Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Voorburg

Trapbekleding verwijderen in Voorburg? Van Toor Ontruimingen helpt in Leidschendam-Voorburg met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Voorburg

IN HET KORT

Trapbekleding verwijderen in Voorburg helpt om tapijt, halve maantjes, traplopers en andere bekleding gecontroleerd van treden en stootborden los te maken. Meerdere bekledingslagen, een kwetsbare ondergrond en oudere lijm kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf hardnekkige bekleding, lijm en grote aantallen bevestigingen hoeft te verwijderen en af te voeren. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Leidschendam, ‘s-Gravenhage en Nootdorp helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Voorburg voor renovatie of oplevering

Met trapbekleding verwijderen in Voorburg helpt Van Toor Ontruimingen om een trap voor te bereiden op nieuwe bekleding, schilderwerk, renovatie of oplevering.

Daardoor vraagt het verwijderen van trapbekleding meer precisie dan het vrijmaken van een vlakke vloer. Zo weet u welk resultaat u na afloop kunt verwachten.

Wij werken stap voor stap en houden rekening met trapleuningen, wanden, plinten en andere onderdelen die behouden moeten blijven. De werkelijke staat van de trap wordt vaak pas zichtbaar nadat de oude bekleding is verwijderd.

In Leidschendam-Voorburg helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Leidschendam, ‘s-Gravenhage en Nootdorp helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

De trap voorbereiden op een nieuwe afwerking

Losse randen en kale plekken kunnen de trap een onverzorgde uitstraling geven. Daarna kan worden bepaald welke voorbereiding nodig is voor de nieuwe afwerking.

Ook wanneer u de trap wilt schilderen of voorzien van traprenovatiepanelen moet de bestaande bekleding meestal eerst weg. Volledig schilderklaar of montageklaar opleveren wordt niet automatisch verondersteld.

Daarbij kunnen ook latten, profielen, nieten en storende lijmresten als opleverpunt worden genoemd. Wij ontvangen daarom graag het voorinspectierapport of de bekende opleverafspraken.

Welke soorten trapbekleding wij kunnen verwijderen

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Wanneer mogelijk is ook een foto van een losse rand of beschadigde plek nuttig.

  • De hoeveelheid achterblijvende lijm en vezels hangt af van de hechting.
  • Geniete of gespijkerde bekleding wordt samen met de bereikbare bevestigingen verwijderd.
  • Halve maantjes en losse trapmatten kunnen worden verwijderd.
  • Bevestigingsgaten en verkleuringen kunnen na afloop zichtbaar blijven.
  • Bekleding met een schuimrug kan schuim- en lijmresten op de trap achterlaten.
  • Meerdere lagen trapbekleding worden afzonderlijk beoordeeld.

Hardnekkig tapijt zorgvuldig van de treden losmaken

Het materiaal moet per trede, stootbord en zijkant worden losgemaakt. De bekleding kan tijdens het verwijderen scheuren en vezels op de ondergrond achterlaten.

Sommige delen laten relatief gemakkelijk los, terwijl andere stukken stevig aan hout, beton of plaatmateriaal vastzitten. Wij werken beheerst, maar kunnen niet garanderen dat een oudere of kwetsbare ondergrond volledig ongewijzigd blijft.

Lijmresten van traptreden verwijderen

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier behandelen. Wij ontvangen daarom graag informatie over de geplande vervolgstap.

Schuren, vullen, repareren en schilderen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere voorbereiding nodig is.

Scherpe en uitstekende delen niet laten zitten

Na het lostrekken van het tapijt kunnen scherpe delen uitsteken. Toch kunnen kleine gaatjes en normale montageplekken zichtbaar blijven.

Volledig uitboren of herstellen kan dan verder gaan dan standaard verwijderwerk. Zo blijft duidelijk waar verwijderen eindigt en renovatie begint.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Bij beton kunnen lijmresten en kleine oneffenheden anders aan de ondergrond hechten. Zo kan de werkwijze op de ondergrond worden afgestemd.

Sterke lijm kan dan een deel van het materiaal meetrekken. Herstel of vervanging van traptreden valt niet automatisch binnen de opdracht.

Trap en aangrenzende vloerbedekking tegelijk verwijderen

Dan kan het praktisch zijn om zowel de vlakke vloer als de trap in één planning aan te pakken. Zo kunnen inzet, afvoer en volgorde beter worden voorbereid.

Moeten meerdere vloerafwerkingen uit de woning worden gehaald, dan kan vloer verwijderen in Voorburg in dezelfde planning worden opgenomen. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Eén aanpak voor verschillende verlijmde oppervlakken

De vlakke vloer vraagt echter om andere hulpmiddelen dan de hoeken en treden van een trap. Zo wordt duidelijk welk opleverniveau per oppervlak geldt.

Wanneer ook kamers of overlopen met vastgelijmd tapijt moeten worden vrijgemaakt, kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Voorburg worden gecombineerd. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

Trapbekleding verwijderen bij opleveren van een huurwoning

Ook profielen, latten, nieten en lijmresten kunnen onderdeel zijn van de opleverpunten. Wij ontvangen deze informatie graag vóór het opstellen van de offerte.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Voorburg bij het volledige traject. Zo houdt u overzicht over de verschillende onderdelen van de woning.

Kleine werkzaamheden na het verwijderen van trapbekleding

Of dit direct kan worden meegenomen, hangt af van de aard en omvang van het werk. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Voorburg afzonderlijk worden beoordeeld. Zo hoeft u niet voor ieder beperkt punt direct een andere partij in te schakelen.

Niet ieder materiaal zonder onderzoek bewerken

Ook kan onder de zichtbare bekleding een eerdere laag aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Niet achterblijven met tapijt, profielen en losse resten

Bij het verwijderen komen stroken tapijt, onderlagen, profielen en andere restmaterialen vrij. Het afgesproken materiaal wordt tijdens en na het werk afgevoerd.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

Van inventarisatie naar een vrijgemaakte trap

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

De trap en afvoerroute moeten goed bereikbaar zijn. De exacte volgorde wordt afgestemd op materiaal en bevestiging.

Wanneer een extra bekledingslaag, beschadiging of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de trap na. De volgende vakpartij kan daarna de verdere voorbereiding of afwerking uitvoeren.

Trapbekleding verwijderen goed voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het traptype, aantal treden en soort bekleding. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Het aantal treden en eventuele bordessen.
  • Het type bekleding en de vermoedelijke bevestiging.
  • Welke lijmresten, nieten, spijkers en profielen verwijderd moeten worden.
  • Of de trap van hout, beton of ander materiaal is gemaakt.
  • Of bekleding op hal, overloop of aangrenzende kamers ook verwijderd moet worden.
  • Waar het verwijderde materiaal geladen kan worden.
  • Welke verdachte lagen mogelijk onder de bekleding zitten.
  • Wanneer de nieuwe stoffeerder, schilder of eindinspectie gepland staat.

Trapbekleding verwijderen in Voorburg? Laat de trap beoordelen

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor trapbekleding verwijderen in Voorburg? Beschrijf via het offerteformulier om welk type trap en bekleding het gaat en hoeveel treden moeten worden aangepakt. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button