Fraud Blocker Skip to content

Inkoop inboedel in Poeldijk

Inboedel opkopen in Poeldijk? Van Toor Ontruimingen beoordeelt bruikbare spullen in Westland eerlijk en helpt met de verdere ontruiming.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Inkoop inboedel in Poeldijk

IN HET KORT

Wilt u woning verkoopklaar maken in Poeldijk, dan voeren wij de praktische werkzaamheden uit die bijdragen aan een verzorgde en overzichtelijke presentatie. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden worden uitgevoerd en welke stappen werkelijk nodig zijn.

Bij Van Toor Ontruimingen draait verkoopklaar maken niet alleen om opruimen, maar vooral om een duidelijke, verzorgde basis waarop de woning beter tot zijn recht komt. Eerst maken we de ruimtes vrij, daarna voeren we afgesproken verwijderwerk uit en tot slot kan de woning worden schoongemaakt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Kwintsheul, Honselersdijk en Naaldwijk helpen wij met het leeghalen en verkoopklaar maken van woningen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Inboedel opkopen in Poeldijk met een eerlijke beoordeling

Wilt u inboedel opkopen in Poeldijk meenemen in een ontruiming, dan beoordelen wij welke meubels, huisraad en andere goederen nog bruikbaar of verkoopbaar zijn.

Niet iedere volledige inboedel heeft automatisch een overnamewaarde. Wij geven geen onrealistische verwachting, maar maken duidelijk welke goederen wel en niet voor overname in aanmerking komen.

Van Toor Ontruimingen kijkt niet alleen naar losse waardevolle spullen, maar naar het volledige praktische traject. Spullen die u wilt bewaren, houden wij apart en goederen zonder bruikbare waarde kunnen volgens afspraak worden afgevoerd.

In Westland helpt Van Toor Ontruimingen bij het beoordelen en verwerken van inboedels als onderdeel van een ontruiming. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke goederen geschikt zijn voor overname en welke verdere werkzaamheden nodig zijn.

Ook in omliggende plaatsen zoals Kwintsheul, Honselersdijk en Naaldwijk helpen wij met het beoordelen, sorteren en afhandelen van meubels, huisraad en overige inboedel.

Wanneer het opkopen van inboedel een mogelijkheid is

Bij een ontruiming wilt u soms eerst weten of een deel van de aanwezige spullen nog een andere bestemming kan krijgen. De verdere werkzaamheden kunnen daarna doelgericht worden ingepland.

Soms staat een volledige woning nog ingericht, terwijl slechts een deel van de spullen door familie of bewoners wordt meegenomen. Zo ontstaat een duidelijke scheiding voordat het leeghalen begint.

Moet de volledige woning worden leeggemaakt, dan kan een woningontruiming in Poeldijk op de beoordeling aansluiten. Beoordeling, sortering en ontruiming blijven onderdeel van één duidelijke werkwijze.

Zorgvuldig omgaan met spullen uit een nalatenschap

Familieleden willen vaak eerst bepalen welke eigendommen behouden of verdeeld worden. Wij beoordelen alleen de spullen waarvan u heeft aangegeven dat deze mogen worden meegenomen in het verdere traject.

Een nalatenschap kan naast de beoordeling van meubels ook veel sorteer-, til- en afvoerwerk met zich meebrengen. Voor deze werkzaamheden kunt u kiezen voor een huis ontruimen na overlijden in Poeldijk.

Staat, bruikbaarheid en verkoopbaarheid van de spullen

Wij beoordelen niet alleen hoe een voorwerp eruitziet, maar ook of het nog praktisch verwerkt en opnieuw gebruikt kan worden. Daarom kan een goed onderhouden artikel wel geschikt zijn, terwijl een vergelijkbaar beschadigd artikel geen reële overnamewaarde heeft.

Ook verzamelingen en apparatuur kunnen pas na beoordeling worden meegenomen in een voorstel. Een definitieve inschatting volgt op basis van de goederen zoals deze daadwerkelijk aanwezig zijn.

  • De algemene staat en zichtbare beschadigingen van de goederen.
  • Goederen moeten praktisch opnieuw gebruikt kunnen worden.
  • De actuele bruikbaarheid en afzetmogelijkheden spelen mee.
  • Een volledige woning wordt anders beoordeeld dan enkele losse artikelen.
  • Verdieping, lift, trappen en formaat beïnvloeden de praktische verwerking.
  • Wij bekijken of naast overname ook sorteren, ontruimen en afvoeren nodig is.

Niet-bruikbare inboedel zorgvuldig verwerken

Bij vrijwel iedere volledige inboedel zijn er ook spullen die bewaard, verdeeld of afgevoerd moeten worden. Wij maken vooraf duidelijk onderscheid tussen de verschillende categorieën.

Spullen waarover nog geen beslissing is genomen, worden niet zonder duidelijke toestemming afgevoerd. Dat voorkomt misverstanden tijdens het sorteren en leeghalen.

Spullen die geen bestemming meer hebben, hoeven na de beoordeling niet in de woning achter te blijven. Zo ontstaat geen verwachting dat alle aanwezige goederen kosteloos worden meegenomen.

Onze werkwijze bij inboedel opkopen in Poeldijk

Vooraf horen we graag of het om enkele goederen, meerdere kamers of een volledige woninginhoud gaat. Foto’s van meubels en een overzicht van de ruimtes helpen bij de eerste inschatting.

Tijdens de beoordeling maken we onderscheid tussen bruikbare, persoonlijke en niet-bruikbare spullen. Wanneer overname mogelijk is, wordt dit opgenomen in het voorstel voor het verdere traject.

Wij nemen het tillen, demonteren, sorteren en afvoeren praktisch uit handen. U blijft betrokken bij belangrijke keuzes, maar hoeft het zware werk niet zelf uit te voeren.

Inboedel beoordelen voor verkoop van de woning

Wanneer een woning verkocht wordt, kan het nodig zijn om eerst de volledige inboedel te beoordelen en te verwijderen. Daarom stemmen we de beoordeling af op de verkoopplanning en de gewenste presentatie.

Voor fotografie en bezichtigingen kan een woning verkoopklaar maken in Poeldijk de passende vervolgstap zijn. De werkzaamheden worden afgestemd op de staat van de woning en het geplande verkoopmoment.

Wanneer het niet om particuliere inboedel gaat

Zakelijke locaties bevatten vaak bureaus, kasten, stellingen, apparatuur en voorraad. De uitvoering wordt afgestemd op de bedrijfsvoering en gewenste oplevering.

Voor het volledig leegmaken van een zakelijke ruimte sluit een bedrijfsontruiming in Poeldijk beter aan. Wij stemmen af wat naar een andere locatie gaat en wat uit het pand verwijderd mag worden.

Een realistische beoordeling van iedere inboedel

Leeftijd, conditie, stijl, transport en actuele vraag bepalen mede welke mogelijkheden er zijn. Daarom noemen wij geen opbrengst zonder voldoende informatie of beoordeling.

Daardoor blijft de woning of ruimte niet halfvol achter na de beoordeling. Het traject wordt afgerond met een lege of verder voorbereide ruimte die aansluit op uw volgende stap.

Inboedel opkopen in Poeldijk met een duidelijke offerte vooraf

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor inboedel opkopen in Poeldijk als onderdeel van een ontruiming? Vermeld welke spullen u zelf wilt bewaren, binnen welke termijn de ruimte leeg moet zijn en welke verdere werkzaamheden nodig zijn. Zo krijgt u duidelijkheid over mogelijke overname en de verdere ontruiming.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button