Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Kreek

Trapbekleding verwijderen in Kreek? Van Toor Ontruimingen helpt in Moerdijk met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Kreek

IN HET KORT

Wilt u trapbekleding verwijderen in Kreek, dan beoordelen wij vooraf het traptype, de bekleding, bevestigingsmethode en het gewenste opleverniveau. Daarbij leggen we duidelijk vast of ook lijmresten, nieten, spijkers, profielen en onderlagen worden meegenomen.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf hardnekkige bekleding, lijm en grote aantallen bevestigingen hoeft te verwijderen en af te voeren. Schuren, repareren, vullen en opnieuw afwerken vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordhoek, Fijnaart en Klundert helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Kreek met een zorgvuldige aanpak

Wilt u trapbekleding verwijderen in Kreek, dan nemen wij het loshalen, verzamelen en afvoeren van de afgesproken bekleding praktisch uit handen.

Een trap bestaat uit afzonderlijke treden, stootborden, zijkanten, hoeken en afwerkranden. Na het loshalen kunnen lijm, schuim, nieten, spijkers en andere bevestigingsresten zichtbaar blijven.

De losgekomen bekleding en afgesproken restmaterialen worden tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd. Wanneer beschadigingen, meerdere bekledingslagen of onverwachte bevestigingen zichtbaar worden, bespreken wij eerst wat dit voor de afronding betekent.

In Moerdijk helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Noord-Brabant bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordhoek, Fijnaart en Klundert helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

De trap voorbereiden op een nieuwe afwerking

Losse randen en kale plekken kunnen de trap een onverzorgde uitstraling geven. Daarna kan worden bepaald welke voorbereiding nodig is voor de nieuwe afwerking.

Ook wanneer u de trap wilt schilderen of voorzien van traprenovatiepanelen moet de bestaande bekleding meestal eerst weg. Volledig schilderklaar of montageklaar opleveren wordt niet automatisch verondersteld.

De voorwaarden verschillen per verhuurder, woningcorporatie en inspectie. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de ontvangende partij.

Iedere bekleding en bevestiging vraagt om een eigen aanpak

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Wanneer mogelijk is ook een foto van een losse rand of beschadigde plek nuttig.

  • Wij snijden de bekleding waar nodig in werkbare delen.
  • Geniete of gespijkerde bekleding wordt samen met de bereikbare bevestigingen verwijderd.
  • Daaronder kunnen tape-, lijm- of kleurresten zichtbaar worden.
  • Traplopers kunnen met roedes, profielen of andere bevestigingen zijn aangebracht.
  • Deze resten kunnen kleverig, bros of sterk gehecht zijn.
  • Onverwachte lagen worden niet zonder overleg automatisch meegenomen.

Verlijmde trapbekleding stap voor stap verwijderen

Door de hoeken en korte oppervlakken is dit vaak arbeidsintensiever dan verlijmd tapijt op een vlakke vloer. De benodigde tijd hangt af van de lijm, het materiaal en de staat van de trap.

Dit is vooraf niet altijd volledig te voorspellen. Zo kunnen de verwachtingen realistisch worden afgestemd.

De trap voorbereiden op nieuwe bekleding of schilderwerk

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier behandelen. Nieuwe vloerbedekking kan andere eisen stellen dan schilderwerk of een systeem met renovatiepanelen.

Schuren, vullen, repareren en schilderen zijn afzonderlijke werkzaamheden. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de achtergelaten basis.

Scherpe en uitstekende delen niet laten zitten

Trapbekleding wordt regelmatig met grote aantallen nieten of kleine spijkers vastgezet. Toch kunnen kleine gaatjes en normale montageplekken zichtbaar blijven.

Volledig uitboren of herstellen kan dan verder gaan dan standaard verwijderwerk. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Op hout kunnen krassen, splinters en oude verflagen zichtbaar worden. Ook de gewenste nieuwe afwerking wordt meegenomen.

Bij een trap van plaatmateriaal of een oudere samengestelde constructie kan de toplaag kwetsbaar zijn. Wanneer onverwachte schade of een zwakke ondergrond zichtbaar wordt, maken wij dit duidelijk.

Trap en aangrenzende vloerbedekking tegelijk verwijderen

Dan kan het praktisch zijn om zowel de vlakke vloer als de trap in één planning aan te pakken. U hoeft de werkzaamheden niet volledig los van elkaar te organiseren.

Moeten meerdere vloerafwerkingen uit de woning worden gehaald, dan kan vloer verwijderen in Kreek in dezelfde planning worden opgenomen. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Vast tapijt op trap en vloer gezamenlijk aanpakken

Daar kunnen dezelfde lijm-, schuim- en vezelresten achterblijven. Wij beoordelen beide onderdelen afzonderlijk en brengen ze samen in één planning.

Loopt de verlijmde bekleding door over trap, hal en verdieping, dan kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Kreek daarop aansluiten. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

Afstemmen op bekende oplevervoorwaarden

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. De verhuurder of woningcorporatie bepaalt uiteindelijk of de woning wordt goedgekeurd.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Kreek bij het volledige traject. Wij leggen vooraf vast welke praktische werkzaamheden wij uitvoeren.

Wanneer klusdiensten kunnen aansluiten

Denk aan een resterend profiel, een losse afwerklat of een eenvoudig onderdeel rond de trap. Zo kunnen benodigde tijd en materialen worden meegenomen.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Kreek afzonderlijk worden beoordeeld. Zo hoeft u niet voor ieder beperkt punt direct een andere partij in te schakelen.

Oude trapbekleding eerst zorgvuldig beoordelen

Ook kan onder de zichtbare bekleding een eerdere laag aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Zo blijft de uitvoering verantwoord.

De trap en omgeving overzichtelijk opleveren

Deze worden via de trap, hal en woning naar buiten afgevoerd. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Schuren, repareren, vullen en opnieuw afwerken worden alleen meegenomen wanneer dit uitdrukkelijk is afgesproken.

Onze werkwijze bij trapbekleding verwijderen in Kreek

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

Voor onze komst moeten losse spullen uit de trap, hal en overloop zijn verwijderd. Wij beginnen bij een praktisch bereikbaar deel en verwijderen de bekleding per trede en stootbord.

Tijdens het werk verzamelen wij de losgekomen bekleding en houden we de omgeving zo overzichtelijk mogelijk. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

De treden en stootborden worden achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Ook horen we graag wat er na het verwijderen met de trap gaat gebeuren. Bij een onbekende of complexe bevestiging kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Of het gaat om een rechte, draaiende, open of gesloten trap.
  • Het type bekleding en de vermoedelijke bevestiging.
  • Welke lijmresten, nieten, spijkers en profielen verwijderd moeten worden.
  • Welke bestaande verf- of afwerklagen mogelijk behouden moeten blijven.
  • Welke andere vloerwerkzaamheden in dezelfde planning plaatsvinden.
  • Of er smalle doorgangen, meerdere verdiepingen of beperkte parkeermogelijkheden zijn.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere lijm of onderlagen.
  • Wanneer de nieuwe stoffeerder, schilder of eindinspectie gepland staat.

Trapbekleding verwijderen in Kreek? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor trapbekleding verwijderen in Kreek? Geef aan hoe de bekleding vermoedelijk is bevestigd, welke lijm- en bevestigingsresten moeten verdwijnen en wat er daarna met de trap gebeurt. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button