Fraud Blocker Skip to content

Behang verwijderen in Zwartsluisje

Behang verwijderen in Zwartsluisje? Van Toor Ontruimingen helpt in Hoeksche Waard met oude behanglagen, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Behang verwijderen in Zwartsluisje

IN HET KORT

Wilt u behang verwijderen in Zwartsluisje, dan beoordelen wij vooraf het behangtype, het aantal lagen, de ondergrond en het gewenste opleverniveau. Daarbij leggen we duidelijk vast welke muren worden aangepakt en in hoeverre papier- en lijmresten worden verwijderd.

Bij Van Toor Ontruimingen draait behang verwijderen niet alleen om banen van de muur trekken, maar vooral om een duidelijke basis voor de volgende fase. Volledig gladmaken, herstellen, stucen en schilderen vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Numansdorp, Klaaswaal en Piershil helpen wij met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Behang verwijderen in Zwartsluisje en de muren voorbereiden

Wilt u behang verwijderen in Zwartsluisje, dan nemen wij het losmaken, verzamelen en afvoeren van de afgesproken wandbekleding praktisch uit handen.

Ook kunnen papierlagen, vinyl, structuurbehang en eerder overschilderde wandbekleding verschillend reageren tijdens het verwijderen. Wij maken duidelijk onderscheid tussen behang verwijderen, lijmresten behandelen en de muur herstellen, stucen of schilderklaar maken.

De verwijderde behanglagen en afgesproken resten worden tijdens de werkzaamheden verzameld en afgevoerd. Wanneer losse stuclagen, scheuren, vochtplekken of andere beschadigingen zichtbaar worden, bespreken wij wat dit betekent voor de vervolgstap.

In Hoeksche Waard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij muren voor op renovatie, verkoop, oplevering en verdere afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Numansdorp, Klaaswaal en Piershil helpen wij met het verwijderen van papierbehang, vliesbehang, vinylbehang en andere oude wandbekleding.

Wanneer oud behang verwijderd moet worden

Ook kan een nieuwe verf- of behanglaag een schone en voldoende stevige ondergrond nodig hebben. De schilder, stukadoor of behanger kan daarna bepalen welke voorbereiding nog nodig is.

Een neutralere wandbasis kan helpen om kamers overzichtelijker te presenteren. Niet iedere muur hoeft daarvoor automatisch volledig afgewerkt te worden.

Ook lijmresten, losse stukken en beschadigde wandbekleding kunnen tijdens de voorinspectie als opleverpunt worden genoemd. Wij ontvangen daarom graag het inspectierapport of de bekende oplevervoorwaarden.

Iedere wandbekleding vraagt om een eigen aanpak

De werkwijze hangt af van het type behang, het aantal lagen, de gebruikte lijm en de ondergrond. Wanneer mogelijk helpt informatie over eerdere renovaties of aangebrachte lagen.

  • De hoeveelheid achterblijvend papier en lijm hangt af van de hechting.
  • Sterke lijm of beschadigde ondergronden kunnen ervoor zorgen dat delen afscheuren.
  • Beide lagen worden volgens de gemaakte afspraken aangepakt.
  • Daardoor kan meer handmatig schraapwerk nodig zijn.
  • Fotobehang en decoratieve panelen kunnen plaatselijk sterk verlijmd zijn.
  • Onder de zichtbare laag kunnen oudere banen, krantenpapier of andere wandafwerkingen aanwezig zijn.

Oude wandafwerking laag voor laag aanpakken

De bovenste laag kan redelijk loskomen, terwijl oudere lagen stevig met stucwerk, gipsplaat of ander plaatmateriaal zijn verbonden. Wanneer de opdracht door onverwachte extra lagen duidelijk verandert, bespreken wij dit eerst met u.

Het verwijderen van alle lagen kan nodig zijn wanneer de muur opnieuw gestuct, geschilderd of behangen wordt. Wij verwijderen niet automatisch iedere onderliggende laag wanneer dat voor de volgende afwerking niet nodig is.

Hardnekkige wandbekleding zorgvuldig aanpakken

Daardoor laat de lijmlaag niet altijd direct los en moet de toplaag eerst worden geopend of verwijderd. Zo wordt hardnekkige wandbekleding stap voor stap aangepakt.

Sterk vastzittend behang kan niet altijd zonder sporen van de wand worden verwijderd. De bestaande hechting en kwaliteit van de wand bepalen mede het resultaat.

Behang verwijderen van stucwerk of gipsplaten

Vooral de papieren toplaag van gipsplaten kan beschadigen wanneer behang en lijm zeer sterk hechten. Daarom bekijken wij vooraf welke ondergrond vermoedelijk aanwezig is.

Scheuren, holle plekken en eerdere reparaties worden soms pas zichtbaar nadat het behang verdwenen is. De stukadoor of schilder kan daarna gericht bepalen wat nodig is.

Behanglijm en papierrestjes van muren verwijderen

Niet iedere lijmsoort lost op dezelfde manier op. De vervolgvakpartij kan het beste aangeven welk resultaat nodig is.

Ook na het verwijderen van losse resten kunnen verkleuringen, kleine beschadigingen en dunne lijmlagen zichtbaar blijven. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de vrijgemaakte wand.

Een neutralere basis voor fotografie en bezichtigingen

Door oude wandbekleding te verwijderen, wordt duidelijker welke mogelijkheden de kamer heeft. Soms sluit schilderwerk of herstel logisch aan, terwijl in andere situaties een vrijgemaakte basis voldoende is.

Wanneer ook andere delen van de woning aandacht nodig hebben, kan een woning verkoopklaar maken in Zwartsluisje op het behang verwijderen aansluiten. Wij leggen per onderdeel vast wat wordt uitgevoerd.

Afstemmen op de voorwaarden van de verhuurder

Ook losse banen en lijmresten kunnen tijdens de voorinspectie worden genoemd. Zo wordt duidelijk welke kamers en wandvlakken onderdeel zijn van de opdracht.

Wanneer ook meubels, vloeren en andere aangebrachte onderdelen verwijderd moeten worden, kan een huurwoning opleveren in Zwartsluisje op het behangwerk aansluiten. Zo houdt u overzicht over de voorbereiding op de inspectie.

Behang verwijderen als onderdeel van woning strippen

Bij een volledige renovatie is behang vaak slechts één van meerdere afwerkingen die verwijderd moeten worden. Wij stemmen af wanneer kamers leeg en goed bereikbaar zijn.

Wanneer meerdere vaste onderdelen en afwerkingen uit de woning moeten worden gehaald, kan een woning strippen in Zwartsluisje beter aansluiten. De aannemer, schilder en stukadoor kunnen daarna gericht verder.

Een ingerichte of lege woning voorbereiden

Bij een ingerichte woning moeten meubels en persoonlijke spullen voldoende van de wanden worden verwijderd. Wij bespreken vooraf hoeveel vrije werkruimte nodig is.

Daarom moet vooraf duidelijk zijn welke vloeren, plinten en andere onderdelen behouden blijven. Wij stemmen af welke voorbereiding praktisch nodig is.

Niet ieder wanddeel is direct bereikbaar

Behang kan doorlopen achter radiatoren, vaste kasten, leidingen en andere onderdelen. Zo blijft duidelijk welke wanddelen binnen de opdracht bereikbaar zijn.

Werk aan elektra wordt niet stilzwijgend als onderdeel van behang verwijderen uitgevoerd. Wij benoemen dergelijke beperkingen vooraf of zodra zij tijdens de uitvoering zichtbaar worden.

Kleine werkzaamheden rond de wandvoorbereiding

Denk aan een eenvoudig afwerklatje, een los wandonderdeel of een ander beperkt obstakel rond de muur. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vóór de uitvoeringsdatum.

Gaat uw vraag verder dan alleen wandbekleding en losse resten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Zwartsluisje een praktische aanvulling zijn. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een andere partij in te schakelen.

Behangresten en afval laten afvoeren

Bij het verwijderen van behang komt vaak meer afval vrij dan verwacht. Wij nemen de verwachte omvang mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken behanglagen zijn verwijderd en het vrijgekomen materiaal is afgevoerd. Herstellen, schuren, stucen, voorstrijken en schilderen worden alleen meegenomen wanneer dit afzonderlijk is afgesproken.

Papierresten, stof en normaal werkvuil aanpakken

Bij behang verwijderen komen papiervezels, stof en vochtige lijmresten vrij. Wij bespreken vooraf welk schoonmaakniveau nodig is.

Wanneer de woning na het wandwerk extra verzorgd moet worden achtergelaten, kan een eindschoonmaak van de woning in Zwartsluisje daarop aansluiten. U weet vooraf welke schoonmaak binnen de opdracht valt.

Wandbekleding stap voor stap laten verwijderen

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

De muren en looproute moeten goed bereikbaar zijn. Wij beginnen waar mogelijk met een testgedeelte om te beoordelen hoe het behang en de lijm reageren.

Wij gaan niet zonder overleg verder dan de afgesproken lagen en wandvlakken. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

Eventuele lijmresten, beschadigingen en losse ondergrond worden onderscheiden van het uitgevoerde verwijderwerk. U weet welke wanden zijn vrijgemaakt en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het aantal kamers, de wandoppervlakte en het vermoedelijke behangtype. Bij meerdere oude lagen of een onbekende ondergrond kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Of alle muren of slechts bepaalde wandvlakken worden aangepakt.
  • Of het behang overschilderd, beschadigd of gedeeltelijk losgeraakt is.
  • Of meerdere behanglagen vermoedelijk aanwezig zijn.
  • Welke bestaande wanddelen absoluut behouden moeten blijven.
  • Hoe de muren na afloop moeten worden achtergelaten.
  • Hoeveel vrije werkruimte beschikbaar is.
  • Of aanvullende demontage vooraf nodig is.
  • Binnen welke termijn het behang verwijderd moet zijn.

Behang verwijderen in Zwartsluisje? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor behang verwijderen in Zwartsluisje? Beschrijf via het offerteformulier om welke ruimtes en hoeveel wandoppervlak het gaat en welk type behang zichtbaar aanwezig is. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button