Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?)

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?)? Van Toor Ontruimingen helpt in Molenlanden met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?)

IN HET KORT

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?) helpt om tapijt, halve maantjes, traplopers en andere bekleding gecontroleerd van treden en stootborden los te maken. Meerdere bekledingslagen, een kwetsbare ondergrond en oudere lijm kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Bij Van Toor Ontruimingen draait trapbekleding verwijderen niet alleen om het lostrekken van tapijt, maar vooral om een duidelijke basis voor renovatie, schilderwerk, nieuwe bekleding of oplevering. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Giessenburg, Schelluinen en Ottoland helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?) en de treden vrijmaken

Wilt u trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?), dan nemen wij het loshalen, verzamelen en afvoeren van de afgesproken bekleding praktisch uit handen.

Een trap bestaat uit afzonderlijke treden, stootborden, zijkanten, hoeken en afwerkranden. Daarom spreken wij vooraf af welke onderdelen en resten binnen de opdracht worden meegenomen.

De losgekomen bekleding en afgesproken restmaterialen worden tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd. U houdt daardoor overzicht over de werkzaamheden en de volgende stap.

In Molenlanden helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Giessenburg, Schelluinen en Ottoland helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

De trap voorbereiden op een nieuwe afwerking

Trapbekleding verwijderen is vaak nodig wanneer het bestaande tapijt versleten, beschadigd of gedeeltelijk losgeraakt is. Zo voorkomt u dat oude lagen onder de nieuwe trapbekleding blijven zitten.

De eisen aan de ondergrond verschillen per gekozen renovatiemethode. Daarom ontvangen wij graag informatie van de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist.

Daarbij kunnen ook latten, profielen, nieten en storende lijmresten als opleverpunt worden genoemd. Zo wordt duidelijk welk niveau bij de opdracht hoort.

Welke soorten trapbekleding wij kunnen verwijderen

Volledig verlijmd tapijt vraagt om een andere aanpak dan losse trapmatten of bekleding die vooral met nieten is vastgezet. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij.

  • De hoeveelheid achterblijvende lijm en vezels hangt af van de hechting.
  • Wij halen afgesproken nieten en spijkers uit de treden voor zover dit praktisch uitvoerbaar is.
  • Halve maantjes en losse trapmatten kunnen worden verwijderd.
  • Wij bespreken welke onderdelen behouden of verwijderd moeten worden.
  • Het gewenste verwijderniveau wordt vooraf afgestemd.
  • Meerdere lagen trapbekleding worden afzonderlijk beoordeeld.

Wanneer de bekleding niet eenvoudig loskomt

Het materiaal moet per trede, stootbord en zijkant worden losgemaakt. De bekleding kan tijdens het verwijderen scheuren en vezels op de ondergrond achterlaten.

Ook kan de oorspronkelijke afwerking van de trap gedeeltelijk meekomen. Wanneer behoud van een specifieke afwerklaag belangrijk is, moet dit vooraf worden aangegeven.

De trap voorbereiden op nieuwe bekleding of schilderwerk

Sommige resten kunnen worden geschraapt, terwijl andere mechanisch moeten worden aangepakt. Het benodigde resultaat hangt af van wat er daarna met de trap gebeurt.

Ook na het behandelen van resten kunnen verkleuringen, dunne lijmlagen, bevestigingsgaten en beschadigingen zichtbaar blijven. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere voorbereiding nodig is.

Bevestigingsmateriaal zorgvuldig aanpakken

Trapbekleding wordt regelmatig met grote aantallen nieten of kleine spijkers vastgezet. Wij verwijderen bereikbare bevestigingen voor zover dit binnen de afspraken valt.

Ook metalen profielen en latten kunnen met lijm en schroeven zijn bevestigd. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

Trapbekleding verwijderen op een houten of betonnen trap

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Zo kan de werkwijze op de ondergrond worden afgestemd.

De staat wordt vaak pas volledig zichtbaar nadat de eerste bekleding is losgemaakt. Wanneer onverwachte schade of een zwakke ondergrond zichtbaar wordt, maken wij dit duidelijk.

Verschillende oppervlakken in één planning aanpakken

In veel woningen loopt dezelfde vloerbedekking vanuit de hal of overloop door naar de trap. Zo kunnen inzet, afvoer en volgorde beter worden voorbereid.

Wanneer naast de trap ook andere vloeren moeten verdwijnen, kan vloer verwijderen in Pinke(n)veer (?) op de werkzaamheden aansluiten. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Vast tapijt op trap en vloer gezamenlijk aanpakken

De vlakke vloer vraagt echter om andere hulpmiddelen dan de hoeken en treden van een trap. Wij beoordelen beide onderdelen afzonderlijk en brengen ze samen in één planning.

Wanneer ook kamers of overlopen met vastgelijmd tapijt moeten worden vrijgemaakt, kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Pinke(n)veer (?) worden gecombineerd. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

De trap voorbereiden op de eindinspectie

Ook profielen, latten, nieten en lijmresten kunnen onderdeel zijn van de opleverpunten. Zo kunnen de bekende eisen direct worden meegenomen.

Moeten ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Pinke(n)veer (?) worden gecombineerd. Wij leggen vooraf vast welke praktische werkzaamheden wij uitvoeren.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij standaard trapbekleding verwijderen horen. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Gaat uw vraag verder dan alleen bekleding en bevestigingsresten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Pinke(n)veer (?) een praktische aanvulling zijn. Zo hoeft u niet voor ieder beperkt punt direct een andere partij in te schakelen.

Oude trapbekleding eerst zorgvuldig beoordelen

Aan kleur en uiterlijk kan niet altijd betrouwbaar worden vastgesteld waaruit een oude lijm of afwerklaag bestaat. Wij schuren of frezen geen mogelijk asbesthoudend materiaal zonder duidelijkheid.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Afvoer van oude trapbekleding en restmateriaal

Bij het verwijderen komen stroken tapijt, onderlagen, profielen en andere restmaterialen vrij. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

De bekleding stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we het aantal treden, stootborden, zijkanten en het gewenste opleverniveau in kaart. Wij leggen vast welke bekleding, bevestigingen en lijmresten worden meegenomen.

Voor onze komst moeten losse spullen uit de trap, hal en overloop zijn verwijderd. De exacte volgorde wordt afgestemd op materiaal en bevestiging.

Wij gaan niet verder dan de afgesproken lagen en onderdelen zonder overleg. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de trap na. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Trapbekleding verwijderen goed voorbereiden

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij. Bij een onbekende of complexe bevestiging kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Of het gaat om een rechte, draaiende, open of gesloten trap.
  • Of sprake is van tapijt, halve maantjes, een traploper of een andere afwerking.
  • Hoe kaal of glad de trap volgens de vervolgvakpartij moet zijn.
  • Welke bestaande verf- of afwerklagen mogelijk behouden moeten blijven.
  • Welke andere vloerwerkzaamheden in dezelfde planning plaatsvinden.
  • Of er smalle doorgangen, meerdere verdiepingen of beperkte parkeermogelijkheden zijn.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere lijm of onderlagen.
  • Binnen welke termijn de trap gereed moet zijn.

Trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?) met duidelijke afspraken vooraf

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor trapbekleding verwijderen in Pinke(n)veer (?)? Vul het offerteformulier in met informatie over de trap, bereikbaarheid, gewenste oplevering en planning en voeg duidelijke foto’s toe. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het verwijderen, afvoeren en achterlaten van de trap.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button