Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek

Trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek? Van Toor Ontruimingen helpt in Drimmelen met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek

IN HET KORT

Wilt u trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek, dan beoordelen wij vooraf het traptype, de bekleding, bevestigingsmethode en het gewenste opleverniveau. Meerdere bekledingslagen, een kwetsbare ondergrond en oudere lijm kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij wat er daarna met de trap gebeurt. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hooge Zwaluwe en Lage Zwaluwe helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek met een zorgvuldige aanpak

Wilt u trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek, dan nemen wij het loshalen, verzamelen en afvoeren van de afgesproken bekleding praktisch uit handen.

Daardoor vraagt het verwijderen van trapbekleding meer precisie dan het vrijmaken van een vlakke vloer. Zo weet u welk resultaat u na afloop kunt verwachten.

De losgekomen bekleding en afgesproken restmaterialen worden tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd. U houdt daardoor overzicht over de werkzaamheden en de volgende stap.

In Drimmelen helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Noord-Brabant bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hooge Zwaluwe en Lage Zwaluwe helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

Wanneer trapbekleding verwijderd moet worden

Ook kan de kleur of het materiaal niet meer aansluiten op de vernieuwde inrichting van de woning. Daarna kan worden bepaald welke voorbereiding nodig is voor de nieuwe afwerking.

Ook wanneer u de trap wilt schilderen of voorzien van traprenovatiepanelen moet de bestaande bekleding meestal eerst weg. Wij kunnen het verwijderwerk dan afstemmen op wat die volgende vakpartij nodig heeft.

Bij een verhuizing of oplevering kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebrachte trapbekleding wordt verwijderd. Zo wordt duidelijk welk niveau bij de opdracht hoort.

Welke soorten trapbekleding wij kunnen verwijderen

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Wanneer mogelijk is ook een foto van een losse rand of beschadigde plek nuttig.

  • Wij snijden de bekleding waar nodig in werkbare delen.
  • Afgebroken of diep verzonken bevestigingen kunnen extra behandeling vragen.
  • Halve maantjes en losse trapmatten kunnen worden verwijderd.
  • Wij bespreken welke onderdelen behouden of verwijderd moeten worden.
  • Het gewenste verwijderniveau wordt vooraf afgestemd.
  • Onder het zichtbare tapijt kan een oudere bekleding of onderlaag aanwezig zijn.

Wanneer de bekleding niet eenvoudig loskomt

Volledig verlijmde trapbekleding laat zich meestal niet als één geheel verwijderen. De bekleding kan tijdens het verwijderen scheuren en vezels op de ondergrond achterlaten.

Ook kan de oorspronkelijke afwerking van de trap gedeeltelijk meekomen. Zo kunnen de verwachtingen realistisch worden afgestemd.

De trap voorbereiden op nieuwe bekleding of schilderwerk

Na het verwijderen van tapijt kunnen dikke lijmribbels, kleverige lagen, schuim en vezelresten achterblijven. Nieuwe vloerbedekking kan andere eisen stellen dan schilderwerk of een systeem met renovatiepanelen.

Ook na het behandelen van resten kunnen verkleuringen, dunne lijmlagen, bevestigingsgaten en beschadigingen zichtbaar blijven. Wij leggen vooraf vast welke lijm- en bevestigingsresten binnen de offerte worden aangepakt.

Bevestigingsmateriaal zorgvuldig aanpakken

Na het lostrekken van het tapijt kunnen scherpe delen uitsteken. Daarbij werken we zorgvuldig om onnodige beschadiging te beperken.

Ook metalen profielen en latten kunnen met lijm en schroeven zijn bevestigd. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Daarom bekijken wij vooraf welk materiaal vermoedelijk onder de bekleding aanwezig is.

Bij een trap van plaatmateriaal of een oudere samengestelde constructie kan de toplaag kwetsbaar zijn. De vervolgstap wordt eerst met u afgestemd.

De trap laten aansluiten op het vloerwerk

In veel woningen loopt dezelfde vloerbedekking vanuit de hal of overloop door naar de trap. Wij maken per ruimte duidelijk welk materiaal en welke bevestiging aanwezig zijn.

Voor een combinatie van trapbekleding, tapijt, pvc, laminaat of andere vloeren past vloer verwijderen in Zevenbergschen Hoek bij de bredere opdracht. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Verlijmde vloerbedekking in hal en kamers combineren

Daar kunnen dezelfde lijm-, schuim- en vezelresten achterblijven. Wij beoordelen beide onderdelen afzonderlijk en brengen ze samen in één planning.

Loopt de verlijmde bekleding door over trap, hal en verdieping, dan kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Zevenbergschen Hoek daarop aansluiten. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

De trap voorbereiden op de eindinspectie

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. Zo kunnen de bekende eisen direct worden meegenomen.

Moeten ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Zevenbergschen Hoek worden gecombineerd. Wij leggen vooraf vast welke praktische werkzaamheden wij uitvoeren.

Kleine werkzaamheden na het verwijderen van trapbekleding

Of dit direct kan worden meegenomen, hangt af van de aard en omvang van het werk. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Zevenbergschen Hoek afzonderlijk worden beoordeeld. De trap kan gerichter worden voorbereid op de volgende afwerking.

Oude trapbekleding eerst zorgvuldig beoordelen

Aan kleur en uiterlijk kan niet altijd betrouwbaar worden vastgesteld waaruit een oude lijm of afwerklaag bestaat. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

In dat geval stoppen wij op het betreffende onderdeel. Aanvullend onderzoek en gespecialiseerde sanering vallen niet onder reguliere trapbekledingverwijdering.

Niet achterblijven met tapijt, profielen en losse resten

De bereikbaarheid en beschikbare looproute hebben invloed op de uitvoering. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

Onze werkwijze bij trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek

De eerste stap is vaststellen om welk type trap en bekleding het gaat en hoe deze vermoedelijk is bevestigd. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

De trap en afvoerroute moeten goed bereikbaar zijn. Na akkoord plannen wij de uitvoering op een passend moment.

Wanneer een extra bekledingslaag, beschadiging of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

Eventuele lijmresten, bevestigingsgaten en beschadigingen worden onderscheiden van het uitgevoerde verwijderwerk. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Ook horen we graag wat er na het verwijderen met de trap gaat gebeuren. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Het aantal treden en eventuele bordessen.
  • Of de bekleding verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen bevestigd is.
  • Welke eisen de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist heeft doorgegeven.
  • Welke bestaande verf- of afwerklagen mogelijk behouden moeten blijven.
  • Of bekleding op hal, overloop of aangrenzende kamers ook verwijderd moet worden.
  • Waar het verwijderde materiaal geladen kan worden.
  • Welke verdachte lagen mogelijk onder de bekleding zitten.
  • Binnen welke termijn de trap gereed moet zijn.

Trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij trapbekleding verwijderen in Zevenbergschen Hoek voor renovatie, oplevering of nieuwe afwerking? Beschrijf via het offerteformulier om welk type trap en bekleding het gaat en hoeveel treden moeten worden aangepakt. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het verwijderen, afvoeren en achterlaten van de trap.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button