Fraud Blocker Skip to content

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland? Van Toor Ontruimingen helpt in Zuidplas met losmaken, lijmresten en afvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland

IN HET KORT

Wilt u verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland, dan beoordelen wij vooraf het materiaal, de verlijming, de oppervlakte en het gewenste opleverniveau. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de ondergrond wordt achtergelaten.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij de vervolgstap van de ruimte. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het zware uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht en Zevenhuizen helpen wij met het verwijderen en afvoeren van verlijmde vloerbedekking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland met een zorgvuldige aanpak

Met verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland helpt Van Toor Ontruimingen om een ruimte voor te bereiden op oplevering, renovatie of een nieuwe vloer.

Tapijt, naaldvilt en andere textiele vloerafwerking kunnen over de volledige oppervlakte stevig met de ondergrond verbonden zijn. Wij maken duidelijk onderscheid tussen de vloerbedekking verwijderen, lijmresten behandelen en de ondergrond herstellen of egaliseren.

Wij werken systematisch per ruimte en houden rekening met plinten, deuren, wanden en andere onderdelen die behouden moeten blijven. De werkelijke hechting en staat van de ondergrond worden soms pas zichtbaar nadat een deel van de vloerbedekking is verwijderd.

In Zuidplas helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van vastgelijmde vloerbedekking. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij woningen en bedrijfsruimtes voor op oplevering, renovatie en nieuwe vloerafwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht en Zevenhuizen helpen wij met het verwijderen van verlijmd tapijt, naaldvilt en andere vastzittende textiele vloerafwerking.

Wanneer verlijmde vloerbedekking verwijderd moet worden

De bestaande afwerking kan versleten, beschadigd of niet geschikt zijn als basis voor een nieuwe vloer. Zo sluit het verwijderwerk logisch aan op de volgende fase.

Een verhuurder of woningcorporatie kan verlangen dat tapijt, onderlagen, spijkerlatten en storende lijmresten uit de woning verdwijnen. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de verhuurder of andere ontvangende partij.

Ook kan de onderliggende vloer plaatselijk aangetast of verkleurd zijn. Wij richten ons op het afgesproken verwijderwerk en de afvoer van het materiaal.

Iedere textiele vloer heeft een andere hechting

De manier van verwijderen hangt af van het soort vloerbedekking, de lijm en de ondergrond. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s en informatie over de ruimte.

  • Vastgelijmd tapijt kan in banen of stroken worden gesneden en losgemaakt.
  • Het materiaal scheurt tijdens verwijdering vaak in kleinere delen.
  • Deze resten kunnen bros, kleverig of sterk aan de vloer gehecht zijn.
  • Tapijttegels kunnen plaatselijk of volledig verlijmd zijn.
  • Deze onderdelen vallen niet automatisch binnen iedere vloeropdracht.
  • Onverwachte onderlagen worden niet zonder overleg automatisch verwijderd.

Wanneer de vloer niet in volledige banen loskomt

Bij sterke hechting blijven delen van de rug of vezellaag aan de vloer vastzitten. Ook de oppervlakte en bereikbaarheid hebben invloed op de uitvoering.

Een houten vloer vraagt bijvoorbeeld om een andere benadering dan beton of een harde egalisatielaag. Daarbij houden we rekening met omliggende onderdelen en de vervolgvloer.

Lijmresten na vloerbedekking verwijderen

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier verwijderen. Een zwevend gelegde vloer stelt mogelijk andere eisen dan verlijmd pvc of een gietvloer.

Ook na het behandelen van lijm kunnen dunne resten, verkleuringen en oneffenheden zichtbaar blijven. Wij leggen vooraf vast welk niveau binnen de offerte valt.

Plinten, spijkerlatten en onderlagen verwijderen

Onder het tapijt kan bovendien een losse of verlijmde onderlaag liggen. Wij leggen vast welke plinten, profielen en onderlagen worden meegenomen.

Spijkerlatten en nieten kunnen scherpe delen achterlaten en moeten zorgvuldig worden verwijderd wanneer zij niet meer nodig zijn. De verdere afwerking kan daarna afzonderlijk worden uitgevoerd.

Een beheerste aanpak in de bestaande ruimte

Daarom moet vooraf duidelijk zijn welke delen bereikbaar zijn en welke onderdelen blijven staan. Eventuele onbereikbare vloerbedekking wordt vooraf besproken.

Ook kan een kwetsbare ondergrond tijdens het losmaken plaatselijk beschadigd raken. Losse eigendommen worden vóór de uitvoering uit de ruimte verwijderd.

Voorzichtig werken bij verborgen leidingen

Bij een dunne vloeropbouw kunnen deze dichter onder het oppervlak liggen dan verwacht. Wij verwijderen geen onbekende onderlagen of dekvloeren zonder duidelijke afspraken.

Wanneer tijdens het werk onverwachte kabels, verwarmingsdelen of andere installaties zichtbaar worden, stoppen wij op het betreffende gedeelte. U houdt daarmee controle over veiligheid en planning.

Trapbekleding tegelijk met de vloerbedekking verwijderen

Trapbekleding kan zijn verlijmd, geniet of met spijkerlatten bevestigd. Daarom spreken wij vooraf af welk opleverniveau voor de trap nodig is.

Voor het verwijderen van tapijt, lijm en bevestigingen op de trap past trapbekleding verwijderen in Klein Hitland bij de aanvullende werkzaamheden. De afvoer kan waar mogelijk met de overige vloerbedekking worden gecombineerd.

Meerdere vloertypen tegelijk laten verwijderen

Soms ligt verlijmde vloerbedekking slechts in één of enkele kamers en bevinden zich elders laminaat, pvc, parket of tegels. Wij maken per ruimte duidelijk welke materialen en lagen aanwezig zijn.

Moeten verschillende vloerlagen in meerdere ruimtes worden weggehaald, dan kan vloer verwijderen in Klein Hitland het volledige traject omvatten. Wij leggen per vloertype vast welke lagen en resten worden meegenomen.

De vloer voorbereiden op de eindinspectie

De eisen worden meestal vastgelegd tijdens een voor- of eindinspectie. De verhuurder bepaalt uiteindelijk of de woning aan de voorwaarden voldoet.

Moeten naast de vloerbedekking ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Klein Hitland worden gecombineerd. De verschillende onderdelen worden vooraf duidelijk omschreven.

Vloerbedekking verwijderen als onderdeel van woning strippen

Bij een volledige renovatie is vloerbedekking vaak één van meerdere onderdelen die verwijderd moeten worden. Zo kan de vloerbedekking zonder meubels en andere obstakels worden verwijderd.

Wanneer meerdere vaste onderdelen en afwerkingen uit de woning moeten worden gehaald, kan een woning strippen in Klein Hitland beter aansluiten. De aannemer en andere vakpartijen kunnen daarna gericht verder.

Asbestverdachte lijm en oude vloerlagen

Onder oudere vloerbedekking kunnen lijmen, platen en vloerlagen aanwezig zijn die nader beoordeeld moeten worden. Bij een redelijke verdenking kan materiaalonderzoek of een asbestinventarisatie nodig zijn.

In dat geval stoppen wij op het betreffende gedeelte. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

De ruimte overzichtelijk opleveren

Bij het verwijderen van vloerbedekking komt vaak veel volumineus materiaal vrij. Zo blijft u niet achter met stapels vloerbedekking en losse resten.

Dit betekent niet automatisch dat de ondergrond volledig vlak, stofvrij of direct geschikt voor een nieuwe vloer is. Herstel, schuren, frezen en egaliseren worden alleen meegenomen wanneer dit uitdrukkelijk is afgesproken.

Fijn stof en normale werkresten laten aanpakken

Het grove materiaal wordt afgevoerd, maar een technisch vrijgemaakte vloer is niet automatisch hetzelfde als een volledig schoongemaakte woning. Wij bespreken vooraf welk schoonmaakniveau nodig is.

Wanneer de woning na het vloerwerk extra verzorgd moet worden achtergelaten, kan een eindschoonmaak van de woning in Klein Hitland daarop aansluiten. Zo begint de volgende fase vanuit een verzorgdere basis.

De vloerbedekking stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we plinten, onderlagen, bereikbaarheid en het gewenste opleverniveau in kaart. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

De vloer en de route naar buiten moeten goed bereikbaar zijn. De exacte methode wordt afgestemd op materiaal en hechting.

Wanneer een extra vloerlaag, verborgen installatie of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de ruimte na. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke voorbereiding mogelijk nog nodig is.

Duidelijkheid over materiaal, oppervlakte en ondergrond

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s en informatie over de vloerbedekking. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet, hulpmiddelen en afvoer.

  • Het aantal vierkante meters en de ruimtes waarin vloerbedekking ligt.
  • Of het gaat om tapijt, naaldvilt, tapijttegels of een andere textiele afwerking.
  • Hoe gemakkelijk een hoek of beschadigd gedeelte loskomt.
  • Welke plinten, spijkerlatten, onderlagen en lijmresten verwijderd moeten worden.
  • Welke tekeningen of technische informatie beschikbaar zijn.
  • De verdieping en bereikbaarheid van de ruimtes.
  • Welke verdachte lijmen, platen of ondervloeren mogelijk kunnen voorkomen.
  • Binnen welke termijn de vloerbedekking verwijderd moet zijn.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij verlijmde vloerbedekking verwijderen in Klein Hitland voor oplevering, renovatie of een nieuwe vloer? Vul het offerteformulier in met informatie over de ruimtes, bereikbaarheid, vloeropbouw en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button