Fraud Blocker Skip to content

Kelder of zolder ontruimen in Donkereind

Kelder of zolder ontruimen in Donkereind? Van Toor Ontruimingen helpt in De Ronde Venen met sorteren, leeghalen, demonteren en afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kelder of zolder ontruimen in Donkereind

IN HET KORT

Bij kelder of zolder ontruimen in Donkereind nemen wij het sorteren, tillen, demonteren en afvoeren praktisch uit handen. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden worden uitgevoerd en hoe de ruimte na afloop wordt achtergelaten.

Bij Van Toor Ontruimingen draait het leeghalen van een opslagruimte niet alleen om spullen verwijderen, maar vooral om overzicht, bruikbare ruimte en een nette volgende stap. Het resultaat is een toegankelijke ruimte die opnieuw kan worden ingericht, onderhouden of gebruikt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waverveen, Wilnis en Mijdrecht helpen wij met het leeghalen van kelders, zolders en bergingen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Utrecht voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kelder of zolder ontruimen in Donkereind en weer ruimte creëren

Moet u een kelder of zolder ontruimen in Donkereind, dan nemen wij het tillen, demonteren en verwijderen van de aanwezige spullen praktisch uit handen.

In opslagruimtes blijven dozen, meubels, gereedschap en losse materialen regelmatig jarenlang staan. Van Toor Ontruimingen brengt structuur aan en werkt de ruimte volgens duidelijke afspraken stap voor stap leeg.

U bepaalt welke spullen behouden blijven, terwijl wij zorgen voor het zware en uitvoerende werk.

In De Ronde Venen helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Utrecht voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Waverveen, Wilnis en Mijdrecht helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.

Wanneer hulp bij een volle opslagruimte uitkomst biedt

Het leeghalen kan nodig zijn wanneer dozen, meubels en andere spullen de toegang tot de ruimte belemmeren. Zo ontstaat een toegankelijke ruimte waarin u opnieuw gericht spullen kunt opslaan of werkzaamheden kunt uitvoeren.

Ook een verbouwing, verhuizing of woningverkoop kan aanleiding zijn om de ruimte volledig leeg te maken. Zo sluit het leeghalen aan op de werkzaamheden of oplevering die daarna gepland staan.

Soms vormt een volle kelder of zolder slechts één onderdeel van een complete ontruiming. Dan kan een woningontruiming in Donkereind beter aansluiten.

Ook bij vocht, afval of vervuilde spullen

Soms bevinden zich naast bruikbare spullen ook afval, etensresten of beschadigde materialen in de ruimte. Daarom beoordelen we vooraf of het om een normale ontruiming gaat of dat extra maatregelen nodig zijn.

Wanneer de vervuiling verder gaat dan een reguliere opruimklus, kan een andere aanpak noodzakelijk zijn. Voor een zwaardere situatie kan een vervuilde woning ontruimen in Donkereind de passende vervolgstap zijn.

Het sorteren, verplaatsen en afvoeren van de spullen

Vooraf spreken we af welke spullen in de ruimte moeten blijven en welke goederen mogen worden verwijderd. U kunt belangrijke eigendommen vooraf meenemen of duidelijk aanwijzen.

Vervolgens nemen wij het tillen, demonteren en verwijderen van de afgesproken spullen over. Wij houden tijdens de uitvoering rekening met trappen, doorgangen, schuine daken en andere beperkingen.

  • Wij zorgen dat de opslagruimte binnen de afgesproken omvang wordt ontruimd.
  • Spullen die behouden moeten blijven, worden apart gezet.
  • De aanwezige opslag en losse inboedel worden praktisch uit de ruimte gehaald.
  • Grote meubels en vaste opstellingen worden waar nodig gedemonteerd.
  • Wij verzorgen de afvoer van goederen die niet bewaard blijven.
  • Na afloop laten wij de ruimte leeg en toegankelijk achter volgens afspraak.

Veilig leeghalen van moeilijk bereikbare ruimtes

Een kelder of zolder is niet altijd eenvoudig bereikbaar. Daarom bekijken we vooraf welke objecten aanwezig zijn en hoe deze veilig uit de ruimte kunnen worden gehaald.

Voorwerpen die lang op dezelfde plek hebben gestaan, zijn niet altijd direct verplaatsbaar. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding en uitvoering.

Niet alles hoeft automatisch te worden afgevoerd

Oude meubels, verzamelingen en andere opgeslagen eigendommen hoeven niet altijd direct te worden weggegooid. U bepaalt welke spullen u zelf wilt bewaren, weggeven of nader wilt laten beoordelen.

Afhankelijk van het soort, de staat en de hoeveelheid goederen kunnen aanvullende mogelijkheden bestaan. In dat geval kan inboedel opkopen in Donkereind worden beoordeeld.

Aanvullende werkzaamheden in de opslagruimte

Na het verwijderen van de losse spullen kunnen vaste onderdelen achterblijven die niet meer nodig zijn. Daarom bespreken we vooraf welke onderdelen bij de opdracht horen.

Wanneer planken, kastdelen of andere onderdelen verwijderd moeten worden, kunnen klusdiensten in Donkereind worden meegenomen. De uitvoering wordt aangepast aan het materiaal en de bereikbaarheid van de onderdelen.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Een goede voorbereiding begint met een duidelijk beeld van de hoeveelheid opslag en de bereikbaarheid. Ook informatie over trappen, verlichting, vocht en doorgangen is belangrijk voor de uitvoering.

  • Of het om een kelder, zolder, berging of andere opslagruimte gaat.
  • Hoeveel dozen, meubels en losse materialen ongeveer aanwezig zijn.
  • Welke persoonlijke of waardevolle eigendommen extra aandacht vragen.
  • Welke praktische obstakels invloed hebben op het verwijderen van spullen.
  • Of vocht, afval of vervuiling aanwezig is.
  • Welke planning geldt voor verbouwing, verhuizing of verkoop.

De kelder of zolder stap voor stap ontruimen

We beginnen met het verzamelen van informatie over de ruimte, de inhoud en uw wensen. Ook spreken we af welke spullen worden verplaatst, apart gezet of afgevoerd.

Na akkoord plannen we de werkzaamheden in en beginnen we met het vrijmaken van de toegang. Wij voorkomen dat verwijderde spullen opnieuw voor obstakels zorgen.

Als helder is wat mag worden afgevoerd, kunnen wij het uitvoerende werk zelfstandig verzorgen. Wij houden ons aan de instructies en ronden de ruimte volgens afspraak af.

Na de ontruiming weer verder met de kelder of zolder

Een zolder, kelder of berging kan na jarenlange opslag opnieuw bruikbaar worden gemaakt. Zo vormt de ontruiming een concrete basis voor wat u daarna met de ruimte wilt doen.

Wij spreken vooraf af tot welk niveau de ruimte wordt opgeleverd. Zo voorkomen we dat leeghalen en andere werkzaamheden zonder duidelijke afspraak door elkaar lopen.

Kelder of zolder ontruimen in Donkereind met een duidelijke offerte vooraf

Wilt u weten wat er nodig is voor kelder of zolder ontruimen in Donkereind? Geef aan hoe de ruimte bereikbaar is, welke zware of grote objecten aanwezig zijn en hoe deze moet worden achtergelaten. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button