Fraud Blocker Skip to content

Behang verwijderen in Greup

Behang verwijderen in Greup? Van Toor Ontruimingen helpt in Hoeksche Waard met oude behanglagen, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Behang verwijderen in Greup

IN HET KORT

Wilt u behang verwijderen in Greup, dan beoordelen wij vooraf het behangtype, het aantal lagen, de ondergrond en het gewenste opleverniveau. Meerdere lagen, overschilderd behang en kwetsbaar stucwerk of gipsplaat kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Bij Van Toor Ontruimingen draait behang verwijderen niet alleen om banen van de muur trekken, maar vooral om een duidelijke basis voor de volgende fase. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het praktische verwijderwerk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Mijnsheerenland, Klaaswaal en Heinenoord helpen wij met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Behang verwijderen in Greup voor renovatie of oplevering

Met behang verwijderen in Greup helpt Van Toor Ontruimingen om muren vrij te maken voor renovatie, verkoop, oplevering of een nieuwe wandafwerking.

Sommige banen laten redelijk gemakkelijk los, terwijl andere muren meerdere lagen, sterke lijm of kwetsbare ondergronden hebben. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden binnen de opdracht vallen.

Van Toor Ontruimingen neemt het tijdrovende losmaak-, schraap- en opruimwerk zorgvuldig van u over. De werkelijke staat van een wand wordt vaak pas zichtbaar nadat de oude afwerking is verwijderd.

In Hoeksche Waard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij muren voor op renovatie, verkoop, oplevering en verdere afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Mijnsheerenland, Klaaswaal en Heinenoord helpen wij met het verwijderen van papierbehang, vliesbehang, vinylbehang en andere oude wandbekleding.

Wanneer wandbekleding plaats moet maken

Ook kan een nieuwe verf- of behanglaag een schone en voldoende stevige ondergrond nodig hebben. De schilder, stukadoor of behanger kan daarna bepalen welke voorbereiding nog nodig is.

Potentiële kopers zien dan mogelijk vooral de benodigde werkzaamheden in plaats van de ruimte zelf. Niet iedere muur hoeft daarvoor automatisch volledig afgewerkt te worden.

Bij een huurwoning kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebracht behang wordt verwijderd. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de verhuurder of andere ontvangende partij.

Welke soorten behang wij kunnen verwijderen

Papierbehang reageert anders dan vinylbehang, vliesbehang of een dikke structuurbekleding. Zo kan de benodigde aanpak beter worden ingeschat.

  • Wij maken de afgesproken wandvlakken vrij en verzamelen de losgekomen resten.
  • Vliesbehang kan soms droog in banen loskomen, maar dat is niet bij iedere muur het geval.
  • Daaronder kan een papieren rug stevig op de muur achterblijven.
  • Structuurbehang en overschilderd behang kunnen door verf en meerdere lagen extra stevig vastzitten.
  • Fotobehang en decoratieve panelen kunnen plaatselijk sterk verlijmd zijn.
  • Onder de zichtbare laag kunnen oudere banen, krantenpapier of andere wandafwerkingen aanwezig zijn.

Wanneer onder het zichtbare behang meer aanwezig is

In oudere woningen zijn behanglagen soms jarenlang over elkaar aangebracht. Wanneer de opdracht door onverwachte extra lagen duidelijk verandert, bespreken wij dit eerst met u.

In andere situaties kan een stevige onderlaag volgens de vervolgvakpartij blijven zitten. Zo blijft het werk gericht en beheersbaar.

Hardnekkige wandbekleding zorgvuldig aanpakken

Ook dik structuurbehang kan in kleine stukken van de wand komen. Wij stemmen de werkwijze af op wat tijdens de uitvoering zichtbaar wordt.

Bij een kwetsbare stuclaag kan bovendien een deel van de ondergrond meekomen. De bestaande hechting en kwaliteit van de wand bepalen mede het resultaat.

Kwetsbare muren niet onnodig beschadigen

Behang kan zijn aangebracht op stucwerk, beton, gipsplaten, hout of andere plaatmaterialen. Zo kan de verwijdermethode zo goed mogelijk worden afgestemd op de wand.

Scheuren, holle plekken en eerdere reparaties worden soms pas zichtbaar nadat het behang verdwenen is. Herstellen, uitvlakken en opnieuw stucen vallen niet automatisch onder de verwijderopdracht.

Behanglijm en papierrestjes van muren verwijderen

Niet iedere lijmsoort lost op dezelfde manier op. Daarom bespreken wij vooraf hoe ver de muur moet worden vrijgemaakt.

Behang verwijderen is niet automatisch hetzelfde als de muur volledig glad en schilderklaar maken. Zo weet u welke voorbereiding na onze werkzaamheden mogelijk nog nodig is.

Een neutralere basis voor fotografie en bezichtigingen

Bij verkoop kan beschadigd, verkleurd of zeer persoonlijk behang de aandacht afleiden van de ruimte. Of de muren daarna ook volledig afgewerkt moeten worden, hangt af van de verkoopstrategie.

Voor een bredere voorbereiding op fotografie en bezichtigingen past een woning verkoopklaar maken in Greup bij het volledige traject. De woning kan daarna doelgericht worden gepresenteerd.

Afstemmen op de voorwaarden van de verhuurder

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebracht behang wordt verwijderd. Wij ontvangen daarom graag de opleverlijst of het inspectierapport.

Moeten naast de muren ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Greup worden gecombineerd. Wij voeren de afgesproken praktische werkzaamheden uit.

De woning voorbereiden op een grotere renovatie

Bij een volledige renovatie is behang vaak slechts één van meerdere afwerkingen die verwijderd moeten worden. De woning wordt per fase voorbereid op de volgende vakpartijen.

Voor een bredere renovatievoorbereiding past een woning strippen in Greup bij het project. De aannemer, schilder en stukadoor kunnen daarna gericht verder.

Meubels en vloeren rondom de werkruimte beschermen

Behang verwijderen kan worden uitgevoerd in een lege woning of in ruimtes waar nog inrichting aanwezig is. Losse eigendommen moeten door u worden verplaatst of volgens afspraak worden meegenomen.

Tijdens het bevochtigen en losmaken kunnen water, lijmresten en papier op de vloer terechtkomen. Wij stemmen af welke voorbereiding praktisch nodig is.

Niet ieder wanddeel is direct bereikbaar

Behang kan doorlopen achter radiatoren, vaste kasten, leidingen en andere onderdelen. Zo blijft duidelijk welke wanddelen binnen de opdracht bereikbaar zijn.

Ook achter vaste onderdelen kan oude wandbekleding blijven zitten wanneer deze niet toegankelijk worden gemaakt. Wij benoemen dergelijke beperkingen vooraf of zodra zij tijdens de uitvoering zichtbaar worden.

Kleine werkzaamheden rond de wandvoorbereiding

Denk aan een eenvoudig afwerklatje, een los wandonderdeel of een ander beperkt obstakel rond de muur. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vóór de uitvoeringsdatum.

Gaat uw vraag verder dan alleen wandbekleding en losse resten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Greup een praktische aanvulling zijn. Wij maken vooraf duidelijk welke werkzaamheden binnen deze aanvulling vallen.

De werkruimte overzichtelijk opleveren

Bij meerdere kamers kan dit een aanzienlijke hoeveelheid materiaal opleveren. Het afgesproken afval wordt tijdens en na het werk uit de ruimtes verwijderd.

Lijmsporen, beschadigingen, kleurverschillen en losse stuclaag kunnen zichtbaar blijven. Herstellen, schuren, stucen, voorstrijken en schilderen worden alleen meegenomen wanneer dit afzonderlijk is afgesproken.

De woning na het wandwerk verzorgd achterlaten

Voor verkoop, oplevering of ingebruikname kan aanvullende schoonmaak gewenst zijn. De gewenste afronding wordt afzonderlijk omschreven.

Moet de woning na de wandvoorbereiding schoon worden opgeleverd, dan kan een eindschoonmaak van de woning in Greup afzonderlijk worden ingepland. U weet vooraf welke schoonmaak binnen de opdracht valt.

Wandbekleding stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we het aantal zichtbare lagen, de ondergrond en het gewenste opleverniveau in kaart. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

Bekende kwetsbare ondergronden, vochtproblemen en beschadigingen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen waar mogelijk met een testgedeelte om te beoordelen hoe het behang en de lijm reageren.

Tijdens de werkzaamheden verzamelen wij de verwijderde banen en houden we de ruimte zo overzichtelijk mogelijk. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

Eventuele lijmresten, beschadigingen en losse ondergrond worden onderscheiden van het uitgevoerde verwijderwerk. U weet welke wanden zijn vrijgemaakt en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Behang verwijderen goed voorbereiden

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige wanden en enkele details van naden of losse delen. Bij meerdere oude lagen of een onbekende ondergrond kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Of alle muren of slechts bepaalde wandvlakken worden aangepakt.
  • Of het behang overschilderd, beschadigd of gedeeltelijk losgeraakt is.
  • Welke informatie bekend is over eerdere renovaties.
  • Of sprake is van stucwerk, beton, gipsplaat, hout of ander plaatmateriaal.
  • Of de volgende stap schilderen, stucen of opnieuw behangen is.
  • Of meubels en andere inrichting nog in de ruimtes aanwezig zijn.
  • Welke wanddelen daardoor mogelijk niet bereikbaar zijn.
  • Wanneer de schilder, stukadoor, fotograaf of eindinspectie gepland staat.

Behang verwijderen in Greup? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor behang verwijderen in Greup? Beschrijf via het offerteformulier om welke ruimtes en hoeveel wandoppervlak het gaat en welk type behang zichtbaar aanwezig is. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button