Fraud Blocker Skip to content

Behang verwijderen in Zwingelspaan

Behang verwijderen in Zwingelspaan? Van Toor Ontruimingen helpt in Moerdijk met oude behanglagen, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Behang verwijderen in Zwingelspaan

IN HET KORT

Wilt u behang verwijderen in Zwingelspaan, dan beoordelen wij vooraf het behangtype, het aantal lagen, de ondergrond en het gewenste opleverniveau. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de muren worden achtergelaten.

Bij Van Toor Ontruimingen draait behang verwijderen niet alleen om banen van de muur trekken, maar vooral om een duidelijke basis voor de volgende fase. Volledig gladmaken, herstellen, stucen en schilderen vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Fijnaart, Willemstad en Heijningen helpen wij met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Behang verwijderen in Zwingelspaan met duidelijke afspraken

Met behang verwijderen in Zwingelspaan helpt Van Toor Ontruimingen om muren vrij te maken voor renovatie, verkoop, oplevering of een nieuwe wandafwerking.

Oud behang verwijderen kost in de praktijk vaak meer tijd dan vooraf wordt verwacht. Daarom spreken wij vooraf af welke wandvlakken worden aangepakt en welk resultaat de volgende vakpartij nodig heeft.

De verwijderde behanglagen en afgesproken resten worden tijdens de werkzaamheden verzameld en afgevoerd. U houdt daarmee overzicht over de uitvoering en de voorbereiding op nieuwe wandafwerking.

In Moerdijk helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van oude behanglagen. Ook elders in Noord-Brabant bereiden wij muren voor op renovatie, verkoop, oplevering en verdere afwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Fijnaart, Willemstad en Heijningen helpen wij met het verwijderen van papierbehang, vliesbehang, vinylbehang en andere oude wandbekleding.

Behang verwijderen als voorbereiding op de volgende fase

Ook kan een nieuwe verf- of behanglaag een schone en voldoende stevige ondergrond nodig hebben. Door de oude wandbekleding eerst te verwijderen, wordt zichtbaar in welke staat de muren werkelijk verkeren.

Potentiële kopers zien dan mogelijk vooral de benodigde werkzaamheden in plaats van de ruimte zelf. Wij stemmen de omvang af op het verkoopplan en de gewenste presentatie.

Bij een huurwoning kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebracht behang wordt verwijderd. Wij ontvangen daarom graag het inspectierapport of de bekende oplevervoorwaarden.

Iedere wandbekleding vraagt om een eigen aanpak

De werkwijze hangt af van het type behang, het aantal lagen, de gebruikte lijm en de ondergrond. Wanneer mogelijk helpt informatie over eerdere renovaties of aangebrachte lagen.

  • De hoeveelheid achterblijvend papier en lijm hangt af van de hechting.
  • Vliesbehang kan soms droog in banen loskomen, maar dat is niet bij iedere muur het geval.
  • Vinylbehang heeft vaak een afsluitende toplaag die eerst geopend of verwijderd moet worden.
  • Het materiaal laat dan vaak in kleinere delen los.
  • Lijm- en kleursporen kunnen na verwijdering zichtbaar blijven.
  • Meerdere behanglagen worden afzonderlijk beoordeeld.

Wanneer onder het zichtbare behang meer aanwezig is

De bovenste laag kan redelijk loskomen, terwijl oudere lagen stevig met stucwerk, gipsplaat of ander plaatmateriaal zijn verbonden. Daardoor is vooraf niet altijd zichtbaar hoeveel werk nodig is.

In andere situaties kan een stevige onderlaag volgens de vervolgvakpartij blijven zitten. Wij verwijderen niet automatisch iedere onderliggende laag wanneer dat voor de volgende afwerking niet nodig is.

Vastzittend en overschilderd behang verwijderen

Daardoor laat de lijmlaag niet altijd direct los en moet de toplaag eerst worden geopend of verwijderd. Wij stemmen de werkwijze af op wat tijdens de uitvoering zichtbaar wordt.

Bij een kwetsbare stuclaag kan bovendien een deel van de ondergrond meekomen. De bestaande hechting en kwaliteit van de wand bepalen mede het resultaat.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Iedere ondergrond reageert anders op vocht, stoom en schraapwerk. Zo kan de verwijdermethode zo goed mogelijk worden afgestemd op de wand.

Oud of los stucwerk kan tijdens het verwijderen verder loskomen. De stukadoor of schilder kan daarna gericht bepalen wat nodig is.

De wand voorbereiden op schilderen of opnieuw behangen

Na het verwijderen van behang kunnen lijmsporen, papiervezels en kleine stukjes wandbekleding achterblijven. Een nieuwe behanglaag kan andere eisen stellen dan schilderwerk of stucwerk.

Ook na het verwijderen van losse resten kunnen verkleuringen, kleine beschadigingen en dunne lijmlagen zichtbaar blijven. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de vrijgemaakte wand.

Behang verwijderen voor woning verkoopklaar maken

Bij verkoop kan beschadigd, verkleurd of zeer persoonlijk behang de aandacht afleiden van de ruimte. Soms sluit schilderwerk of herstel logisch aan, terwijl in andere situaties een vrijgemaakte basis voldoende is.

Moeten naast het behang ook spullen, kleine gebreken en andere aandachtspunten worden aangepakt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Zwingelspaan worden gecombineerd. Wij leggen per onderdeel vast wat wordt uitgevoerd.

Muren voorbereiden op de eindinspectie

Dit kan vooral spelen bij beschadigde, donkere, opvallende of slecht aangebrachte wandbekleding. De verhuurder of woningcorporatie bepaalt uiteindelijk of de woning aan de voorwaarden voldoet.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Zwingelspaan bij het volledige traject. De verschillende onderdelen worden vooraf duidelijk omschreven.

De woning voorbereiden op een grotere renovatie

Ook vloeren, keukenonderdelen, sanitair en andere vaste inrichting kunnen plaatsmaken voor een nieuwe indeling. De woning wordt per fase voorbereid op de volgende vakpartijen.

Moeten naast het behang ook vloeren, keukens en andere vaste afwerkingen verdwijnen, dan kan een woning strippen in Zwingelspaan de passende aanpak zijn. Zo ontstaat één duidelijke renovatiebasis.

De uitvoering afstemmen op het gebruik van de woning

Een lege kamer biedt meestal meer werkruimte en maakt het verzamelen van resten eenvoudiger. Zo kan het werk zonder onnodige onderbrekingen worden uitgevoerd.

Tijdens het bevochtigen en losmaken kunnen water, lijmresten en papier op de vloer terechtkomen. Daarmee beperken we onnodige schade en onduidelijkheid.

Stopcontacten, radiatoren en vaste onderdelen rond het behang

Niet ieder wandvlak is daardoor zonder aanvullende demontage bereikbaar. Wij verwijderen geen technische installaties zonder afzonderlijke afspraak en passende voorbereiding.

Werk aan elektra wordt niet stilzwijgend als onderdeel van behang verwijderen uitgevoerd. Wij benoemen dergelijke beperkingen vooraf of zodra zij tijdens de uitvoering zichtbaar worden.

De ruimte verder voorbereiden op renovatie

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij de standaardopdracht horen. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vóór de uitvoeringsdatum.

Gaat uw vraag verder dan alleen wandbekleding en losse resten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Zwingelspaan een praktische aanvulling zijn. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een andere partij in te schakelen.

Niet achterblijven met nat papier en losse banen

Natte banen, papierlagen, vinyl en andere resten moeten worden verzameld en uit de woning worden afgevoerd. Het afgesproken afval wordt tijdens en na het werk uit de ruimtes verwijderd.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken behanglagen zijn verwijderd en het vrijgekomen materiaal is afgevoerd. De volgende vakpartij weet daardoor waarop verder gewerkt kan worden.

Aanvullende schoonmaak na het verwijderen van behang

Voor verkoop, oplevering of ingebruikname kan aanvullende schoonmaak gewenst zijn. Normaal opruimen van het werkgebied en een uitgebreide eindschoonmaak zijn verschillende werkzaamheden.

Moet de woning na de wandvoorbereiding schoon worden opgeleverd, dan kan een eindschoonmaak van de woning in Zwingelspaan afzonderlijk worden ingepland. U weet vooraf welke schoonmaak binnen de opdracht valt.

Wandbekleding stap voor stap laten verwijderen

De eerste stap is vaststellen om welke kamers, hoeveel vierkante meter wand en welke behangsoorten het gaat. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

Voor onze komst moeten meubels, gordijnen, wanddecoratie en andere losse spullen voldoende uit het werkgebied zijn verwijderd. Wij beginnen waar mogelijk met een testgedeelte om te beoordelen hoe het behang en de lijm reageren.

Wanneer een onverwachte onderlaag, losse stuclaag of ander aandachtspunt zichtbaar wordt, stoppen wij zo nodig op dat onderdeel. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

De wandvlakken worden achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. U weet welke wanden zijn vrijgemaakt en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Duidelijkheid over ruimtes, wandbekleding en vervolgstap

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige wanden en enkele details van naden of losse delen. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Hoe hoog de kamers en wanden zijn.
  • Of het gaat om papierbehang, vliesbehang, vinyl, structuurbehang of een andere wandbekleding.
  • Welke informatie bekend is over eerdere renovaties.
  • Welke ondergrond vermoedelijk achter het behang aanwezig is.
  • Welke eisen de schilder, stukadoor of behanger heeft doorgegeven.
  • Welke vloeren, plinten en vaste onderdelen beschermd of behouden moeten blijven.
  • Welke wanddelen daardoor mogelijk niet bereikbaar zijn.
  • Of het werk aansluit op verkoop, renovatie of oplevering.

Behang verwijderen in Zwingelspaan? Laat de muren beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor behang verwijderen in Zwingelspaan? Geef aan of meerdere lagen, overschilderd behang of een kwetsbare ondergrond worden verwacht en wat er daarna met de muren gebeurt. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button