Fraud Blocker Skip to content

Behang verwijderen in Groenlandsekade

Behang verwijderen in Groenlandsekade? Van Toor Ontruimingen helpt in De Ronde Venen met oude behanglagen, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Behang verwijderen in Groenlandsekade

IN HET KORT

Wilt u behang verwijderen in Groenlandsekade, dan beoordelen wij vooraf het behangtype, het aantal lagen, de ondergrond en het gewenste opleverniveau. Meerdere lagen, overschilderd behang en kwetsbaar stucwerk of gipsplaat kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf tijdrovende behanglagen, lijmresten en afval hoeft te verwijderen. Lijmsporen, kleine beschadigingen en kleurverschillen kunnen zichtbaar blijven wanneer verdere behandeling niet is afgesproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waverveen, Wilnis en Mijdrecht helpen wij met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Utrecht voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Behang verwijderen in Groenlandsekade en de muren voorbereiden

Bij behang verwijderen in Groenlandsekade beoordelen wij vooraf om welke ruimtes, behangsoorten en ondergronden het gaat en hoe de muren moeten worden achtergelaten.

Sommige banen laten redelijk gemakkelijk los, terwijl andere muren meerdere lagen, sterke lijm of kwetsbare ondergronden hebben. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden binnen de opdracht vallen.

De verwijderde behanglagen en afgesproken resten worden tijdens de werkzaamheden verzameld en afgevoerd. Wanneer losse stuclagen, scheuren, vochtplekken of andere beschadigingen zichtbaar worden, bespreken wij wat dit betekent voor de vervolgstap.

In De Ronde Venen helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Ook elders in Utrecht bereiden wij muren voor op renovatie, verkoop, oplevering en verdere afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waverveen, Wilnis en Mijdrecht helpen wij met het verwijderen van papierbehang, vliesbehang, vinylbehang en andere oude wandbekleding.

Wanneer wandbekleding plaats moet maken

Behang verwijderen is vaak nodig wanneer een woning wordt gerenoveerd of opnieuw ingericht. De schilder, stukadoor of behanger kan daarna bepalen welke voorbereiding nog nodig is.

Ook bij verkoop kan verouderd of opvallend behang veel aandacht trekken. Niet iedere muur hoeft daarvoor automatisch volledig afgewerkt te worden.

Ook lijmresten, losse stukken en beschadigde wandbekleding kunnen tijdens de voorinspectie als opleverpunt worden genoemd. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de verhuurder of andere ontvangende partij.

Welke soorten behang wij kunnen verwijderen

Papierbehang reageert anders dan vinylbehang, vliesbehang of een dikke structuurbekleding. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s van de wanden en loslatende delen.

  • Wij maken de afgesproken wandvlakken vrij en verzamelen de losgekomen resten.
  • Sterke lijm of beschadigde ondergronden kunnen ervoor zorgen dat delen afscheuren.
  • Daaronder kan een papieren rug stevig op de muur achterblijven.
  • Het materiaal laat dan vaak in kleinere delen los.
  • Lijm- en kleursporen kunnen na verwijdering zichtbaar blijven.
  • Meerdere behanglagen worden afzonderlijk beoordeeld.

Meerdere behanglagen van de muur verwijderen

De bovenste laag kan redelijk loskomen, terwijl oudere lagen stevig met stucwerk, gipsplaat of ander plaatmateriaal zijn verbonden. Wanneer de opdracht door onverwachte extra lagen duidelijk verandert, bespreken wij dit eerst met u.

Daarom is het belangrijk om het gewenste eindresultaat vooraf te bespreken. De schilder, stukadoor of behanger kan aangeven welke basis vereist is.

Wanneer banen niet eenvoudig loslaten

Ook dik structuurbehang kan in kleine stukken van de wand komen. De benodigde tijd hangt af van verfsoort, behangtype, lijm en ondergrond.

Papiervezels, dunne lijmlagen en kleine delen kunnen plaatselijk achterblijven. De bestaande hechting en kwaliteit van de wand bepalen mede het resultaat.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Behang kan zijn aangebracht op stucwerk, beton, gipsplaten, hout of andere plaatmaterialen. Daarom bekijken wij vooraf welke ondergrond vermoedelijk aanwezig is.

Oud of los stucwerk kan tijdens het verwijderen verder loskomen. Herstellen, uitvlakken en opnieuw stucen vallen niet automatisch onder de verwijderopdracht.

De wand voorbereiden op schilderen of opnieuw behangen

Na het verwijderen van behang kunnen lijmsporen, papiervezels en kleine stukjes wandbekleding achterblijven. De vervolgvakpartij kan het beste aangeven welk resultaat nodig is.

Behang verwijderen is niet automatisch hetzelfde als de muur volledig glad en schilderklaar maken. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de vrijgemaakte wand.

Een neutralere basis voor fotografie en bezichtigingen

Bij verkoop kan beschadigd, verkleurd of zeer persoonlijk behang de aandacht afleiden van de ruimte. Of de muren daarna ook volledig afgewerkt moeten worden, hangt af van de verkoopstrategie.

Moeten naast het behang ook spullen, kleine gebreken en andere aandachtspunten worden aangepakt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Groenlandsekade worden gecombineerd. Wij leggen per onderdeel vast wat wordt uitgevoerd.

Afstemmen op de voorwaarden van de verhuurder

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebracht behang wordt verwijderd. Wij ontvangen daarom graag de opleverlijst of het inspectierapport.

Moeten naast de muren ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Groenlandsekade worden gecombineerd. Zo houdt u overzicht over de voorbereiding op de inspectie.

Meerdere vaste afwerkingen gezamenlijk weghalen

Dan is een logische werkvolgorde belangrijk om dubbel werk te voorkomen. Zo kunnen de muren zonder meubels en andere obstakels worden aangepakt.

Wanneer meerdere vaste onderdelen en afwerkingen uit de woning moeten worden gehaald, kan een woning strippen in Groenlandsekade beter aansluiten. Zo ontstaat één duidelijke renovatiebasis.

De uitvoering afstemmen op het gebruik van de woning

Een lege kamer biedt meestal meer werkruimte en maakt het verzamelen van resten eenvoudiger. Losse eigendommen moeten door u worden verplaatst of volgens afspraak worden meegenomen.

Bescherming kan vervuiling beperken, maar volledig zonder vocht of werkresten uitvoeren is niet realistisch. Wij stemmen af welke voorbereiding praktisch nodig is.

Stopcontacten, radiatoren en vaste onderdelen rond het behang

Ook rond stopcontacten en schakelaars is voorzichtig werken belangrijk. Zo blijft duidelijk welke wanddelen binnen de opdracht bereikbaar zijn.

Ook achter vaste onderdelen kan oude wandbekleding blijven zitten wanneer deze niet toegankelijk worden gemaakt. U weet daardoor welke muren volledig en welke gedeeltelijk worden vrijgemaakt.

Kleine werkzaamheden rond de wandvoorbereiding

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij de standaardopdracht horen. Uitgebreid stuc-, schilder- en technisch herstel blijft afzonderlijk vakwerk.

Wanneer kleine restpunten in de ruimte moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Groenlandsekade afzonderlijk worden beoordeeld. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een andere partij in te schakelen.

De werkruimte overzichtelijk opleveren

Natte banen, papierlagen, vinyl en andere resten moeten worden verzameld en uit de woning worden afgevoerd. Zo blijft u niet achter met zakken vol wandbekleding en losse lijmresten.

Dit betekent niet automatisch dat de muren volledig glad, stofvrij, gerepareerd of schilderklaar zijn. Herstellen, schuren, stucen, voorstrijken en schilderen worden alleen meegenomen wanneer dit afzonderlijk is afgesproken.

Papierresten, stof en normaal werkvuil aanpakken

Voor verkoop, oplevering of ingebruikname kan aanvullende schoonmaak gewenst zijn. Wij bespreken vooraf welk schoonmaakniveau nodig is.

Wanneer de woning na het wandwerk extra verzorgd moet worden achtergelaten, kan een eindschoonmaak van de woning in Groenlandsekade daarop aansluiten. De schoonmaak wordt afgestemd op de staat van de ruimtes na het verwijderwerk.

Van inventarisatie naar vrijgemaakte muren

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Wij leggen vast welke wandvlakken, behanglagen en resten worden meegenomen.

Bekende kwetsbare ondergronden, vochtproblemen en beschadigingen moeten vooraf worden gemeld. Daarna worden de afgesproken muren systematisch aangepakt.

Tijdens de werkzaamheden verzamelen wij de verwijderde banen en houden we de ruimte zo overzichtelijk mogelijk. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

De wandvlakken worden achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. De schilder, stukadoor of behanger kan daarna de verdere voorbereiding uitvoeren.

Behang verwijderen goed voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het aantal kamers, de wandoppervlakte en het vermoedelijke behangtype. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Het aantal ruimtes en de geschatte wandoppervlakte.
  • Of het gaat om papierbehang, vliesbehang, vinyl, structuurbehang of een andere wandbekleding.
  • Of bij een losse hoek zichtbaar is welke lagen onder elkaar zitten.
  • Of sprake is van stucwerk, beton, gipsplaat, hout of ander plaatmateriaal.
  • Of de volgende stap schilderen, stucen of opnieuw behangen is.
  • Of meubels en andere inrichting nog in de ruimtes aanwezig zijn.
  • Welke wanddelen daardoor mogelijk niet bereikbaar zijn.
  • Binnen welke termijn het behang verwijderd moet zijn.

Behang verwijderen in Groenlandsekade? Laat de muren beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor behang verwijderen in Groenlandsekade? Vul het offerteformulier in met informatie over de ruimtes, bereikbaarheid, wandafwerking en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button