Fraud Blocker Skip to content

Parket verwijderen in Krimpen aan de Lek

Parket verwijderen in Krimpen aan de Lek? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met houten vloeren, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Parket verwijderen in Krimpen aan de Lek

IN HET KORT

Bij parket verwijderen in Krimpen aan de Lek nemen wij het zware verwijderwerk en de afvoer van parket, plinten en afgesproken onderlagen praktisch uit handen. Vloerverwarming, meerdere vloerlagen en verborgen schade kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Bij Van Toor Ontruimingen draait parket verwijderen niet alleen om het loshalen van houten delen, maar vooral om een duidelijke aansluiting op de volgende vloer of renovatiefase. U houdt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het zware uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Ouderkerk aan den IJssel, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het verwijderen en afvoeren van parket en andere houten vloeren. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Parket verwijderen in Krimpen aan de Lek en de ondergrond vrijmaken

Met parket verwijderen in Krimpen aan de Lek helpt Van Toor Ontruimingen om een houten vloer gecontroleerd te verwijderen als voorbereiding op renovatie, oplevering of nieuwe vloerafwerking.

Vooral bij verlijmd parket kunnen vloerdelen, houtresten en lijm stevig aan beton, hout of een egalisatielaag vastzitten. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht.

De vrijgekomen houten vloerdelen en afgesproken onderlagen worden tijdens de werkzaamheden verzameld en afgevoerd. Wanneer extra vloerlagen, schade of technische voorzieningen worden aangetroffen, bespreken wij eerst welke vervolgstap nodig is.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van parket en andere houten vloeren. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij ruimtes voor op renovatie, oplevering en nieuwe vloerafwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Ouderkerk aan den IJssel, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het verwijderen van zwevend, gespijkerd en verlijmd parket.

Parket verwijderen als voorbereiding op een nieuwe vloer

Parket verwijderen is vaak nodig wanneer een woning wordt gerenoveerd of opnieuw ingericht. De vloerlegger kan daarna beoordelen welke verdere voorbereiding nodig is.

Ook bij verhuizing of oplevering van een huurwoning kan een zelf aangebrachte houten vloer verwijderd moeten worden. Wij ontvangen daarom graag het inspectierapport of de bekende eisen.

Soms moet de vloer weg om de ondergrond te laten drogen, inspecteren of herstellen. Deze vervolgstappen worden waar nodig door een passende vakpartij uitgevoerd.

Iedere houten vloer vraagt om een eigen aanpak

Een zwevend gelegde vloer ligt meestal op een ondervloer en kan vaak per deel worden opgenomen. Daarbij kunnen houten resten en lijm op de vloer achterblijven.

  • Zwevend parket kan meestal in vloerdelen of grotere gedeelten worden opgenomen.
  • Klikparket wordt systematisch losgemaakt en uit de ruimte verwijderd.
  • Ook de onderliggende platen of regels worden alleen meegenomen wanneer dit is afgesproken.
  • Verlijmd parket wordt mechanisch van de ondergrond losgemaakt.
  • Mozaïekparket en kleine houten delen kunnen sterk aan de ondergrond gehecht zijn.
  • Onder parket kunnen platen, vinyl, oude vloerbedekking of andere lagen aanwezig zijn.

Verlijmd parket zorgvuldig laten verwijderen

De houten delen laten dan niet eenvoudig als volledige planken los. De benodigde tijd hangt af van houtsoort, dikte, lijm en ondergrond.

Dat betekent niet automatisch dat het parket onzorgvuldig is verwijderd. De hechting tussen de verschillende lagen bepaalt wat tijdens het losmaken gebeurt.

Duidelijke afspraken over hout- en lijmresten

Sommige resten kunnen mechanisch worden geschraapt of gefreesd, terwijl andere een uitgebreidere behandeling vragen. De eisen van de nieuwe vloer bepalen hoeveel lijm verwijderd moet worden.

Ook na het behandelen van lijmresten kunnen verkleuringen, dunne lijmlagen en oneffenheden zichtbaar blijven. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de achtergelaten ondergrond.

Niet alleen de zichtbare houten vloer beoordelen

Rond een parketvloer zijn vaak plinten, overgangsprofielen en andere afwerkdelen aanwezig. Daarom maken wij vooraf een overzicht van de volledige vloeropbouw voor zover die bekend is.

Plinten kunnen geschroefd, genageld of verlijmd zijn. Herstel en schilderwerk aan wanden vallen niet automatisch onder het vloerwerk.

Een beheerste aanpak in de bestaande ruimte

Soms loopt parket zelfs gedeeltelijk onder vaste inrichting door. Wij bepalen waar het parket kan worden losgemaakt zonder andere werkzaamheden stilzwijgend mee te nemen.

Ook kunnen bestaande plinten of randen beschadigd zijn geraakt door de oorspronkelijke montage. Zo kan het werk beheerst en zonder onnodige obstakels worden uitgevoerd.

Technische voorzieningen vooraf melden

Onder parket kan vloerverwarming of ander leidingwerk aanwezig zijn. Zo beperken we het risico op beschadiging van technische voorzieningen.

Verder werken kan dan schade of lekkage veroorzaken. U houdt daarmee controle over veiligheid en vervolgstappen.

Verschillende vloerafwerkingen tegelijk laten verwijderen

Dan kan het praktisch zijn om de verschillende vloerafwerkingen in één planning te laten verwijderen. Wij maken per ruimte duidelijk welke materialen en lagen aanwezig zijn.

Voor een combinatie van parket, tapijt, pvc of andere vloeren past vloer verwijderen in Krimpen aan de Lek bij de bredere opdracht. Wij leggen per vloer vast welke lagen en resten worden meegenomen.

De houten vloer opnemen in een renovatieproject

Dan is een logische volgorde belangrijk om dubbel werk en onnodige vervuiling te voorkomen. Wij stemmen af welke onderdelen eerst worden gedemonteerd en wanneer de vloer vrij toegankelijk is.

Wanneer meerdere vaste onderdelen en afwerkingen uit de woning moeten worden gehaald, kan een woning strippen in Krimpen aan de Lek beter aansluiten. De aannemer en andere vakpartijen kunnen daarna gericht verder.

Niet iedere houten vloer kan schadevrij worden opgenomen

Sommige houten vloeren zijn mogelijk geschikt voor hergebruik, maar dat is sterk afhankelijk van de legmethode en staat. Dit kan invloed hebben op de benodigde tijd en kosten.

Transport en opslag vallen niet automatisch binnen de verwijderopdracht. Zo ontstaat geen onduidelijkheid tijdens de werkzaamheden.

Asbestverdachte lijm en oude vloerlagen

Ook kunnen onder het parket restanten van een eerdere vloer aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de vloer.

Verdacht materiaal kan soms pas zichtbaar worden nadat een deel van het parket is verwijderd. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Niet achterblijven met planken en houtresten

De verdieping, looproute en parkeermogelijkheid hebben daarom invloed op de benodigde inzet. Wij nemen deze omstandigheden mee in de offerte.

Normale verwijderingssporen, lijmresten en beschadigde egalisatie kunnen zichtbaar blijven. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

Wanneer klusdiensten op het parketwerk aansluiten

Na het verwijderen van het parket kunnen kleine praktische punten overblijven. Technisch, bouwkundig en specialistisch herstel blijft afzonderlijk werk.

Wanneer kleine restpunten rond de ruimte moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Krimpen aan de Lek afzonderlijk worden beoordeeld. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een andere partij in te schakelen.

De woning na parket verwijderen schoon laten achterlaten

Bij mechanisch vloerwerk komt stof en fijn vuil vrij. Normaal bezemschoon en een uitgebreide eindschoonmaak zijn verschillende werkzaamheden.

Wanneer de volledige woning na het vloerwerk verzorgd moet worden achtergelaten, kan een eindschoonmaak van de woning in Krimpen aan de Lek daarop aansluiten. Zo begint de volgende fase vanuit een verzorgdere basis.

De houten vloer stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we plinten, onderlagen, bereikbaarheid en het gewenste opleverniveau in kaart. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

Bekende vloerverwarming, technische leidingen en verdachte materialen moeten vooraf worden gemeld. De exacte methode wordt afgestemd op de hechting en vloeropbouw.

Wanneer een extra vloerlaag, verborgen installatie of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken vloermateriaal af en lopen we de ruimte na. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Duidelijkheid over vloeropbouw, oppervlakte en ondergrond

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van de oppervlakte, houtsoort en vermoedelijke legmethode. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet, machines en afvoer.

  • Het aantal vierkante meters en de ruimtes waarin parket ligt.
  • Of het parket zwevend, geklikt, gespijkerd of verlijmd is.
  • Welke plinten, profielen en ondervloeren verwijderd moeten worden.
  • Of lijmresten moeten worden behandeld.
  • Of het parket behouden of hergebruikt moet worden.
  • Of vloerverwarming, leidingen of elektra in de vloer aanwezig zijn.
  • Waar het verwijderde hout geladen en afgevoerd kan worden.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere vloerlagen.
  • Wanneer de nieuwe vloerlegger, aannemer of eindinspectie gepland staat.

Parket verwijderen in Krimpen aan de Lek? Laat de vloer beoordelen

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor parket verwijderen in Krimpen aan de Lek? Geef aan of het parket verlijmd, gespijkerd of zwevend is, welke onderlagen aanwezig kunnen zijn en welk resultaat de nieuwe vloerlegger nodig heeft. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button