Fraud Blocker Skip to content

Kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?)

Kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?)? Van Toor Ontruimingen helpt in Bodegraven-Reeuwijk met werkplekken, vloeren, sanitair en een representatieve oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?)

IN HET KORT

Bij kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) nemen wij de afgesproken eenmalige of oplevergerichte schoonmaakwerkzaamheden praktisch uit handen. Vooraf bespreken we welke ruimtes worden meegenomen, of het kantoor leeg of ingericht is en welk resultaat u na afloop verwacht.

Wij combineren duidelijke afspraken met een zorgvuldige uitvoering die aansluit op herinrichting, verbouwing, overdracht of nieuwe ingebruikname. Bij ernstige of gevoelige vervuiling past bijzondere schoonmaak beter dan een normale kantoorschoonmaak.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waarder, Driebruggen en Bodegraven verzorgen wij eenmalige en oplevergerichte schoonmaak van kantoren en zakelijke ruimtes. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) voor een representatieve oplevering

Wilt u uw kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?), dan stemmen wij vooraf af welke werkplekken, algemene ruimtes en voorzieningen aandacht nodig hebben.

In een kantoor worden werkplekken, gangen, pantry’s en sanitaire ruimtes dagelijks intensief gebruikt. Wij bespreken welke delen van het kantoor worden meegenomen en waar tijdens de uitvoering extra aandacht nodig is.

Het gaat om een duidelijk afgebakende schoonmaakopdracht die vooraf met u wordt afgestemd. U weet vooraf welke ruimtes, werkzaamheden en uitvoeringsmomenten binnen de offerte vallen.

In Bodegraven-Reeuwijk helpt Van Toor Ontruimingen ondernemers, vastgoedeigenaren en beheerders met het schoon en verzorgd achterlaten van kantoor- en bedrijfsruimtes.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waarder, Driebruggen en Bodegraven verzorgen wij eenmalige en oplevergerichte schoonmaak van kantoren en zakelijke ruimtes.

Wanneer een kantoor grondig schoongemaakt moet worden

Soms is een kantoor gedurende langere tijd intensief gebruikt en zijn meerdere ruimtes toe aan een uitgebreide schoonmaak. Met een eenmalige schoonmaak worden de afgesproken ruimtes opnieuw systematisch aangepakt.

Ook na een interne verhuizing of herinrichting kan schoonmaak nodig zijn. Wij stemmen de schoonmaak af op het moment waarop de inventaris is verplaatst en de ruimtes bereikbaar zijn.

Een kantoor kan ook worden schoongemaakt voordat een nieuwe huurder, gebruiker of afdeling de ruimte betrekt. Zo kan de uitvoering worden afgestemd op de feitelijke situatie in het pand.

Welke onderdelen van het kantoor wij kunnen reinigen

Niet ieder bedrijfspand heeft dezelfde indeling of dezelfde schoonmaakbehoefte. Ook bespreken we of het kantoor volledig leeg, gedeeltelijk ingericht of tijdens de schoonmaak nog in gebruik is.

  • Werkplekken en bereikbaar kantoormeubilair worden volgens afspraak afgenomen.
  • De gekozen werkwijze wordt afgestemd op tapijt, harde vloer of andere zakelijke vloerafwerking.
  • Wij nemen bereikbare deuren, grepen en schakelaars volgens afspraak af.
  • Wij reinigen afgesproken tafels, stoelen en zichtbare oppervlakken in algemene ruimtes.
  • Normale vervuiling in keuken- en koffieruimtes wordt binnen de opdracht aangepakt.
  • Wij maken de afgesproken sanitaire ruimtes schoon en verzorgd.
  • Wij richten ons ook op algemene ruimtes die bepalend zijn voor de eerste indruk.
  • Wij werken toe naar een kantoor dat gereed is voor gebruik, overdracht of een volgende stap.

Ook het reinigen van gevoelige apparatuur of vertrouwelijke werkmaterialen gebeurt niet zonder duidelijke toestemming. Zo ontstaan geen verschillende verwachtingen over de omvang van de uitvoering.

Zorgvuldig omgaan met ingerichte kantoorruimtes

In een ingericht kantoor bevinden zich vaak documenten, computers, beeldschermen en persoonlijke spullen op of rond de werkplekken. Medewerkers kunnen persoonlijke of vertrouwelijke spullen vóór de schoonmaak veilig opbergen.

Wij richten ons op de afgesproken bereikbare oppervlakken en de omgeving van de apparatuur. U weet daardoor vooraf welke delen van een ingerichte werkplek daadwerkelijk kunnen worden schoongemaakt.

Stof en gebruikssporen na werkzaamheden verwijderen

Zelfs wanneer uitvoerders hun werkplek opruimen, kunnen fijne stofdeeltjes zich verspreiden over vloeren, meubels en andere oppervlakken. Zo voorkomen we dat een standaard schoonmaak wordt ingepland voor een situatie die meer werk vraagt.

Los bouwafval, verpakkingsmateriaal en grote reststukken moeten vóór of tijdens de schoonmaak worden verwijderd. Zo worden gereinigde ruimtes niet opnieuw vervuild door boren, zagen of montagewerk.

Een kantoor schoonmaken terwijl het pand in gebruik is

Dat vraagt om duidelijke afspraken over toegang, werkzones en uitvoeringsmomenten. Waar mogelijk wordt de uitvoering afgestemd op rustige momenten of op ruimtes die tijdelijk niet worden gebruikt.

Een vrije en toegankelijke werkplek kan beter en efficiënter worden schoongemaakt. Wij zorgen vervolgens voor de afgesproken schoonmaak van de bereikbare delen.

Ontruiming en schoonmaak in de juiste volgorde uitvoeren

Wanneer een kantoor volledig wordt verlaten, moet vaak eerst de inventaris worden verwijderd. De ruimtes kunnen dan systematisch en zonder obstakels worden behandeld.

Voor het demonteren en verwijderen van zakelijke inventaris kan eerst een bedrijfsontruiming in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) worden uitgevoerd. U hoeft beide onderdelen daardoor niet als losse trajecten te organiseren.

Het verschil tussen kantooronderhoud en zware vervuiling

Ook ruimtes met grote hoeveelheden afval of sterk aangetaste materialen vragen om een andere beoordeling. Daarom ontvangen wij graag duidelijke informatie en waar mogelijk foto’s van de situatie.

Gaat het om een ruimte die niet meer met een normale schoonmaak kan worden aangepakt, dan kan bijzondere schoonmaak in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) nodig zijn. Zo krijgt u een realistische inschatting van de werkzaamheden.

Aanvullende werkzaamheden rondom het zakelijke pand

De uitstraling van een bedrijfspand wordt niet alleen bepaald door de binnenruimtes. Daarom wordt gevelreiniging als afzonderlijke werkzaamheid beoordeeld.

Wanneer ook de buitengevel aandacht nodig heeft, kan gevelreiniging in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) op de kantoorschoonmaak aansluiten. Wij maken vooraf duidelijk welke werkzaamheden bij de binnen- en buitenzijde horen.

Praktische ondersteuning in en rond het kantoor

Soms bestaat de behoefte niet alleen uit een eenmalige schoonmaak, maar ook uit praktische ondersteuning rondom het gebouw. Terugkerende werkzaamheden worden niet automatisch onderdeel van een eenmalige opdracht.

Voor terugkerende praktische aandachtspunten kunnen huismeesterdiensten in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) als afzonderlijke dienst worden bekeken. Zo wordt een eenmalige schoonmaak niet verward met doorlopend gebouwbeheer.

De juiste schoonmaak voor kantoor of woonruimte

Een kantoor en een woning worden op een andere manier gebruikt en ingericht. Wij inventariseren de locatie voordat de definitieve uitvoering wordt afgesproken.

Gaat het om normale oplevergerichte schoonmaak van een lege woning, dan kunt u kiezen voor een eindschoonmaak van de woning in Nieuwerbrug aan den Rijn (?). De werkzaamheden worden dan afgestemd op keuken, sanitair en overige woonruimtes.

De kantoorschoonmaak goed voorbereiden

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag informatie over de kantoorruimte en de gewenste uitvoering. Duidelijke foto’s en een overzicht van de ruimtes kunnen helpen bij de eerste inschatting.

  • Of het gaat om een kantoor, praktijk, showroom of andere zakelijke ruimte.
  • Welke meubels, apparatuur en documenten aanwezig blijven.
  • Welke ruimtes volgens u extra aandacht nodig hebben.
  • Welke andere werkzaamheden vóór de schoonmaak worden uitgevoerd.
  • De gewenste uitvoeringsdatum en beschikbare werktijden.
  • Hoe de schoonmaak op de bedrijfsvoering moet worden afgestemd.
  • Of gevelreiniging, ontruiming of andere praktische ondersteuning nodig is.

Van inventarisatie naar een representatieve oplevering

We beginnen met het inventariseren van de ruimtes, werkzaamheden en planning. Ook leggen we vast welke voorbereiding nodig is vanuit uw organisatie.

Wanneer het kantoor gedeeltelijk in gebruik blijft, leggen we de volgorde van de ruimtes vooraf vast. Wij houden rekening met aanwezige medewerkers, apparatuur en zakelijke eigendommen.

Wij controleren of de overeengekomen werkzaamheden zijn uitgevoerd en signaleren eventuele punten die niet met normale schoonmaak opgelost kunnen worden. Zo ontstaat een representatieve afronding zonder onduidelijkheid over het resultaat.

Kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij kantoor schoonmaken in Nieuwerbrug aan den Rijn (?) na een verhuizing, herinrichting of verbouwing? Beschrijf via het offerteformulier om wat voor kantoorruimte het gaat, welke ruimtes aandacht nodig hebben en wanneer de uitvoering gewenst is. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de omvang, planning en representatieve afronding.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button