Fraud Blocker Skip to content

Inkoop inboedel in Hogebrug

Inboedel opkopen in Hogebrug? Van Toor Ontruimingen beoordeelt bruikbare spullen in Bodegraven-Reeuwijk eerlijk en helpt met de verdere ontruiming.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Inkoop inboedel in Hogebrug

IN HET KORT

Wilt u woning verkoopklaar maken in Hogebrug, dan voeren wij de praktische werkzaamheden uit die bijdragen aan een verzorgde en overzichtelijke presentatie. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden worden uitgevoerd en welke stappen werkelijk nodig zijn.

Bij Van Toor Ontruimingen draait verkoopklaar maken niet alleen om opruimen, maar vooral om een duidelijke, verzorgde basis waarop de woning beter tot zijn recht komt. Eerst maken we de ruimtes vrij, daarna voeren we afgesproken verwijderwerk uit en tot slot kan de woning worden schoongemaakt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waarder, Reeuwijk en Bodegraven helpen wij met het leeghalen en verkoopklaar maken van woningen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Inboedel opkopen in Hogebrug als onderdeel van een ontruiming

Wilt u inboedel opkopen in Hogebrug meenemen in een ontruiming, dan beoordelen wij welke meubels, huisraad en andere goederen nog bruikbaar of verkoopbaar zijn.

Niet iedere volledige inboedel heeft automatisch een overnamewaarde. Daarom doen wij geen standaardbeloftes over opbrengsten voordat de spullen zijn beoordeeld.

Vaak vormt het beoordelen van de inboedel één onderdeel van een grotere ontruiming, verhuizing of oplevering. Spullen die u wilt bewaren, houden wij apart en goederen zonder bruikbare waarde kunnen volgens afspraak worden afgevoerd.

In Bodegraven-Reeuwijk helpt Van Toor Ontruimingen bij het beoordelen en verwerken van inboedels als onderdeel van een ontruiming. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke goederen geschikt zijn voor overname en welke verdere werkzaamheden nodig zijn.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waarder, Reeuwijk en Bodegraven helpen wij met het beoordelen, sorteren en afhandelen van meubels, huisraad en overige inboedel.

Wanneer het opkopen van inboedel een mogelijkheid is

Inboedel opkopen kan aan de orde zijn wanneer meubels, woonaccessoires, verzamelingen of andere goederen mogelijk nog bruikbaar zijn. Dat voorkomt dat geschikte goederen tussen niet-bruikbare spullen terechtkomen.

Soms staat een volledige woning nog ingericht, terwijl slechts een deel van de spullen door familie of bewoners wordt meegenomen. U bepaalt zelf welke persoonlijke eigendommen buiten de beoordeling blijven.

Wanneer de inboedel onderdeel is van een complete ontruiming, past een woningontruiming in Hogebrug bij het verdere traject. De overgenomen goederen worden dan gescheiden van de spullen die bewaard of afgevoerd worden.

Een inboedel beoordelen na een overlijden

Na een overlijden hebben veel spullen niet alleen een praktische, maar ook een persoonlijke betekenis. Daarom begint de beoordeling pas nadat duidelijk is welke persoonlijke goederen buiten de overname blijven.

Soms geldt bovendien een vaste datum voor verhuur, verkoop of sleuteloverdracht. In die situatie vormt een huis ontruimen na overlijden in Hogebrug de passende basis voor de verdere afhandeling.

Staat, bruikbaarheid en verkoopbaarheid van de spullen

Of meubels of huisraad kunnen worden overgenomen, wordt per situatie en per soort artikel bekeken. Ook formaat, gewicht, transport en de actuele vraag spelen een rol.

Meubels, woonaccessoires en andere goederen moeten voldoende bruikbaar en verkoopbaar zijn. Een definitieve inschatting volgt op basis van de goederen zoals deze daadwerkelijk aanwezig zijn.

  • Wij bekijken slijtage, beschadigingen en de volledigheid van de spullen.
  • De bruikbaarheid en mogelijkheid tot hergebruik.
  • Niet ieder type inboedel is op hetzelfde moment even goed verkoopbaar.
  • De hoeveelheid en samenstelling van de inboedel.
  • Verdieping, lift, trappen en formaat beïnvloeden de praktische verwerking.
  • De overige werkzaamheden die rondom de inboedel nodig zijn.

Niet-bruikbare inboedel zorgvuldig verwerken

Overname betekent daarom meestal niet dat automatisch de volledige woninginhoud wordt meegenomen. U geeft aan wat u wilt houden en welke spullen door familie of andere betrokkenen worden opgehaald.

Spullen waarover nog geen beslissing is genomen, worden niet zonder duidelijke toestemming afgevoerd. Dat voorkomt misverstanden tijdens het sorteren en leeghalen.

Niet-bruikbare meubels, afval en beschadigde goederen kunnen als onderdeel van de ontruiming worden afgevoerd. U ontvangt een realistische aanpak voor de volledige resterende inboedel.

Van eerste informatie naar een duidelijke beoordeling

We beginnen met informatie over de woning, de hoeveelheid spullen en de reden waarom de ruimte moet worden leeggemaakt. Ook horen we graag welke spullen u zelf wilt behouden en binnen welke termijn de woning gereed moet zijn.

Tijdens de beoordeling maken we onderscheid tussen bruikbare, persoonlijke en niet-bruikbare spullen. Zo weet u vooraf wat er met de verschillende onderdelen van de inboedel gebeurt.

De uitvoering wordt gepland op basis van de omvang, bereikbaarheid en gewenste opleverdatum. De woning of ruimte wordt volgens de gemaakte afspraken verder leeggemaakt en afgerond.

Van volle woning naar een representatieve basis

Na het verdelen en beoordelen van de spullen moet de woning soms nog verder worden leeggemaakt en verzorgd. De praktische werkzaamheden kunnen vervolgens in een logische volgorde worden uitgevoerd.

Moet de woning na de ontruiming netjes worden voorbereid op de woningmarkt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Hogebrug daarop aansluiten. Daarbij kunnen achtergebleven spullen, storende afwerking en zichtbare vervuiling worden aangepakt.

Zakelijke inventaris en bedrijfsgoederen beoordelen

Zakelijke locaties bevatten vaak bureaus, kasten, stellingen, apparatuur en voorraad. Ook kunnen interne gegevens, eigendomsverhoudingen en transport naar een andere vestiging een rol spelen.

Voor het volledig leegmaken van een zakelijke ruimte sluit een bedrijfsontruiming in Hogebrug beter aan. Wij stemmen af wat naar een andere locatie gaat en wat uit het pand verwijderd mag worden.

Weten waar u aan toe bent voor de ontruiming begint

Wat ooit kostbaar was, hoeft op het moment van de ontruiming niet automatisch een vergelijkbare verkoopwaarde te hebben. Daarom noemen wij geen opbrengst zonder voldoende informatie of beoordeling.

Het belangrijkste resultaat is dat duidelijk wordt wat met de volledige inboedel gebeurt. Van Toor Ontruimingen kan de praktische vervolgstappen waar afgesproken direct meenemen.

Inboedel opkopen in Hogebrug? Laat de mogelijkheden beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor inboedel opkopen in Hogebrug als onderdeel van een ontruiming? Vermeld welke spullen u zelf wilt bewaren, binnen welke termijn de ruimte leeg moet zijn en welke verdere werkzaamheden nodig zijn. Zo krijgt u duidelijkheid over mogelijke overname en de verdere ontruiming.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button