Fraud Blocker Skip to content

Inkoop inboedel in Tinte

Inboedel opkopen in Tinte? Van Toor Ontruimingen beoordeelt bruikbare spullen in Voorne aan Zee eerlijk en helpt met de verdere ontruiming.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Inkoop inboedel in Tinte

IN HET KORT

Woning verkoopklaar maken in Tinte betekent dat achtergebleven spullen, storende afwerking en zichtbare vervuiling worden aangepakt voordat de woning wordt gepresenteerd. Daarbij kijken we naar inboedel, vloeren, wandafwerking, schoonmaak en andere onderdelen die de presentatie beïnvloeden.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf alle afvoer, verwijderwerkzaamheden en schoonmaak hoeft te organiseren. U houdt zicht op de keuzes en planning, terwijl wij het zware en uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Brielle, Vierpolders en Oostvoorne helpen wij met het leeghalen en verkoopklaar maken van woningen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Inboedel opkopen in Tinte met een eerlijke beoordeling

Bij inboedel opkopen in Tinte bekijken we welke onderdelen van de inboedel geschikt zijn voor overname en welke spullen beter bewaard of afgevoerd kunnen worden.

Niet iedere volledige inboedel heeft automatisch een overnamewaarde. Zo weet u waar u aan toe bent voordat de woning of ruimte verder wordt leeggemaakt.

Van Toor Ontruimingen kijkt niet alleen naar losse waardevolle spullen, maar naar het volledige praktische traject. Spullen die u wilt bewaren, houden wij apart en goederen zonder bruikbare waarde kunnen volgens afspraak worden afgevoerd.

In Voorne aan Zee helpt Van Toor Ontruimingen bij het beoordelen en verwerken van inboedels als onderdeel van een ontruiming. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke goederen geschikt zijn voor overname en welke verdere werkzaamheden nodig zijn.

Ook in omliggende plaatsen zoals Brielle, Vierpolders en Oostvoorne helpen wij met het beoordelen, sorteren en afhandelen van meubels, huisraad en overige inboedel.

In welke situaties een beoordeling van de inboedel nuttig is

Bij een ontruiming wilt u soms eerst weten of een deel van de aanwezige spullen nog een andere bestemming kan krijgen. Dat voorkomt dat geschikte goederen tussen niet-bruikbare spullen terechtkomen.

Een beoordeling kan nodig zijn na een verhuizing, bij het beëindigen van een huishouden of wanneer een woning voor verkoop wordt leeggemaakt. Zo ontstaat een duidelijke scheiding voordat het leeghalen begint.

Moet de volledige woning worden leeggemaakt, dan kan een woningontruiming in Tinte op de beoordeling aansluiten. De overgenomen goederen worden dan gescheiden van de spullen die bewaard of afgevoerd worden.

Zorgvuldig omgaan met spullen uit een nalatenschap

Bij een nalatenschap is het belangrijk dat documenten, foto’s, sieraden en herinneringen niet zonder overleg worden meegenomen. Daarom begint de beoordeling pas nadat duidelijk is welke persoonlijke goederen buiten de overname blijven.

Soms geldt bovendien een vaste datum voor verhuur, verkoop of sleuteloverdracht. Voor deze werkzaamheden kunt u kiezen voor een huis ontruimen na overlijden in Tinte.

Waar wij bij de beoordeling naar kijken

Bij de beoordeling kijken we naar de werkelijke staat en bruikbaarheid van de aanwezige goederen. Daarom kan een goed onderhouden artikel wel geschikt zijn, terwijl een vergelijkbaar beschadigd artikel geen reële overnamewaarde heeft.

Meubels, woonaccessoires en andere goederen moeten voldoende bruikbaar en verkoopbaar zijn. Een definitieve inschatting volgt op basis van de goederen zoals deze daadwerkelijk aanwezig zijn.

  • De algemene staat en zichtbare beschadigingen van de goederen.
  • Wij beoordelen of spullen nog functioneel en compleet genoeg zijn.
  • De actuele bruikbaarheid en afzetmogelijkheden spelen mee.
  • Wij kijken naar het geheel en niet uitsluitend naar één opvallend voorwerp.
  • Verdieping, lift, trappen en formaat beïnvloeden de praktische verwerking.
  • De overige werkzaamheden die rondom de inboedel nodig zijn.

Wat er met de overige spullen gebeurt

Overname betekent daarom meestal niet dat automatisch de volledige woninginhoud wordt meegenomen. De overige goederen kunnen na overleg worden verwijderd en afgevoerd.

Goederen die naar een nieuwe woning of familielid gaan, kunnen apart worden gezet. Dat voorkomt misverstanden tijdens het sorteren en leeghalen.

Wanneer overname niet mogelijk is, bespreken we welke praktische vervolgstap passend is. Daarbij maken we duidelijk welke werkzaamheden en afvoerkosten onderdeel zijn van de offerte.

De inboedel stap voor stap laten beoordelen

We beginnen met informatie over de woning, de hoeveelheid spullen en de reden waarom de ruimte moet worden leeggemaakt. Foto’s van meubels en een overzicht van de ruimtes helpen bij de eerste inschatting.

Vervolgens bekijken we welke goederen mogelijk voor overname in aanmerking komen. Er worden geen goederen meegenomen voordat hierover duidelijke afspraken zijn gemaakt.

De uitvoering wordt gepland op basis van de omvang, bereikbaarheid en gewenste opleverdatum. Wanneer tijdens de uitvoering onverwachte persoonlijke spullen worden gevonden, kunnen we daarover contact opnemen.

Inboedel beoordelen voor verkoop van de woning

Wanneer een woning verkocht wordt, kan het nodig zijn om eerst de volledige inboedel te beoordelen en te verwijderen. Daarom stemmen we de beoordeling af op de verkoopplanning en de gewenste presentatie.

Moet de woning na de ontruiming netjes worden voorbereid op de woningmarkt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Tinte daarop aansluiten. Daarbij kunnen achtergebleven spullen, storende afwerking en zichtbare vervuiling worden aangepakt.

Wanneer het niet om particuliere inboedel gaat

Bij een kantoor, winkel of magazijn gaat het meestal om bedrijfsinventaris in plaats van huishoudelijke inboedel. De uitvoering wordt afgestemd op de bedrijfsvoering en gewenste oplevering.

Wanneer het om kantoor- of winkelinventaris gaat, past een bedrijfsontruiming in Tinte bij de aard van de opdracht. Daarbij worden inventaris, demontage, afvoer en oplevering als één zakelijke opdracht georganiseerd.

Een realistische beoordeling van iedere inboedel

Leeftijd, conditie, stijl, transport en actuele vraag bepalen mede welke mogelijkheden er zijn. Wij geven liever een realistische inschatting dan een aantrekkelijke belofte die later niet uitvoerbaar blijkt.

U weet welke spullen worden overgenomen, wat u bewaart en welke goederen verwijderd moeten worden. Van Toor Ontruimingen kan de praktische vervolgstappen waar afgesproken direct meenemen.

Inboedel opkopen in Tinte? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor inboedel opkopen in Tinte als onderdeel van een ontruiming? Vermeld welke spullen u zelf wilt bewaren, binnen welke termijn de ruimte leeg moet zijn en welke verdere werkzaamheden nodig zijn. Daarna bekijken wij welke beoordeling en aanpak passend zijn.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button