Fraud Blocker Skip to content

Inkoop inboedel in Sint-Annaland

Inboedel opkopen in Sint-Annaland? Van Toor Ontruimingen beoordeelt bruikbare spullen in Tholen eerlijk en helpt met de verdere ontruiming.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Inkoop inboedel in Sint-Annaland

IN HET KORT

Wilt u woning verkoopklaar maken in Sint-Annaland, dan voeren wij de praktische werkzaamheden uit die bijdragen aan een verzorgde en overzichtelijke presentatie. Vooraf bespreken we welke ruimtes aandacht nodig hebben, wanneer de woning gereed moet zijn en welk resultaat u verwacht.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf alle afvoer, verwijderwerkzaamheden en schoonmaak hoeft te organiseren. U houdt zicht op de keuzes en planning, terwijl wij het zware en uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sint-Philipsland, Bruinisse en Oosterland helpen wij met het leeghalen en verkoopklaar maken van woningen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zeeland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Inboedel opkopen in Sint-Annaland met een eerlijke beoordeling

Wilt u weten of inboedel opkopen in Sint-Annaland mogelijk is, dan geven wij een realistische beoordeling op basis van de staat, bruikbaarheid en verkoopbaarheid van de aanwezige goederen.

Of overname mogelijk is, hangt af van het soort goederen, de conditie, de vraag en de praktische verwerkbaarheid. Zo weet u waar u aan toe bent voordat de woning of ruimte verder wordt leeggemaakt.

De beoordeling wordt afgestemd op wat daarna met de woning, kamer of bedrijfsruimte moet gebeuren. Daardoor blijven de beoordeling en de verdere ontruiming overzichtelijk op elkaar aansluiten.

In Tholen helpt Van Toor Ontruimingen bij het beoordelen en verwerken van inboedels als onderdeel van een ontruiming. Ook elders in Zeeland bekijken wij welke goederen geschikt zijn voor overname en welke verdere werkzaamheden nodig zijn.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sint-Philipsland, Bruinisse en Oosterland helpen wij met het beoordelen, sorteren en afhandelen van meubels, huisraad en overige inboedel.

In welke situaties een beoordeling van de inboedel nuttig is

Inboedel opkopen kan aan de orde zijn wanneer meubels, woonaccessoires, verzamelingen of andere goederen mogelijk nog bruikbaar zijn. De verdere werkzaamheden kunnen daarna doelgericht worden ingepland.

Ook bij een nalatenschap of langdurig leegstaande woning kunnen nog bruikbare meubels en andere goederen aanwezig zijn. Zo ontstaat een duidelijke scheiding voordat het leeghalen begint.

Wanneer de inboedel onderdeel is van een complete ontruiming, past een woningontruiming in Sint-Annaland bij het verdere traject. De overgenomen goederen worden dan gescheiden van de spullen die bewaard of afgevoerd worden.

Een inboedel beoordelen na een overlijden

Na een overlijden hebben veel spullen niet alleen een praktische, maar ook een persoonlijke betekenis. U kunt belangrijke bezittingen vooraf meenemen of door ons apart laten zetten.

Een nalatenschap kan naast de beoordeling van meubels ook veel sorteer-, til- en afvoerwerk met zich meebrengen. Dan kan een huis ontruimen na overlijden in Sint-Annaland beter aansluiten bij de omstandigheden.

Staat, bruikbaarheid en verkoopbaarheid van de spullen

Of meubels of huisraad kunnen worden overgenomen, wordt per situatie en per soort artikel bekeken. Daarom kan een goed onderhouden artikel wel geschikt zijn, terwijl een vergelijkbaar beschadigd artikel geen reële overnamewaarde heeft.

Niet iedere antieke, oude of opvallende kast is automatisch waardevol. Een definitieve inschatting volgt op basis van de goederen zoals deze daadwerkelijk aanwezig zijn.

  • Wij bekijken slijtage, beschadigingen en de volledigheid van de spullen.
  • Wij beoordelen of spullen nog functioneel en compleet genoeg zijn.
  • De actuele bruikbaarheid en afzetmogelijkheden spelen mee.
  • De hoeveelheid en samenstelling van de inboedel.
  • Ook het demonteren en veilig verwijderen wordt meegenomen.
  • De beoordeling wordt gekoppeld aan het volledige praktische traject.

Bewaren, sorteren en afvoeren naast de overname

Overname betekent daarom meestal niet dat automatisch de volledige woninginhoud wordt meegenomen. U geeft aan wat u wilt houden en welke spullen door familie of andere betrokkenen worden opgehaald.

Persoonlijke bezittingen, belangrijke documenten en spullen met emotionele waarde blijven buiten de overname wanneer u dat aangeeft. Zo houdt u zeggenschap over de inhoud van de woning.

Spullen die geen bestemming meer hebben, hoeven na de beoordeling niet in de woning achter te blijven. Zo ontstaat geen verwachting dat alle aanwezige goederen kosteloos worden meegenomen.

Van eerste informatie naar een duidelijke beoordeling

We beginnen met informatie over de woning, de hoeveelheid spullen en de reden waarom de ruimte moet worden leeggemaakt. Ook horen we graag welke spullen u zelf wilt behouden en binnen welke termijn de woning gereed moet zijn.

Wij geven duidelijk aan welke artikelen wel en niet binnen de mogelijkheden vallen. Er worden geen goederen meegenomen voordat hierover duidelijke afspraken zijn gemaakt.

De uitvoering wordt gepland op basis van de omvang, bereikbaarheid en gewenste opleverdatum. U blijft betrokken bij belangrijke keuzes, maar hoeft het zware werk niet zelf uit te voeren.

De woning na de beoordeling verder voorbereiden

Een volle of gedeeltelijk ingerichte woning is niet altijd geschikt voor fotografie en bezichtigingen. De praktische werkzaamheden kunnen vervolgens in een logische volgorde worden uitgevoerd.

Moet de woning na de ontruiming netjes worden voorbereid op de woningmarkt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Sint-Annaland daarop aansluiten. Zo vormt de beoordeling van de inboedel het begin van een overzichtelijk verkooptraject.

Een passende aanpak voor een bedrijfslocatie

Zakelijke locaties bevatten vaak bureaus, kasten, stellingen, apparatuur en voorraad. De uitvoering wordt afgestemd op de bedrijfsvoering en gewenste oplevering.

Wanneer het om kantoor- of winkelinventaris gaat, past een bedrijfsontruiming in Sint-Annaland bij de aard van de opdracht. Zo wordt de bedrijfsruimte volgens duidelijke afspraken leeggemaakt.

Weten waar u aan toe bent voor de ontruiming begint

Wat ooit kostbaar was, hoeft op het moment van de ontruiming niet automatisch een vergelijkbare verkoopwaarde te hebben. Daarom noemen wij geen opbrengst zonder voldoende informatie of beoordeling.

Het belangrijkste resultaat is dat duidelijk wordt wat met de volledige inboedel gebeurt. Zo hoeft u niet voor ieder onderdeel opnieuw een andere oplossing te zoeken.

Inboedel opkopen in Sint-Annaland met een duidelijke offerte vooraf

Wilt u weten of inboedel opkopen in Sint-Annaland in uw situatie mogelijk is? Beschrijf via het offerteformulier om welke woning of ruimte het gaat, welke spullen aanwezig zijn en wat daarna met de locatie moet gebeuren. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button