Fraud Blocker Skip to content

Eindschoonmaak woning in Stein

Eindschoonmaak woning in Stein? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met een schone, verzorgde en nette oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Eindschoonmaak woning in Stein

IN HET KORT

Eindschoonmaak woning in Stein zorgt dat een lege of vrijwel lege woning schoon en verzorgd kan worden overgedragen. Vooraf bespreken we of de woning leeg is, welke ruimtes aandacht nodig hebben en wanneer de overdracht of inspectie plaatsvindt.

Bij Van Toor Ontruimingen draait eindschoonmaak niet alleen om losse schoonmaakhandelingen, maar vooral om een verzorgde en overzichtelijke overdracht van de woning. Deze dienst is bedoeld voor normale vervuiling na gebruik; bij ernstige vervuiling of langdurige verwaarlozing past bijzondere schoonmaak beter.

Ook in omliggende plaatsen zoals Stolwijk, Vlist en Schoonhoven verzorgen wij eindschoonmaak van lege of vrijwel lege woningen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Eindschoonmaak woning in Stein na verhuizing of ontruiming

Bij een eindschoonmaak woning in Stein richten wij ons op de zichtbare ruimtes en oppervlakken die bepalend zijn voor een verzorgde overdracht.

Ook wanneer een woning volledig leeg is, moeten keuken, sanitair, vloeren en andere oppervlakken meestal nog worden schoongemaakt. Wij stemmen vooraf af welke ruimtes en onderdelen aandacht nodig hebben en naar welk opleverniveau wordt toegewerkt.

Het gaat om een oplevergerichte schoonmaak van een lege of grotendeels lege woning en niet om ernstige vervuiling, biologische verontreiniging of specialistische herstelwerkzaamheden. Wanneer de omstandigheden zwaarder zijn, beoordelen we welke andere aanpak beter aansluit.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het schoon en verzorgd achterlaten van woningen na verhuizing, ontruiming of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Stolwijk, Vlist en Schoonhoven verzorgen wij eindschoonmaak van lege of vrijwel lege woningen.

In welke situaties oplevergerichte schoonmaak uitkomst biedt

Een eindschoonmaak is vaak nodig wanneer een woning na een verhuizing wordt achtergelaten. Dat maakt het mogelijk om de woning systematisch per vertrek af te ronden.

Wanneer meubels, vloerafwerking en overige spullen zijn verwijderd, blijft de woning niet automatisch schoon achter. Wij stemmen de planning af op het moment waarop de ontruiming gereed is.

Moet de woning eerst volledig worden leeggemaakt, dan kan een woningontruiming in Stein aan de schoonmaak voorafgaan. Daarna kunnen vloeren, plinten, keuken en sanitair goed worden bereikt.

De huurwoning verzorgd achterlaten voor de eindinspectie

Normale schoonmaakpunten die niet zijn uitgevoerd, kunnen leiden tot aanvullende opmerkingen of werkzaamheden. Zo kunnen de schoonmaakwerkzaamheden gericht worden voorbereid.

Soms moeten eerst gaten, planken, vloerbedekking of achtergebleven spullen worden aangepakt. Dan kan een huurwoning opleveren in Stein beter aansluiten.

Eindschoonmaak voor verkoop en bezichtigingen

Na het verwijderen van de inboedel wordt de algemene staat van de woning bovendien beter zichtbaar. Met een eindschoonmaak worden de belangrijkste zichtbare oppervlakken netjes afgerond.

Soms moeten achtergebleven vloerafwerking, wandonderdelen of losse materialen worden verwijderd voordat de woning representatief is. Voor een bredere voorbereiding op fotografie en bezichtigingen past een woning verkoopklaar maken in Stein beter.

Wat wij bij eindschoonmaak woning uitvoeren

De schoonmaak wordt afgestemd op de grootte, indeling en zichtbare staat van het huis. Het afgesproken opleverniveau vormt de basis voor de uitvoering.

  • Wij verwijderen normaal achtergebleven stof en los vuil uit de afgesproken ruimtes.
  • Wij reinigen bereikbare vloeroppervlakken volgens het aanwezige materiaal.
  • Wij nemen zichtbare stof- en vuilranden langs de vloeren mee.
  • Wij reinigen werkbladen, spoelgedeelte, kastfronten en andere afgesproken keukenoppervlakken.
  • Wij maken afgesproken sanitaire oppervlakken schoon en verzorgd.
  • Bereikbare kozijnen, vensterbanken en deuren kunnen in de schoonmaak worden meegenomen.
  • De afronding wordt beoordeeld aan de hand van het vooraf besproken opleverniveau.

Niet ieder onderdeel dat in of rond de woning aanwezig is, valt standaard onder een eindschoonmaak. Wij maken dan duidelijk welke onderdelen wel of niet kunnen worden meegenomen.

Waarom een vrijwel lege woning beter schoon te maken is

Een eindschoonmaak kan het beste worden uitgevoerd wanneer de woning leeg of vrijwel leeg is. Zo kan de schoonmaak systematisch en zonder onnodige onderbrekingen worden uitgevoerd.

Ook losse afvalzakken, verpakkingen en verwijderde materialen moeten vóór of tijdens de werkzaamheden worden afgevoerd. Wij kunnen beoordelen of dit binnen een ontruiming of andere aanvullende dienst valt.

Zwaardere vervuiling vraagt om een andere aanpak

Ook grote hoeveelheden aangekoekt vuil, afval of sterk vervuilde oppervlakken vragen om andere middelen en meer voorbereiding. Op basis daarvan kunnen we beoordelen of de aanvraag binnen eindschoonmaak past.

Wanneer de woning verder vervuild is dan bij normaal gebruik verwacht mag worden, kan bijzondere schoonmaak in Stein beter aansluiten. Zo kiest u niet voor een standaard schoonmaak die onvoldoende aansluit.

Welke resultaten u van de eindschoonmaak mag verwachten

Het doel is een woning die schoon, verzorgd en geschikt is voor de afgesproken overdracht. Oude beschadigingen, permanente verkleuringen en slijtage verdwijnen niet door schoonmaak.

De uiteindelijke beoordeling kan ook afhangen van technische gebreken, aangebrachte veranderingen en contractuele afspraken. Wij kunnen de schoonmaak daar waar mogelijk op afstemmen.

Van inventarisatie naar een verzorgde oplevering

We beginnen met informatie over het type woning, de grootte en de reden voor de schoonmaak. Op basis daarvan bepalen we wanneer de schoonmaak het beste kan plaatsvinden.

U ontvangt duidelijkheid over de afgesproken omvang en eventuele aanvullende onderdelen. De uitvoering wordt pas gepland wanneer de woning voldoende leeg en toegankelijk kan zijn.

We beginnen met hogere en drogere oppervlakken en ronden af met vloeren en laatste controlepunten. Eventuele bijzonderheden die niet met normale schoonmaak opgelost kunnen worden, worden duidelijk gemeld.

Ook voor een zakelijk pand is een passende aanpak nodig

Ook toegangstijden en afspraken met een verhuurder of vastgoedbeheerder kunnen invloed hebben op de uitvoering. Eerst wordt vastgesteld welke ruimtes leeg moeten en wat de volgende gebruiker of verhuurder verwacht.

Wanneer een zakelijke locatie leeg en opleverklaar moet worden gemaakt, kan een bedrijfsontruiming in Stein de juiste basis zijn. De schoonmaak kan daarna worden afgestemd op de zakelijke opleverafspraken.

De eindschoonmaak van de woning goed voorbereiden

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag informatie over de woning en de gewenste oplevering. Duidelijke foto’s helpen om normale vervuiling te onderscheiden van zwaardere situaties.

  • Het type woning en het aantal ruimtes.
  • Wanneer de ontruiming of verhuizing volledig gereed is.
  • Of er sprake is van normale gebruikssporen of zwaardere vervuiling.
  • De gewenste schoonmaak- en opleverdatum.
  • Welke bekende schoonmaakpunten vóór overdracht moeten worden uitgevoerd.
  • Of ramen, apparatuur of andere onderdelen volgens afspraak moeten worden meegenomen.

Eindschoonmaak woning in Stein? Gratis offerte aanvragen

Heeft u hulp nodig met eindschoonmaak woning in Stein na verhuizing of ontruiming? Geef aan of de woning al leeg is, welke normale vervuiling aanwezig is en welke opleverafspraken gelden. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de uitvoering.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button