Fraud Blocker Skip to content

Badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp

Badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp? Van Toor Ontruimingen helpt in Zoeterwoude met sanitair en tegels verwijderen, afvoer en een werkbare oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp

IN HET KORT

Wilt u badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp, dan leggen wij vooraf vast wat verwijderd moet worden, welke onderdelen behouden blijven en hoe de ruimte wordt achtergelaten. Daarbij houden we rekening met water, afvoer, elektra, vloerverwarming, bereikbaarheid en de vakpartijen die daarna verdergaan.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf sanitair, zwaar tegelpuin en andere vaste onderdelen hoeft te verwijderen en af te voeren. U houdt overzicht over de renovatie, terwijl wij het zware voorbereidende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Zoeterwoude en Gelderswoude helpen wij badkamers gecontroleerd terug te brengen naar een werkbare basis. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp met een gecontroleerde aanpak

Bij badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp leggen wij vooraf vast wat weggehaald moet worden, welke onderdelen behouden blijven en in welke staat de ruimte wordt achtergelaten.

Een badkamer leeghalen vraagt om meer voorbereiding dan alleen sanitair losmaken en tegels verwijderen. Daarom beoordelen wij vooraf hoe ver het sloopwerk moet gaan en welke installaties eerst veilig moeten worden losgekoppeld.

Van Toor Ontruimingen neemt het zware breek-, til- en afvoerwerk zorgvuldig uit handen. Verborgen leidingen, beschadigde ondergronden en andere onverwachte omstandigheden kunnen pas tijdens het openen van de badkamer zichtbaar worden.

In Zoeterwoude helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen van sanitair, tegelwerk en vaste badkameronderdelen. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij badkamers voor op renovatie en nieuwe afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Zoeterwoude en Gelderswoude helpen wij met het gecontroleerd slopen en werkbaar achterlaten van badkamers.

Wanneer een badkamer gesloopt moet worden

Het slopen van een badkamer is meestal de eerste uitvoerende stap van een complete badkamerrenovatie. Daarom stemmen wij het sloopniveau af op het renovatieplan.

Wanneer alleen sanitair wordt vervangen, is volledig tegelwerk verwijderen niet altijd nodig. Wij bespreken daarom vooraf of het om gedeeltelijk demonteren of volledig strippen gaat.

De bestaande afwerking past mogelijk niet bij de gewenste indeling of technische voorzieningen. Zo sluiten de verschillende fases logisch op elkaar aan.

Wat wij bij badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp verwijderen

De badkamer wordt niet automatisch volledig kaal gemaakt wanneer slechts een deel vervangen hoeft te worden. Daarbij houden wij rekening met de ondergrond en het vervolgwerk.

  • Onderdelen die worden hergebruikt, moeten vooraf duidelijk worden aangewezen.
  • Douchecabines, douchewanden en afgesproken doucheonderdelen kunnen worden verwijderd.
  • Ook de beschikbare doorgangen en traproute worden bij de uitvoering meegenomen.
  • De afvoer- en wateraansluitingen worden behouden of verder voorbereid volgens de gemaakte afspraken.
  • Wij verwijderen afgesproken betegelde wandvlakken en voeren het tegelpuin af.
  • Wij beoordelen of alleen de tegelafwerking of ook onderliggende lagen verwijderd moeten worden.
  • Technische aansluitingen moeten waar nodig door een bevoegde vakpartij worden veiliggesteld.
  • De hoeveelheid, het gewicht en de afvoerroute worden meegenomen in de offerte.

Water, afvoer en elektra vooraf veilig laten stellen

Voordat wastafels, doucheonderdelen, toilet of bad worden verwijderd, moet duidelijk zijn hoe de aansluitingen zijn afgesloten. Wanneer technisch afsluit- of leidingwerk nodig is, moet dit afzonderlijk worden uitgevoerd of afgesproken.

Deze installaties mogen niet zonder beoordeling worden losgetrokken of beschadigd. Wanneer wij tijdens de uitvoering onverwachte installaties aantreffen, stoppen wij op dat onderdeel.

Wat na het verwijderen van tegels zichtbaar kan worden

Ook kan pas na verwijdering zichtbaar worden dat achter de tegels vocht, scheurvorming of een zwakke wand aanwezig is. Daarom beloven wij niet dat de ondergrond na het slopen direct vlak en afwerkklaar is.

Niet ieder wandvlak hoeft automatisch tot aan het kale metselwerk te worden verwijderd. Dat voorkomt dat er achteraf alsnog extra lagen verwijderd moeten worden.

De badkamervloer vrijmaken voor nieuwe opbouw

De vloer van een badkamer kan bestaan uit tegels, lijm, een dekvloer, afdichtingslagen en eventueel vloerverwarming. Egalisatie, nieuwe afdichting en herstel vallen niet automatisch onder vloer verwijderen.

Moeten ook vloeren buiten de badkamer worden aangepakt, dan kan vloer verwijderen in Zoeterwoude-Dorp afzonderlijk worden ingepland. Zo blijven het badkamersloopwerk en de overige vloerverwijdering overzichtelijk van elkaar onderscheiden.

Grote badkameronderdelen praktisch demonteren

Een ligbad of grote douchecabine kan door formaat en gewicht lastig uit de badkamer worden verwijderd. Trappen, smalle doorgangen en kwetsbare vloerafwerking in aangrenzende ruimtes worden meegenomen.

Daarbij kan verborgen vervuiling of vochtschade zichtbaar worden. Technisch herstel en verdere behandeling van aangetaste ondergronden worden afzonderlijk beoordeeld.

Het badkamersloopwerk opnemen in een groter project

Materialen, afvalstromen en transport kunnen daardoor in samenhang worden gepland. Zo ontstaat één duidelijke voorbereiding voor de volledige renovatie.

Wanneer meerdere ruimtes moeten worden teruggebracht tot een bruikbare renovatiebasis, kan een woning strippen in Zoeterwoude-Dorp beter aansluiten. De uitvoering wordt afgestemd op de volgorde waarin de nieuwe werkzaamheden starten.

Sloopwerkzaamheden afstemmen op een nieuwe indeling

Dergelijk werk vraagt om een duidelijke beoordeling van de constructie en aanwezige installaties. Zo blijft het werk verantwoord en afgestemd op het renovatieontwerp.

Voor het gecontroleerd verwijderen van meerdere vaste onderdelen passen sloopwerkzaamheden in Zoeterwoude-Dorp beter bij de opdracht. U houdt overzicht over de omvang van het project.

Niet ieder oud materiaal mag regulier worden gesloopt

Deze materialen mogen niet zonder beoordeling worden gebroken, geschuurd of als normaal puin worden afgevoerd. Wij voeren geen werkzaamheden uit waarmee mogelijk asbesthoudend materiaal ongecontroleerd wordt beschadigd.

De situatie kan vooraf niet altijd volledig worden beoordeeld zonder de badkamer open te maken. Het materiaal wordt niet zonder duidelijkheid verder bewerkt.

De ruimte werkbaar opleveren voor de volgende vakpartij

Tegels, sanitair, meubels, glas, metaal en ander afval moeten uit de woning worden gedragen en passend worden afgevoerd. Het afgesproken sloopafval wordt tijdens en na de werkzaamheden uit de ruimte verwijderd.

Dat betekent niet automatisch dat wanden en vloeren glad, waterdicht of direct betegelklaar zijn. Wij leggen vooraf vast hoe ver het verwijderen moet gaan.

Aangrenzende ruimtes zo veel mogelijk ontzien

Badkamers bevinden zich vaak op een verdieping of tussen ruimtes die tijdens de verbouwing in gebruik blijven. Waar praktisch nodig kunnen delen van de route worden vrijgemaakt of beschermd.

Ook afspraken met buren, beheerder of vereniging van eigenaars kunnen nodig zijn. Wij stemmen onze uitvoering af op bekende werktijden, liftregels en toegangsbeperkingen.

Wanneer aanvullende klusdiensten nodig zijn

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet onder de standaard sloopopdracht vallen. Zo kunnen benodigde materialen en tijd worden meegenomen.

Gaat uw vraag verder dan alleen verwijderen en afvoeren, dan kunnen klusdiensten in Zoeterwoude-Dorp een praktische aanvulling zijn. Wij maken daarbij duidelijk onderscheid tussen sloop, technisch installatiewerk en eenvoudige klussen.

Duidelijkheid over sanitair, tegels en aansluitingen

Ook horen we graag welke nieuwe indeling en vervolgwerkzaamheden gepland zijn. Bij een onduidelijke of uitgebreide situatie kan een beoordeling op locatie nodig zijn.

  • Om welk type woning en badkamerruimte het gaat.
  • Welke sanitaire voorzieningen verwijderd moeten worden.
  • Hoe ver de vloer en wanden volgens de aannemer moeten worden teruggebracht.
  • Of water, elektra en andere aansluitingen veilig zijn losgekoppeld.
  • Welke verdachte platen, lijmen of vloerlagen mogelijk aanwezig zijn.
  • Of er trappen, liften, smalle gangen of kwetsbare vloeren zijn.
  • Binnen welke termijn de badkamer gereed moet zijn.
  • Of alleen grof verwijderen en afvoeren voldoende is.

De badkamer stap voor stap laten verwijderen

De eerste stap is vaststellen welke onderdelen worden verwijderd, welke blijven en welke technische voorbereiding nodig is. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de afgesproken werkzaamheden.

Persoonlijke spullen en losse voorwerpen moeten uit de badkamer en afvoerroute verwijderd zijn. Sanitair en vaste inrichting worden volgens afspraak verwijderd voordat wand- en vloerafwerking wordt aangepakt.

Tijdens de uitvoering verzamelen wij het vrijgekomen materiaal en houden we de werkruimte zo overzichtelijk mogelijk. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

De badkamer wordt nagelopen aan de hand van het overeengekomen opleverniveau. Eventuele herstel- en installatiepunten worden onderscheiden van de uitgevoerde verwijderwerkzaamheden.

Badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp? Laat de situatie beoordelen

Heeft u hulp nodig bij badkamer slopen in Zoeterwoude-Dorp als voorbereiding op een renovatie? Beschrijf via het offerteformulier welke sanitaire voorzieningen, tegels en andere onderdelen verwijderd moeten worden en wat behouden blijft. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de uitvoering, afvoer en werkbare renovatiebasis.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button