Kelder of zolder ontruimen in Oud-Alblas en weer ruimte creëren
Wilt u een kelder of zolder ontruimen in Oud-Alblas, dan helpen wij met het sorteren, leeghalen en afvoeren van spullen uit deze vaak lastig bereikbare ruimtes.
In opslagruimtes blijven dozen, meubels, gereedschap en losse materialen regelmatig jarenlang staan. Ook vocht, stof en lastig verplaatsbare objecten kunnen invloed hebben op de uitvoering.
Zo krijgt u weer een toegankelijke opslagruimte zonder zelf al het sorteer-, til- en afvoerwerk te hoeven organiseren.
In Molenlanden helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.
Ook in omliggende plaatsen zoals Nieuw-Lekkerland, Wijngaarden en Streefkerk helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.
Wanneer een kelder, zolder of berging moet worden ontruimd
Een zolder, kelder of berging wordt vaak ontruimd om opnieuw overzicht en bruikbare ruimte te creëren. Zo ontstaat een toegankelijke ruimte waarin u opnieuw gericht spullen kunt opslaan of werkzaamheden kunt uitvoeren.
Voor onderhoud of renovatie moeten opgeslagen spullen vaak eerst uit de weg worden gehaald. Zo sluit het leeghalen aan op de werkzaamheden of oplevering die daarna gepland staan.
Blijkt tijdens de voorbereiding dat niet alleen de opslagruimte, maar de volledige woning moet worden leeggemaakt, dan is een bredere aanpak nodig. In dat geval past een woningontruiming in Oud-Alblas bij de volledige omvang van het werk.
Wanneer de staat van de opslagruimte extra aandacht vraagt
Kelders en zolders kunnen door vocht, stof of achterstallig onderhoud vervuild raken. Daarom beoordelen we vooraf of het om een normale ontruiming gaat of dat extra maatregelen nodig zijn.
Een moeilijk toegankelijke en sterk vervuilde ruimte vraagt vaak om aanvullende voorbereiding. In dat geval past een vervuilde woning ontruimen in Oud-Alblas beter bij de omstandigheden.
Het sorteren, verplaatsen en afvoeren van de spullen
De werkzaamheden beginnen met duidelijke instructies over bewaren, verplaatsen en afvoeren. Ook kunnen afgesproken goederen tijdens de uitvoering apart worden gezet.
Daarna maken wij de ruimte in een praktische volgorde leeg. De opslagruimte wordt geleidelijk toegankelijker, waardoor de overige inhoud beter kan worden beoordeeld.
- De inhoud van de afgesproken ruimte wordt volgens de opdracht verwijderd.
- Spullen die behouden moeten blijven, worden apart gezet.
- De aanwezige opslag en losse inboedel worden praktisch uit de ruimte gehaald.
- Grote meubels en vaste opstellingen worden waar nodig gedemonteerd.
- Niet-bruikbare spullen en afval worden afgevoerd.
- De opslagruimte wordt gecontroleerd en overzichtelijk afgerond.
Lastig bereikbare en zware spullen verwijderen
Smalle of steile trappen kunnen het verwijderen van grote meubels en zware dozen bemoeilijken. De bereikbaarheid heeft invloed op de benodigde tijd, materialen en het aantal medewerkers.
Bij vochtige kelders kunnen dozen en meubels bovendien zwaarder of beschadigd zijn geraakt. Zo wordt voorkomen dat u zelf onnodig risico loopt bij tillen of transport.
Een passende bestemming voor bruikbare inboedel
Oude meubels, verzamelingen en andere opgeslagen eigendommen hoeven niet altijd direct te worden weggegooid. U bepaalt welke spullen u zelf wilt bewaren, weggeven of nader wilt laten beoordelen.
Afhankelijk van het soort, de staat en de hoeveelheid goederen kunnen aanvullende mogelijkheden bestaan. Voor geschikte goederen bekijken we of inboedel opkopen in Oud-Alblas mogelijk is.
Aanvullende werkzaamheden in de opslagruimte
In kelders en zolders zijn soms planken, kasten of zelfgemaakte opslagconstructies aanwezig. Zo blijft duidelijk of alleen de losse inhoud of ook aangebrachte inrichting wordt verwijderd.
Voor aanvullende praktische werkzaamheden bieden wij ook klusdiensten in Oud-Alblas. Wij spreken vooraf af wat gedemonteerd wordt en hoe de ruimte daarna wordt achtergelaten.
Duidelijkheid over inhoud, toegang en gewenste oplevering
Om een passende inschatting te maken, ontvangen wij graag informatie over de ruimte en de aanwezige spullen. Ook informatie over trappen, verlichting, vocht en doorgangen is belangrijk voor de uitvoering.
- Waar de opslagruimte zich in of rond de woning bevindt.
- Hoeveel dozen, meubels en losse materialen ongeveer aanwezig zijn.
- Welke goederen behouden of verplaatst moeten worden.
- Hoe de ruimte bereikbaar is.
- In welke staat de ruimte en de opgeslagen spullen verkeren.
- Wanneer de ruimte leeg moet zijn en hoe deze moet worden achtergelaten.
Onze werkwijze van inventarisatie tot lege ruimte
Vooraf brengen we in kaart welke werkzaamheden nodig zijn en welke eigendommen moeten blijven. Zo weet u welke werkzaamheden wij overnemen en welk resultaat daarbij hoort.
Tijdens de uitvoering werken we vanaf een logische startpositie door de ruimte heen. Wij voorkomen dat verwijderde spullen opnieuw voor obstakels zorgen.
Als helder is wat mag worden afgevoerd, kunnen wij het uitvoerende werk zelfstandig verzorgen. Wij houden ons aan de instructies en ronden de ruimte volgens afspraak af.
Na de ontruiming weer verder met de kelder of zolder
Door dozen, meubels en losse materialen weg te halen, ontstaat overzicht over de beschikbare ruimte. Ook wordt beter zichtbaar of onderhoud, herstel of aanvullende schoonmaak nodig is.
Wij spreken vooraf af tot welk niveau de ruimte wordt opgeleverd. Daardoor weet u vooraf wat wel en niet bij de ontruiming hoort.
Kelder of zolder ontruimen in Oud-Alblas? Gratis offerte aanvragen
Heeft u hulp nodig bij kelder of zolder ontruimen in Oud-Alblas? Vul het offerteformulier in met informatie over de opslagruimte, de inhoud, mogelijke vervuiling en de gewenste planning. Vraag nu een gratis offerte aan voor een praktisch voorstel dat aansluit op uw situatie.










