Fraud Blocker Skip to content

Bedrijfsontruiming in Kranendijk

Bedrijfsontruiming in Kranendijk? Van Toor Ontruimingen helpt in Goeree-Overflakkee met demonteren, leeghalen, afvoeren en nette oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Bedrijfsontruiming in Kranendijk

IN HET KORT

Wilt u bedrijfsontruiming in Kranendijk laten uitvoeren, dan zorgen duidelijke afspraken voor overzicht in inventaris, planning en oplevering. Daarbij houden we rekening met de bedrijfsvoering, bereikbaarheid en afspraken met verhuurder, beheerder of andere betrokkenen.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf alle demontage, afvoer en praktische organisatie hoeft te coördineren. Ook vloer verwijderen en kleine demontagewerkzaamheden kunnen worden meegenomen wanneer de oplevering daarom vraagt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Den Bommel, Ooltgensplaat en Oude-Tonge helpen wij met het leegmaken en opleveren van zakelijke ruimtes. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Bedrijfsontruiming in Kranendijk zorgvuldig laten uitvoeren

Een bedrijfsontruiming in Kranendijk begint met heldere afspraken over wat verwijderd, verplaatst, bewaard of afgevoerd moet worden. Daarmee voorkomt u onduidelijkheid tijdens het demonteren, leeghalen en afvoeren van de bedrijfsinventaris.

Van Toor Ontruimingen helpt bij het leeghalen van kantoren, winkels, magazijnen, showrooms, werkplaatsen en andere zakelijke ruimtes. Daarbij kijken we niet alleen naar wat weg moet, maar ook naar goederen die naar een andere locatie gaan of apart moeten blijven.

In Goeree-Overflakkee helpt Van Toor Ontruimingen ondernemers, vastgoedeigenaren en beheerders met het leegmaken en opleveren van bedrijfsruimtes.

Ook in omliggende plaatsen zoals Den Bommel, Ooltgensplaat en Oude-Tonge verzorgen wij het demonteren, verwijderen en afvoeren van bedrijfsinventaris volgens duidelijke afspraken.

In welke situaties een zakelijke ontruiming nodig is

Het leeghalen van een bedrijfspand speelt meestal wanneer een locatie wordt verlaten, aangepast of overgedragen aan een nieuwe gebruiker. De ontruiming moet aansluiten op andere afspraken, zoals transport, sleuteloverdracht of de start van bouwwerkzaamheden.

Naast meubilair kunnen ook stellingen, archieven, apparaten, voorraad, verpakkingsmateriaal en losse bedrijfsgoederen aanwezig zijn. Een deel moet mogelijk naar een andere locatie, terwijl andere goederen mogen worden afgevoerd.

Wanneer de beschikbare termijn beperkt is, moet snel duidelijk worden welke werkzaamheden haalbaar zijn. Voor een korte oplevertermijn kan een spoedontruiming in Kranendijk de passende aanpak zijn.

Welke werkzaamheden wij in het bedrijfspand uitvoeren

Voordat we starten, leggen we vast welke goederen behouden, vervoerd, afgevoerd of apart gezet moeten worden. Zo kunnen de werkzaamheden doelgericht en zonder onnodige onderbrekingen worden uitgevoerd.

  • Wij verwijderen de inventaris uit de ruimtes die vooraf met u zijn besproken.
  • Wij demonteren afgesproken meubilair en bedrijfsinrichting voor verwijdering of transport.
  • Wij maken onderscheid tussen verplaatsen, bewaren, beoordelen en afvoeren.
  • Wij verzorgen de verwijdering van goederen en restmaterialen die niet achter mogen blijven.
  • Archieven, voorraad en apparatuur worden alleen volgens duidelijke instructies behandeld.
  • Wij werken toe naar een pand dat gereed is voor inspectie, verbouwing, overdracht of nieuwe inrichting.

Duidelijke keuzes over meubels, voorraad en materialen

Niet alle inventaris hoeft automatisch uit het bedrijf te verdwijnen. Zo voorkomt u dat bruikbare of belangrijke bedrijfsmiddelen tijdens de ontruiming worden verwijderd.

Soms loopt de ontruiming direct over in het inrichten van een nieuwe zakelijke locatie. Dan kan verhuizen in Kranendijk aansluiten op het leeghalen van de bedrijfsruimte.

Bij geschikte goederen kan een andere bestemming mogelijk zijn. Dan bekijken we of inboedel opkopen in Kranendijk bij een deel van de aanwezige goederen past.

Bedrijfsmeubilair en stellingen demonteren

Bureaublokken, kastenwanden, winkelinrichting en magazijnstellingen moeten vaak eerst worden gedemonteerd. We bespreken of onderdelen opnieuw gebruikt worden of volledig mogen worden afgevoerd.

Na het verwijderen van de inventaris kunnen bevestigingen, rails of andere aangebrachte onderdelen achterblijven. Dan kunnen klusdiensten in Kranendijk op de ontruiming aansluiten.

Vloerafwerking uit kantoor, winkel of magazijn verwijderen

Tapijt, pvc, laminaat of andere bedrijfsvloeren mogen niet altijd in het pand achterblijven. Ook maken we duidelijk in welke staat de ondergrond na het verwijderen wordt achtergelaten.

Voor het weghalen van zakelijke vloerafwerking bieden wij vloer verwijderen in Kranendijk aan. Eventuele lijmresten of aanvullende herstelwerkzaamheden worden afzonderlijk besproken.

Overlast en onderbreking zo veel mogelijk beperken

Niet ieder bedrijf kan de dagelijkse werkzaamheden volledig stilleggen tijdens een ontruiming. Daarom bespreken we of de ontruiming in fases moet worden uitgevoerd.

Ook laadmogelijkheden, toegangstijden en gedeelde bedrijfsruimtes kunnen invloed hebben op de planning. Een goede afstemming zorgt voor een werkbare uitvoering binnen de beschikbare mogelijkheden.

De zakelijke ontruiming goed voorbereiden

Vooraf brengen we de omvang, bereikbaarheid en praktische bijzonderheden van de locatie in kaart. Foto’s, plattegronden of een inventarislijst kunnen daarbij helpen.

  • Of het gaat om een kantoor, winkel, magazijn, showroom, werkplaats of andere locatie.
  • Welke meubels, apparatuur, voorraad en materialen aanwezig zijn.
  • Welke bedrijfsmiddelen niet zonder overleg mogen worden verwijderd.
  • Welke onderdelen gedemonteerd moeten worden.
  • Welke toegangs- of werktijdbeperkingen gelden.
  • Wanneer inspectie, sleuteloverdracht, verbouwing of verhuizing gepland staat.
  • Of alleen de inventaris verwijderd moet worden of ook vloeren en aangebrachte onderdelen.

De bedrijfsontruiming stap voor stap uitvoeren

Vooraf bespreken we het gewenste eindresultaat en de afspraken met andere betrokken partijen. Zo weet u vooraf wat wij uitvoeren en welke onderdelen buiten de opdracht vallen.

Vervolgens stemmen we de uitvoering af op de toegang tot het pand en de overige werkzaamheden op locatie. Daarna worden inventaris en inrichting gedemonteerd, verwijderd en afgevoerd volgens de gemaakte afspraken.

Eventuele aanvullende werkzaamheden worden alleen uitgevoerd wanneer deze onderdeel zijn van de opdracht. U kunt vervolgens verder met inspectie, verbouwing, verhuizing of ingebruikname door een nieuwe partij.

De bedrijfsruimte gereedmaken voor de volgende gebruiker

Het resultaat van een bedrijfsontruiming is niet alleen een ruimte zonder meubilair. Zo is duidelijk of alleen losse inventaris of ook vloeren en aangebrachte voorzieningen onderdeel zijn van de oplevering.

Een nette afronding voorkomt dat u na de ontruiming alsnog verschillende losse werkzaamheden moet organiseren. Zo ontstaat er duidelijkheid voor alle partijen die bij het pand betrokken zijn.

Bedrijfsontruiming in Kranendijk? Gratis offerte aanvragen

Wilt u weten wat er nodig is voor bedrijfsontruiming in Kranendijk? Geef aan welke ruimtes moeten worden ontruimd, wat behouden blijft en aan welke oplevervoorwaarden het pand moet voldoen. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button