Fraud Blocker Skip to content

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk? Van Toor Ontruimingen helpt in Drimmelen met losmaken, lijmresten en afvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk

IN HET KORT

Bij verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk nemen wij het zware snij-, trek- en schraapwerk en de afvoer van het materiaal praktisch uit handen. Daarbij leggen we duidelijk vast of ook onderlagen, spijkerlatten, schuim- en lijmresten worden meegenomen.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij de vervolgstap van de ruimte. Egaliseren, herstellen en het aanbrengen van nieuwe vloerafwerking vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hooge Zwaluwe en Lage Zwaluwe helpen wij met het verwijderen en afvoeren van verlijmde vloerbedekking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk en de ondergrond vrijmaken

Bij verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk beoordelen wij vooraf het materiaal, de verlijming en de staat waarin de ondergrond moet worden achtergelaten.

Tapijt, naaldvilt en andere textiele vloerafwerking kunnen over de volledige oppervlakte stevig met de ondergrond verbonden zijn. Daarom leggen wij vooraf vast welke vloerlagen en resten binnen de opdracht vallen.

Het vrijgekomen materiaal wordt tijdens de werkzaamheden verzameld en volgens afspraak afgevoerd. Wanneer extra vloerlagen, onbekende lijm of beschadigingen zichtbaar worden, bespreken wij eerst wat dit voor de opdracht betekent.

In Drimmelen helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van vastgelijmde vloerbedekking. Ook elders in Noord-Brabant bereiden wij woningen en bedrijfsruimtes voor op oplevering, renovatie en nieuwe vloerafwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hooge Zwaluwe en Lage Zwaluwe helpen wij met het verwijderen van verlijmd tapijt, naaldvilt en andere vastzittende textiele vloerafwerking.

Wanneer verlijmde vloerbedekking verwijderd moet worden

Ook kunnen oude vloerbedekking en lijmresten hoogteverschillen of hechtingsproblemen veroorzaken. Door de vloerbedekking eerst gericht te verwijderen, wordt zichtbaar welke ondergrond aanwezig is.

Ook bij verhuizing of oplevering van een huurwoning moet aangebrachte vloerbedekking regelmatig worden verwijderd. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de verhuurder of andere ontvangende partij.

Daardoor kan een ongelijkmatige situatie ontstaan waarbij delen gemakkelijk loskomen en andere stukken stevig vast blijven zitten. Wij richten ons op het afgesproken verwijderwerk en de afvoer van het materiaal.

Welke verlijmde vloerbedekking wij kunnen verwijderen

Ook ouderdom en eerdere vloerlagen hebben invloed op de uitvoering. Zo voorkomen we dat de werkzaamheden op een te eenvoudige inschatting worden gebaseerd.

  • De hoeveelheid achterblijvende vezel- en lijmresten hangt af van de hechting.
  • Naaldvilt kan zeer stevig over de volledige vloer verlijmd zijn.
  • Deze resten kunnen bros, kleverig of sterk aan de vloer gehecht zijn.
  • De tegels worden per deel verwijderd, waarna lijmsporen zichtbaar kunnen blijven.
  • Ondertapijt, spijkerlatten en randafwerking kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • Onverwachte onderlagen worden niet zonder overleg automatisch verwijderd.

Hardnekkige hechting stap voor stap aanpakken

Het materiaal moet vaak in smallere stroken worden gesneden en vervolgens per gedeelte worden losgemaakt. Daarom wordt de inzet afgestemd op de feitelijke situatie.

Het verwijderen kan handmatig en waar passend met mechanische hulpmiddelen worden uitgevoerd. Daarbij houden we rekening met omliggende onderdelen en de vervolgvloer.

De ondergrond voorbereiden op nieuwe vloerafwerking

Sommige lijm kan worden geschraapt, terwijl andere resten een mechanische behandeling vragen. De nieuwe vloer bepaalt hoeveel van deze resten moeten verdwijnen.

Egaliseren, herstellen en opnieuw opbouwen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere vloervoorbereiding nodig is.

Vooraf bepalen welke aanvullende onderdelen weg moeten

Deze onderdelen worden niet automatisch allemaal verwijderd wanneer alleen de zichtbare vloerbedekking is afgesproken. Wij leggen vast welke plinten, profielen en onderlagen worden meegenomen.

Spijkerlatten en nieten kunnen scherpe delen achterlaten en moeten zorgvuldig worden verwijderd wanneer zij niet meer nodig zijn. De verdere afwerking kan daarna afzonderlijk worden uitgevoerd.

Een beheerste aanpak in de bestaande ruimte

Verlijmde vloerbedekking kan strak aansluiten op kozijnen, keukenonderdelen, radiatoren en ingebouwde kasten. Wij verwijderen geen vaste keuken, kast of ander interieuronderdeel zonder afzonderlijke afspraak.

Ook kan een kwetsbare ondergrond tijdens het losmaken plaatselijk beschadigd raken. Wij werken zorgvuldig, maar geven geen onrealistische garantie dat iedere ondergrond volledig ongewijzigd blijft.

Voorzichtig werken bij verborgen leidingen

De exacte ligging is vooraf niet altijd zichtbaar. Zo beperken we het risico op beschadiging van technische voorzieningen.

De situatie wordt eerst met u en waar nodig een installateur besproken. Aanvullende verwijdering volgt alleen na duidelijke afstemming.

Vloer en trap in één planning aanpakken

In veel woningen loopt dezelfde vloerbedekking vanuit een hal of verdieping door over de trap. Ook kunnen lijm- en schuimresten op het hout achterblijven.

Wanneer dezelfde vloerafwerking over de trap doorloopt, kan trapbekleding verwijderen in Binnen-Moerdijk logisch aansluiten. Wij maken duidelijk onderscheid tussen verwijderen en het opnieuw afwerken van de trap.

Meerdere vloertypen tegelijk laten verwijderen

Dan kan het praktisch zijn om alle vloerafwerkingen in één planning te laten verwijderen. Wij maken per ruimte duidelijk welke materialen en lagen aanwezig zijn.

Moeten verschillende vloerlagen in meerdere ruimtes worden weggehaald, dan kan vloer verwijderen in Binnen-Moerdijk het volledige traject omvatten. Zo blijft de volledige vloeropdracht overzichtelijk.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen bij huurwoningoplevering

De eisen worden meestal vastgelegd tijdens een voor- of eindinspectie. De verhuurder bepaalt uiteindelijk of de woning aan de voorwaarden voldoet.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Binnen-Moerdijk bij het volledige traject. Zo houdt u overzicht over de voorbereiding op de inspectie.

Meerdere vaste afwerkingen gezamenlijk verwijderen

Dan is een logische volgorde belangrijk om dubbel werk en onnodige vervuiling te voorkomen. Wij stemmen af wanneer de ruimtes volledig leeg en bereikbaar zijn.

Wanneer meerdere vaste onderdelen en afwerkingen uit de woning moeten worden gehaald, kan een woning strippen in Binnen-Moerdijk beter aansluiten. De aannemer en andere vakpartijen kunnen daarna gericht verder.

Asbestverdachte lijm en oude vloerlagen

Ook kan onder tapijt een oudere vloerafwerking verborgen liggen. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van het werk.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Niet achterblijven met rollen, stroken en lijmresten

Bij het verwijderen van vloerbedekking komt vaak veel volumineus materiaal vrij. Het afgesproken materiaal wordt tijdens en na het werk uit de ruimte verwijderd.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken vloerbedekking, onderlagen en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

De woning na verwijdering verzorgd achterlaten

Het grove materiaal wordt afgevoerd, maar een technisch vrijgemaakte vloer is niet automatisch hetzelfde als een volledig schoongemaakte woning. Normaal bezemschoon en een uitgebreide eindschoonmaak zijn verschillende werkzaamheden.

Voor aanvullende schoonmaak na het verwijderen van de vloerbedekking past een eindschoonmaak van de woning in Binnen-Moerdijk bij de afronding. U weet vooraf welke schoonmaak binnen de opdracht valt.

Onze werkwijze bij verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk

Ook brengen we plinten, onderlagen, bereikbaarheid en het gewenste opleverniveau in kaart. Wij leggen vast welke vloerlagen en lijmresten worden meegenomen.

De vloer en de route naar buiten moeten goed bereikbaar zijn. De exacte methode wordt afgestemd op materiaal en hechting.

Wanneer een extra vloerlaag, verborgen installatie of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

De ondergrond wordt achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke voorbereiding mogelijk nog nodig is.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van de oppervlakte, het materiaal en de vermoedelijke verlijming. Bij een onbekende vloeropbouw kan een beoordeling op locatie nodig zijn.

  • Of het gaat om één kamer, een verdieping of meerdere ruimtes.
  • Welke informatie beschikbaar is over de oorspronkelijke plaatsing.
  • Of de vloer volledig of plaatselijk verlijmd is.
  • Welke plinten, spijkerlatten, onderlagen en lijmresten verwijderd moeten worden.
  • Welke tekeningen of technische informatie beschikbaar zijn.
  • De verdieping en bereikbaarheid van de ruimtes.
  • Of asbestonderzoek of eerdere renovatiegegevens aanwezig zijn.
  • Of het werk aansluit op andere vloer-, ontruimings- of opleverwerkzaamheden.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor verlijmde vloerbedekking verwijderen in Binnen-Moerdijk? Vul het offerteformulier in met informatie over de ruimtes, bereikbaarheid, vloeropbouw en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button