Fraud Blocker Skip to content

Vloer verwijderen in Achterbroek

Vloer verwijderen in Achterbroek? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met loshalen, afvoeren en een duidelijke oplevering van de ondergrond.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Vloer verwijderen in Achterbroek

IN HET KORT

Wilt u vloer verwijderen in Achterbroek, dan beoordelen wij vooraf het vloertype, de bevestiging, de oppervlakte en het gewenste opleverniveau. Vloerverwarming, meerdere vloerlagen en verborgen schade kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Bij Van Toor Ontruimingen draait vloer verwijderen niet alleen om zwaar breekwerk, maar vooral om een duidelijke aansluiting op de volgende fase. Normale verwijderingssporen en bepaalde lijmresten kunnen zichtbaar blijven wanneer verdere behandeling niet is afgesproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Gouderak, Lekkerkerk en Ouderkerk aan den IJssel helpen wij met het verwijderen en afvoeren van bestaande vloerafwerking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Vloer verwijderen in Achterbroek en de ondergrond vrijmaken

Bij vloer verwijderen in Achterbroek beoordelen wij vooraf het vloertype, de bevestiging, de oppervlakte en de staat waarin de ondergrond moet worden achtergelaten.

Losliggende delen zijn meestal anders te behandelen dan een vloer die volledig is verlijmd, gespijkerd of in mortel is gelegd. Daarom bespreken wij vooraf welke lagen weg moeten en welk resultaat de volgende vakpartij nodig heeft.

Wij stemmen de uitvoering af op de bereikbaarheid, omliggende ruimtes en andere werkzaamheden die na ons plaatsvinden. Verborgen schade, oude vloerlagen en technische voorzieningen kunnen pas na het openen van de vloer zichtbaar worden.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van bestaande vloerafwerking. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij woningen en bedrijfspanden voor op nieuwe vloeren, renovatie of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Gouderak, Lekkerkerk en Ouderkerk aan den IJssel helpen wij met het verwijderen van losse, verlijmde en uitgebroken vloeren.

Vloer verwijderen als voorbereiding op de volgende fase

Ook kan een hoogteverschil of combinatie van meerdere vloerlagen de plaatsing van een nieuwe vloer belemmeren. Door de oude vloer eerst zorgvuldig te verwijderen, wordt duidelijk welke ondergrond aanwezig is.

Ook bij een verhuizing of oplevering kan het verplicht zijn om aangebrachte vloerafwerking te verwijderen. De uiteindelijke beoordeling van de woning blijft bij de verhuurder of andere ontvangende partij.

Een vloer kan daarnaast verwijderd worden na lekkage, langdurige slijtage of beschadiging. Eventuele vocht-, scheur- of constructieproblemen worden afzonderlijk beoordeeld.

Van laminaat en tapijt tot parket en tegels

De benodigde werkwijze wordt grotendeels bepaald door het type vloer en de manier waarop deze is aangebracht. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s en informatie over de vloer.

  • De werkwijze hangt af van de verbinding tussen de delen en de aanwezige inrichting.
  • Losliggend tapijt vraagt om een andere aanpak dan volledig verlijmde vloerbedekking.
  • Pvc en vinyl kunnen losliggend, geklikt of volledig verlijmd zijn.
  • Hergebruik is niet bij iedere vloer of bevestigingsmethode mogelijk.
  • Tegelvloeren en plavuizen moeten doorgaans worden uitgebroken.
  • Linoleum, marmoleum en vergelijkbare afwerking kunnen sterk aan de ondergrond gehecht zijn.

Losliggende en verlijmde vloeren verwijderen

Een losliggende of geklikte vloer kan meestal sneller worden verwijderd dan een volledig verlijmde afwerking. Niet iedere lijmlaag hoeft voor iedere vervolgvloer volledig te verdwijnen.

Ook kunnen meerdere lagen boven op elkaar zijn aangebracht. Aanvullende lagen worden niet automatisch zonder afstemming meegenomen.

Rekening houden met spijkers, lijm en ondervloer

De bevestiging bepaalt of de vloer in grotere delen kan worden verwijderd of in kleinere stukken moet worden losgemaakt. Ook het gewenste hergebruik speelt een rol.

Moet een gespijkerde of verlijmde parketvloer uit de ruimte worden gehaald, dan kunt u kiezen voor parket verwijderen in Achterbroek. De ondergrond blijft achter volgens het vooraf besproken niveau.

Steenachtige vloerafwerking gecontroleerd uitbreken

Het uitbreken veroorzaakt geluid, stof en zwaar puin. Daarom bespreken wij vooraf welke ruimtes toegankelijk moeten blijven en wat de volgende vloerlegger nodig heeft.

Wanneer het specifiek om een tegelvloer gaat, kan plavuizen verwijderen in Achterbroek op uw situatie aansluiten. Zo weet u in welke staat de vloer na afloop achterblijft.

Een intensievere aanpak bij sterke verlijming

Volledig verlijmde vloerbedekking kan bijzonder stevig aan beton, hout of een egalisatielaag vastzitten. Daarom ontvangen wij graag informatie van de nieuwe vloerlegger.

Wanneer het specifiek om vastgelijmd tapijt of textiele afwerking gaat, kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Achterbroek beter aansluiten. De daadwerkelijke hechting wordt soms pas tijdens de uitvoering volledig duidelijk.

Aandacht voor lijm, nieten en kwetsbare traptreden

Trapbekleding kan zijn verlijmd, geniet of met latten bevestigd. Daarom wordt vooraf afgesproken welk opleverniveau voor de treden nodig is.

Moet naast de vloer ook de afwerking van de trap weg, dan kan trapbekleding verwijderen in Achterbroek worden gecombineerd. Zo weet u waarop een schilder, stoffeerder of andere vakpartij verdergaat.

De ondergrond na het verwijderen van de vloer

Deze onderdelen waren vooraf mogelijk niet zichtbaar. Daarom beloven wij niet zonder beoordeling dat iedere ondergrond direct geschikt is voor een nieuwe vloer.

Laminaat op een ondervloer vraagt meestal om een andere basis dan verlijmd pvc of een gietvloer. Zo voorkomt u dat er meer werk wordt uitgevoerd dan nodig is of juist een belangrijke stap ontbreekt.

Technische voorzieningen vooraf melden

Bij een zwevende vloer vormt dit meestal een ander risico dan bij tegels of verlijmde afwerking. Daarom ontvangen wij graag tekeningen of beschikbare informatie over de installatie.

De situatie wordt eerst met u en waar nodig een installateur besproken. U houdt controle over de vervolgstap.

Meerdere vaste afwerkingen tegelijk laten weghalen

Ook keuken, badkamer, wandafwerking en andere vaste inrichting kunnen verwijderd moeten worden. De afvalstromen en werkvolgorde kunnen daardoor beter op elkaar worden afgestemd.

Wanneer meerdere ruimtes en vaste onderdelen worden teruggebracht, kan een woning strippen in Achterbroek beter aansluiten. De vloer blijft daarbij een afzonderlijk onderdeel met eigen materiaal en ondergrond.

Vloerwerk combineren met andere vaste onderdelen

Soms moeten ook vaste verhogingen, lichte constructies of andere interieuronderdelen worden weggehaald. Wij beoordelen vooraf of het om vloerafwerking of breder sloopwerk gaat.

Voor breder verwijder- en breekwerk passen sloopwerkzaamheden in Achterbroek beter bij het renovatieplan. De uitvoering blijft afgestemd op de volgende fase.

De aangebrachte vloer voor de eindinspectie weghalen

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder verlangen dat eigen vloerafwerking wordt verwijderd. Wij stemmen de verwijderwerkzaamheden af op de bekende eisen.

Wanneer naast de vloer ook andere opleverpunten moeten worden afgehandeld, kan een huurwoning opleveren in Achterbroek op het vloerwerk aansluiten. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de verhuurder of woningcorporatie.

Stof, geluid en omliggende ruimtes

Ook moeten materialen via gangen, trappen en deuren uit de ruimte worden afgevoerd. Wij bespreken vooraf welke ruimtes toegankelijk moeten blijven.

Ook kunnen buren hinder ervaren van breek- of schraapwerk. Zo wordt het werk praktisch voorbereid.

Niet achterblijven met zwaar vloermateriaal

Hout, laminaat, tapijt, pvc en steenachtig materiaal vragen om verschillende verwerking. Zo blijft de locatie niet vol liggen met verwijderde vloerdelen en puin.

Normale verwijderingssporen, lijmresten en beschadigingen kunnen zichtbaar blijven. Herstel, schuren en egaliseren worden alleen meegenomen wanneer dit uitdrukkelijk is afgesproken.

De vloer stap voor stap laten verwijderen

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de afgesproken werkzaamheden.

Bekende leidingen, vloerverwarming of bijzondere materialen moeten vooraf worden gemeld. De precieze methode wordt afgestemd op materiaal en hechting.

Tijdens de werkzaamheden verzamelen wij het vrijgekomen materiaal en houden we de werkruimte zo overzichtelijk mogelijk. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

De ondergrond wordt achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Duidelijkheid over vloertype, oppervlakte en ondergrond

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het materiaal, de oppervlakte en de manier waarop de vloer vermoedelijk bevestigd is. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens het werk bekend worden.

  • Of het gaat om laminaat, pvc, tapijt, parket, tegels of een andere afwerking.
  • Of meerdere vloerlagen boven op elkaar aanwezig kunnen zijn.
  • Welke eisen de nieuwe vloerlegger of verhuurder heeft doorgegeven.
  • Of bepaalde lagen of ondergronden absoluut behouden moeten blijven.
  • De bereikbaarheid van de ruimtes.
  • Of de woning of bedrijfsruimte tijdens het werk leeg en toegankelijk is.
  • Of asbestonderzoek of eerdere renovatiegegevens aanwezig zijn.
  • Wanneer de vloerlegger, aannemer of eindinspectie gepland staat.

Vloer verwijderen in Achterbroek met duidelijke afspraken vooraf

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor vloer verwijderen in Achterbroek? Beschrijf via het offerteformulier om welk type vloer en hoeveel vierkante meter het gaat en welke lagen verwijderd moeten worden. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button