Fraud Blocker Skip to content

Badkamer slopen in Oud-Kamerik

Badkamer slopen in Oud-Kamerik? Van Toor Ontruimingen helpt in Woerden met sanitair en tegels verwijderen, afvoer en een werkbare oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Badkamer slopen in Oud-Kamerik

IN HET KORT

Wilt u badkamer slopen in Oud-Kamerik, dan leggen wij vooraf vast wat verwijderd moet worden, welke onderdelen behouden blijven en hoe de ruimte wordt achtergelaten. Zo ontstaat een duidelijke en werkbare basis voor de nieuwe badkamer.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die aansluit op de nieuwe indeling en afwerking. Ruwe ondergronden, lijmresten en normale sloopsporen kunnen zichtbaar blijven; herstel en nieuwe afwerking vallen niet automatisch onder de werkzaamheden.

Ook in omliggende plaatsen zoals Woerden, Zegveld en Harmelen helpen wij badkamers gecontroleerd terug te brengen naar een werkbare basis. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Utrecht voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Badkamer slopen in Oud-Kamerik als voorbereiding op renovatie

Met badkamer slopen in Oud-Kamerik neemt Van Toor Ontruimingen het demonteren, uitbreken en afvoeren van de afgesproken badkameronderdelen praktisch van u over.

In een badkamer bevinden waterleidingen, afvoer, elektra, ventilatie en verschillende afwerklagen zich dicht bij elkaar. Daarom beoordelen wij vooraf hoe ver het sloopwerk moet gaan en welke installaties eerst veilig moeten worden losgekoppeld.

Wij verwijderen de afgesproken onderdelen in een logische volgorde en verzamelen het vrijgekomen puin tijdens de uitvoering. Zo houdt u overzicht over de uitvoering, planning en werkzaamheden die eventueel nog door een installateur of aannemer moeten worden uitgevoerd.

In Woerden helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen van sanitair, tegelwerk en vaste badkameronderdelen. Ook elders in Utrecht bereiden wij badkamers voor op renovatie en nieuwe afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Woerden, Zegveld en Harmelen helpen wij met het gecontroleerd slopen en werkbaar achterlaten van badkamers.

Badkamer voorbereiden op een nieuwe indeling

Voordat nieuwe leidingen, tegels, sanitair en meubels geplaatst kunnen worden, moet de bestaande inrichting voldoende worden verwijderd. De gewenste nieuwe indeling bepaalt welke onderdelen wel en niet kunnen blijven.

Wanneer alleen sanitair wordt vervangen, is volledig tegelwerk verwijderen niet altijd nodig. Wij bespreken daarom vooraf of het om gedeeltelijk demonteren of volledig strippen gaat.

De bestaande afwerking past mogelijk niet bij de gewenste indeling of technische voorzieningen. Zo sluiten de verschillende fases logisch op elkaar aan.

Van sanitair tot tegelwerk gecontroleerd verwijderen

De badkamer wordt niet automatisch volledig kaal gemaakt wanneer slechts een deel vervangen hoeft te worden. Zo weet u vooraf welke delen na afloop zichtbaar en bereikbaar zijn.

  • Wastafelmeubels en vaste kasten kunnen worden gedemonteerd en afgevoerd.
  • Ook vaste profielen en bevestigingen kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • Een ligbad kan worden losgemaakt, uitgebroken en uit de ruimte worden verwijderd.
  • Toiletpotten en andere sanitaire voorzieningen kunnen worden verwijderd wanneer de aansluitingen veilig zijn voorbereid.
  • De onderliggende wand kan na verwijdering beschadigingen of lijmresten vertonen.
  • De staat van de ondervloer wordt vaak pas volledig zichtbaar nadat de bestaande vloer is weggehaald.
  • Radiatoren, spiegels en accessoires kunnen volgens afspraak worden gedemonteerd.
  • Het vrijgekomen sanitair, tegelpuin en andere afgesproken materialen worden afgevoerd.

Water, afvoer en elektra vooraf veilig laten stellen

Sanitair is meestal aangesloten op waterleidingen, afvoer en soms elektra. Daarom bespreken wij vooraf welke aansluitingen al door een installateur zijn losgekoppeld.

Kabels en leidingen kunnen bovendien achter tegelwerk of plafonds verborgen zijn. De situatie wordt dan eerst beoordeeld voordat de werkzaamheden verdergaan.

Wandtegels uit de badkamer verwijderen

Ook kan pas na verwijdering zichtbaar worden dat achter de tegels vocht, scheurvorming of een zwakke wand aanwezig is. Daarom beloven wij niet dat de ondergrond na het slopen direct vlak en afwerkklaar is.

Niet ieder wandvlak hoeft automatisch tot aan het kale metselwerk te worden verwijderd. Wij ontvangen deze instructies bij voorkeur vóór de uitvoering.

Aandacht voor vloerverwarming en dekvloer

De vloer van een badkamer kan bestaan uit tegels, lijm, een dekvloer, afdichtingslagen en eventueel vloerverwarming. Een onderliggende dekvloer kan beschadigd of ongelijk achterblijven na het uitbreken.

Moeten ook vloeren buiten de badkamer worden aangepakt, dan kan vloer verwijderen in Oud-Kamerik afzonderlijk worden ingepland. Wij leggen vooraf vast welke ruimtes en vloerlagen worden meegenomen.

Grote badkameronderdelen praktisch demonteren

Ook kan het materiaal bepalen of demontage of gecontroleerd verkleinen nodig is. Wij bekijken daarom vooraf de route tussen de badkamer en de buitendeur.

Ook de plaats waar het bad of de douche is ingebouwd heeft invloed op het werk. Technisch herstel en verdere behandeling van aangetaste ondergronden worden afzonderlijk beoordeeld.

Badkamer slopen als onderdeel van woning strippen

Soms wordt niet alleen de badkamer vernieuwd, maar ook de keuken, vloeren en wandafwerking in andere ruimtes. Wij brengen per ruimte in kaart wat verwijderd wordt en welke onderdelen blijven.

Gaat de opdracht verder dan alleen de badkamer, dan kan een woning strippen in Oud-Kamerik de passende aanpak zijn. De uitvoering wordt afgestemd op de volgorde waarin de nieuwe werkzaamheden starten.

Sloopwerkzaamheden afstemmen op een nieuwe indeling

Een nieuwe badkamerindeling kan vragen om meer dan het verwijderen van de bestaande inrichting. Zo blijft het werk verantwoord en afgestemd op het renovatieontwerp.

Wanneer het verwijderwerk uitgebreider is dan een normale badkamersloop, kunnen sloopwerkzaamheden in Oud-Kamerik daarop aansluiten. Zo wordt geen constructief of technisch onderdeel zonder voorbereiding meegenomen.

Asbestverdachte materialen in oudere badkamers

In oudere badkamers kunnen asbestverdachte materialen aanwezig zijn. Wanneer er een redelijke verdenking bestaat, kan eerst een inventarisatie of materiaalonderzoek nodig zijn.

De situatie kan vooraf niet altijd volledig worden beoordeeld zonder de badkamer open te maken. Het materiaal wordt niet zonder duidelijkheid verder bewerkt.

Niet achterblijven met tegels, sanitair en sloopafval

De ligging van de badkamer en de route door de woning hebben daarom veel invloed op de uitvoering. Zo blijft de badkamer niet vol liggen met puin en losse onderdelen.

Een werkbare oplevering betekent dat de afgesproken onderdelen verwijderd zijn en het grove materiaal is afgevoerd. Wij leggen vooraf vast hoe ver het verwijderen moet gaan.

Aangrenzende ruimtes zo veel mogelijk ontzien

Badkamers bevinden zich vaak op een verdieping of tussen ruimtes die tijdens de verbouwing in gebruik blijven. Wij bespreken vooraf welke route beschikbaar is en welke losse spullen verwijderd moeten worden.

Ook afspraken met buren, beheerder of vereniging van eigenaars kunnen nodig zijn. Daarmee wordt de opdracht praktisch voorbereid.

Kleine restwerkzaamheden na het slopen

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet onder de standaard sloopopdracht vallen. Zo kunnen benodigde materialen en tijd worden meegenomen.

Voor aanvullende niet-specialistische werkzaamheden kunnen klusdiensten in Oud-Kamerik op het sloopwerk aansluiten. Wij maken daarbij duidelijk onderscheid tussen sloop, technisch installatiewerk en eenvoudige klussen.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

De voorbereiding begint met een overzicht van wat verwijderd moet worden en wat behouden blijft. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens de uitvoering bekend worden.

  • Om welk type woning en badkamerruimte het gaat.
  • Welke sanitaire voorzieningen verwijderd moeten worden.
  • Welke wand- en vloerafwerking verwijderd moet worden.
  • Of vloerverwarming, ventilatie of verborgen installaties aanwezig zijn.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere materialen.
  • Of er trappen, liften, smalle gangen of kwetsbare vloeren zijn.
  • Of de werkzaamheden aansluiten op andere sloop- of renovatieklussen.
  • In welke staat de badkamer moet worden achtergelaten.

Onze werkwijze bij badkamer slopen in Oud-Kamerik

Ook brengen we het bouwjaar, de afvoerroute en het gewenste opleverniveau in kaart. Wij leggen vast welke demontage, tegelverwijdering en afvoer binnen de offerte vallen.

Voor onze komst moet de ruimte toegankelijk zijn en moeten afgesproken technische aansluitingen veilig zijn voorbereid. Wij beginnen vervolgens met de onderdelen die de verdere demontage mogelijk maken.

Wanneer verborgen leidingen, schade of verdachte materialen zichtbaar worden, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

Ruwe ondergronden en normale sporen van het slopen kunnen zichtbaar blijven. Zo wordt de sloopfase duidelijk afgerond.

Badkamer slopen in Oud-Kamerik met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij badkamer slopen in Oud-Kamerik als voorbereiding op een renovatie? Geef aan hoe groot de badkamer is, welke technische aansluitingen aanwezig zijn en wanneer de volgende vakpartij begint. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button