Fraud Blocker Skip to content

Inkoop inboedel in Middelharnis

Inboedel opkopen in Middelharnis? Van Toor Ontruimingen beoordeelt bruikbare spullen in Goeree-Overflakkee eerlijk en helpt met de verdere ontruiming.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Inkoop inboedel in Middelharnis

IN HET KORT

Bij woning verkoopklaar maken in Middelharnis helpen wij met leeghalen, verwijderen en schoonmaken voor fotografie en bezichtigingen. Daarbij kijken we naar inboedel, vloeren, wandafwerking, schoonmaak en andere onderdelen die de presentatie beïnvloeden.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf alle afvoer, verwijderwerkzaamheden en schoonmaak hoeft te organiseren. Het resultaat is een overzichtelijke woning die volgens afspraak is voorbereid op presentatie aan potentiële kopers.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sommelsdijk, Nieuwe-Tonge en Dirksland helpen wij met het leeghalen en verkoopklaar maken van woningen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Inboedel opkopen in Middelharnis als onderdeel van een ontruiming

Wilt u inboedel opkopen in Middelharnis meenemen in een ontruiming, dan beoordelen wij welke meubels, huisraad en andere goederen nog bruikbaar of verkoopbaar zijn.

Of overname mogelijk is, hangt af van het soort goederen, de conditie, de vraag en de praktische verwerkbaarheid. Daarom doen wij geen standaardbeloftes over opbrengsten voordat de spullen zijn beoordeeld.

Vaak vormt het beoordelen van de inboedel één onderdeel van een grotere ontruiming, verhuizing of oplevering. Spullen die u wilt bewaren, houden wij apart en goederen zonder bruikbare waarde kunnen volgens afspraak worden afgevoerd.

In Goeree-Overflakkee helpt Van Toor Ontruimingen bij het beoordelen en verwerken van inboedels als onderdeel van een ontruiming. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke goederen geschikt zijn voor overname en welke verdere werkzaamheden nodig zijn.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sommelsdijk, Nieuwe-Tonge en Dirksland helpen wij met het beoordelen, sorteren en afhandelen van meubels, huisraad en overige inboedel.

Wanneer eerst naar bruikbare spullen gekeken moet worden

Het beoordelen van de inboedel is vooral nuttig wanneer een woning of ruimte leeg moet en niet alles zonder meer afgevoerd hoeft te worden. Dat voorkomt dat geschikte goederen tussen niet-bruikbare spullen terechtkomen.

Soms staat een volledige woning nog ingericht, terwijl slechts een deel van de spullen door familie of bewoners wordt meegenomen. Zo ontstaat een duidelijke scheiding voordat het leeghalen begint.

Wanneer de inboedel onderdeel is van een complete ontruiming, past een woningontruiming in Middelharnis bij het verdere traject. De overgenomen goederen worden dan gescheiden van de spullen die bewaard of afgevoerd worden.

Persoonlijke bezittingen scheiden van de overige inboedel

Na een overlijden hebben veel spullen niet alleen een praktische, maar ook een persoonlijke betekenis. Wij beoordelen alleen de spullen waarvan u heeft aangegeven dat deze mogen worden meegenomen in het verdere traject.

Wanneer na een overlijden ook de volledige woning moet worden afgehandeld, is extra zorgvuldige afstemming nodig. Voor deze werkzaamheden kunt u kiezen voor een huis ontruimen na overlijden in Middelharnis.

Waar wij bij de beoordeling naar kijken

Bij de beoordeling kijken we naar de werkelijke staat en bruikbaarheid van de aanwezige goederen. Beschadigingen, slijtage, geur, vocht en ontbrekende onderdelen hebben invloed op de mogelijkheden.

Meubels, woonaccessoires en andere goederen moeten voldoende bruikbaar en verkoopbaar zijn. Wij geven daarom pas na voldoende informatie aan welke mogelijkheden er zijn.

  • De algemene staat en zichtbare beschadigingen van de goederen.
  • Goederen moeten praktisch opnieuw gebruikt kunnen worden.
  • Niet ieder type inboedel is op hetzelfde moment even goed verkoopbaar.
  • Een volledige woning wordt anders beoordeeld dan enkele losse artikelen.
  • De bereikbaarheid en het benodigde transport.
  • De beoordeling wordt gekoppeld aan het volledige praktische traject.

Bewaren, sorteren en afvoeren naast de overname

Een deel van de spullen kan mogelijk worden overgenomen, terwijl andere goederen geen bruikbare of verkoopbare waarde meer hebben. Wij maken vooraf duidelijk onderscheid tussen de verschillende categorieën.

Goederen die naar een nieuwe woning of familielid gaan, kunnen apart worden gezet. Wij nemen alleen beslissingen binnen de afspraken die vooraf met u zijn gemaakt.

Spullen die geen bestemming meer hebben, hoeven na de beoordeling niet in de woning achter te blijven. Zo ontstaat geen verwachting dat alle aanwezige goederen kosteloos worden meegenomen.

Van eerste informatie naar een duidelijke beoordeling

Vooraf horen we graag of het om enkele goederen, meerdere kamers of een volledige woninginhoud gaat. Foto’s van meubels en een overzicht van de ruimtes helpen bij de eerste inschatting.

Tijdens de beoordeling maken we onderscheid tussen bruikbare, persoonlijke en niet-bruikbare spullen. Wanneer overname mogelijk is, wordt dit opgenomen in het voorstel voor het verdere traject.

Wij nemen het tillen, demonteren, sorteren en afvoeren praktisch uit handen. U blijft betrokken bij belangrijke keuzes, maar hoeft het zware werk niet zelf uit te voeren.

Inboedel beoordelen voor verkoop van de woning

Een volle of gedeeltelijk ingerichte woning is niet altijd geschikt voor fotografie en bezichtigingen. De praktische werkzaamheden kunnen vervolgens in een logische volgorde worden uitgevoerd.

Moet de woning na de ontruiming netjes worden voorbereid op de woningmarkt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Middelharnis daarop aansluiten. Daarbij kunnen achtergebleven spullen, storende afwerking en zichtbare vervuiling worden aangepakt.

Een passende aanpak voor een bedrijfslocatie

Bij een kantoor, winkel of magazijn gaat het meestal om bedrijfsinventaris in plaats van huishoudelijke inboedel. Ook kunnen interne gegevens, eigendomsverhoudingen en transport naar een andere vestiging een rol spelen.

Bij een magazijn, werkplaats of ander bedrijfspand kan een bedrijfsontruiming in Middelharnis de juiste vervolgstap zijn. Zo wordt de bedrijfsruimte volgens duidelijke afspraken leeggemaakt.

Een realistische beoordeling van iedere inboedel

De waarde van een inboedel kan sterk verschillen en is niet alleen afhankelijk van de oorspronkelijke aanschafprijs. Wij geven liever een realistische inschatting dan een aantrekkelijke belofte die later niet uitvoerbaar blijkt.

Daardoor blijft de woning of ruimte niet halfvol achter na de beoordeling. Het traject wordt afgerond met een lege of verder voorbereide ruimte die aansluit op uw volgende stap.

Inboedel opkopen in Middelharnis? Laat de mogelijkheden beoordelen

Wilt u weten of inboedel opkopen in Middelharnis in uw situatie mogelijk is? Vermeld welke spullen u zelf wilt bewaren, binnen welke termijn de ruimte leeg moet zijn en welke verdere werkzaamheden nodig zijn. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button