Fraud Blocker Skip to content

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn? Van Toor Ontruimingen helpt in Midden-Delfland met sorteren, leeghalen, demonteren en afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn

IN HET KORT

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn helpt wanneer dozen, meubels en andere opgeslagen spullen de ruimte niet langer bruikbaar maken. Vooraf bespreken we welke spullen behouden blijven, wat verplaatst moet worden en welke goederen mogen worden afgevoerd.

Wij brengen structuur aan in een volle kelder, zolder of berging en verzorgen de praktische uitvoering volgens uw instructies. Het resultaat is een toegankelijke ruimte die opnieuw kan worden ingericht, onderhouden of gebruikt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Schipluiden en Maasland helpen wij met het leeghalen van kelders, zolders en bergingen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn met zorgvuldige afvoer

Bij kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn bespreken we vooraf wat bewaard blijft, wat verplaatst moet worden en welke spullen mogen worden afgevoerd.

In opslagruimtes blijven dozen, meubels, gereedschap en losse materialen regelmatig jarenlang staan. Van Toor Ontruimingen brengt structuur aan en werkt de ruimte volgens duidelijke afspraken stap voor stap leeg.

Wij houden rekening met persoonlijke eigendommen en voeren alleen af wat volgens afspraak uit de ruimte mag worden verwijderd.

In Midden-Delfland helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Schipluiden en Maasland helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.

Wanneer een kelder, zolder of berging moet worden ontruimd

Een zolder, kelder of berging wordt vaak ontruimd om opnieuw overzicht en bruikbare ruimte te creëren. Na de ontruiming kan de ruimte weer worden gebruikt voor opslag, werkzaamheden of een andere praktische bestemming.

Bij een verhuizing of verkoop mogen dozen en achtergebleven materialen meestal niet in de ruimte blijven staan. Daarbij bespreken we of de spullen worden afgevoerd, verplaatst of op een andere plek moeten worden neergezet.

Soms vormt een volle kelder of zolder slechts één onderdeel van een complete ontruiming. In dat geval past een woningontruiming in Den Hoorn bij de volledige omvang van het werk.

Ook bij vocht, afval of vervuilde spullen

Soms bevinden zich naast bruikbare spullen ook afval, etensresten of beschadigde materialen in de ruimte. Daarom beoordelen we vooraf of het om een normale ontruiming gaat of dat extra maatregelen nodig zijn.

Wanneer de vervuiling verder gaat dan een reguliere opruimklus, kan een andere aanpak noodzakelijk zijn. In dat geval past een vervuilde woning ontruimen in Den Hoorn beter bij de omstandigheden.

Het sorteren, verplaatsen en afvoeren van de spullen

Voordat we starten, bespreken we welke persoonlijke, waardevolle of bruikbare spullen extra aandacht vragen. Ook kunnen afgesproken goederen tijdens de uitvoering apart worden gezet.

Daarna maken wij de ruimte in een praktische volgorde leeg. Wij houden tijdens de uitvoering rekening met trappen, doorgangen, schuine daken en andere beperkingen.

  • Wij zorgen dat de opslagruimte binnen de afgesproken omvang wordt ontruimd.
  • Spullen die behouden moeten blijven, worden apart gezet.
  • Dozen, meubels en losse materialen worden uit de ruimte verwijderd.
  • Grote meubels en vaste opstellingen worden waar nodig gedemonteerd.
  • Niet-bruikbare spullen en afval worden afgevoerd.
  • Na afloop laten wij de ruimte leeg en toegankelijk achter volgens afspraak.

Lastig bereikbare en zware spullen verwijderen

Een kelder of zolder is niet altijd eenvoudig bereikbaar. Daarom bekijken we vooraf welke objecten aanwezig zijn en hoe deze veilig uit de ruimte kunnen worden gehaald.

Voorwerpen die lang op dezelfde plek hebben gestaan, zijn niet altijd direct verplaatsbaar. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding en uitvoering.

Een passende bestemming voor bruikbare inboedel

Oude meubels, verzamelingen en andere opgeslagen eigendommen hoeven niet altijd direct te worden weggegooid. U bepaalt welke spullen u zelf wilt bewaren, weggeven of nader wilt laten beoordelen.

Afhankelijk van het soort, de staat en de hoeveelheid goederen kunnen aanvullende mogelijkheden bestaan. In dat geval kan inboedel opkopen in Den Hoorn worden beoordeeld.

Planken, kasten en opstellingen verwijderen

Voor een verbouwing of andere bestemming moet soms meer worden verwijderd dan alleen de aanwezige inboedel. Eventuele aanvullende werkzaamheden worden afzonderlijk in de offerte opgenomen.

Wanneer planken, kastdelen of andere onderdelen verwijderd moeten worden, kunnen klusdiensten in Den Hoorn worden meegenomen. Wij spreken vooraf af wat gedemonteerd wordt en hoe de ruimte daarna wordt achtergelaten.

De ontruiming van de opslagruimte voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met een duidelijk beeld van de hoeveelheid opslag en de bereikbaarheid. Ook informatie over trappen, verlichting, vocht en doorgangen is belangrijk voor de uitvoering.

  • Welk type ruimte moet worden leeggemaakt.
  • Hoeveel dozen, meubels en losse materialen ongeveer aanwezig zijn.
  • Welke goederen behouden of verplaatst moeten worden.
  • Of er sprake is van een smalle trap, lage doorgang of beperkte toegang.
  • Of vocht, afval of vervuiling aanwezig is.
  • Wanneer de ruimte leeg moet zijn en hoe deze moet worden achtergelaten.

Een duidelijke aanpak voor de volledige opslagruimte

De eerste stap is een inventarisatie van de hoeveelheid spullen en de praktische omstandigheden. Zo weet u welke werkzaamheden wij overnemen en welk resultaat daarbij hoort.

Eerst zorgen we voor voldoende loop- en werkruimte, waarna de overige inhoud wordt verwijderd. Zo wordt de ruimte geleidelijk leeg, toegankelijk en geschikt voor de volgende bestemming.

Als helder is wat mag worden afgevoerd, kunnen wij het uitvoerende werk zelfstandig verzorgen. Zo behoudt u zeggenschap over uw eigendommen zonder al het zware werk zelf te hoeven doen.

De ruimte toegankelijk en overzichtelijk achterlaten

Door dozen, meubels en losse materialen weg te halen, ontstaat overzicht over de beschikbare ruimte. U kunt de ruimte daarna opnieuw indelen, verbouwen of gebruiken voor gerichte opslag.

Wij spreken vooraf af tot welk niveau de ruimte wordt opgeleverd. Daardoor weet u vooraf wat wel en niet bij de ontruiming hoort.

Kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn? Gratis offerte aanvragen

Heeft u hulp nodig bij kelder of zolder ontruimen in Den Hoorn? Beschrijf via het offerteformulier om welke ruimte het gaat, hoeveel spullen aanwezig zijn en wat bewaard moet blijven. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button