Fraud Blocker Skip to content

Kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland

Kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland? Van Toor Ontruimingen helpt in Hoeksche Waard met sorteren, leeghalen, demonteren en afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland

IN HET KORT

Bij kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland nemen wij het sorteren, tillen, demonteren en afvoeren praktisch uit handen. Vooraf bespreken we welke spullen behouden blijven, wat verplaatst moet worden en welke goederen mogen worden afgevoerd.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf het volledige sorteer-, til- en afvoerwerk hoeft te organiseren. Het resultaat is een toegankelijke ruimte die opnieuw kan worden ingericht, onderhouden of gebruikt.

Ook in omliggende plaatsen zoals Piershil, Oud-Beijerland en Goudswaard helpen wij met het leeghalen van kelders, zolders en bergingen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland met zorgvuldige afvoer

Bij kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland bespreken we vooraf wat bewaard blijft, wat verplaatst moet worden en welke spullen mogen worden afgevoerd.

Een kelder, zolder of berging lijkt vaak een overzichtelijke ruimte, maar kan door jarenlange opslag veel meer inhoud bevatten dan vooraf wordt gedacht. Ook vocht, stof en lastig verplaatsbare objecten kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Wij houden rekening met persoonlijke eigendommen en voeren alleen af wat volgens afspraak uit de ruimte mag worden verwijderd.

In Hoeksche Waard helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Piershil, Oud-Beijerland en Goudswaard helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.

Wanneer hulp bij een volle opslagruimte uitkomst biedt

U kunt een opslagruimte laten ontruimen wanneer deze zo vol is geraakt dat normaal gebruik niet meer mogelijk is. Zo ontstaat een toegankelijke ruimte waarin u opnieuw gericht spullen kunt opslaan of werkzaamheden kunt uitvoeren.

Bij een verhuizing of verkoop mogen dozen en achtergebleven materialen meestal niet in de ruimte blijven staan. Daarbij bespreken we of de spullen worden afgevoerd, verplaatst of op een andere plek moeten worden neergezet.

Wanneer ook de woonruimtes, slaapkamers en overige delen van de woning leeg moeten, wordt de opdracht omvangrijker. Voor het compleet leeghalen en opleveren kunt u kiezen voor een woningontruiming in Nieuw-Beijerland.

Wanneer de staat van de opslagruimte extra aandacht vraagt

Kelders en zolders kunnen door vocht, stof of achterstallig onderhoud vervuild raken. Daarom beoordelen we vooraf of het om een normale ontruiming gaat of dat extra maatregelen nodig zijn.

Wanneer de vervuiling verder gaat dan een reguliere opruimklus, kan een andere aanpak noodzakelijk zijn. Voor een zwaardere situatie kan een vervuilde woning ontruimen in Nieuw-Beijerland de passende vervolgstap zijn.

Welke werkzaamheden wij in de opslagruimte uitvoeren

De werkzaamheden beginnen met duidelijke instructies over bewaren, verplaatsen en afvoeren. Ook kunnen afgesproken goederen tijdens de uitvoering apart worden gezet.

Daarna maken wij de ruimte in een praktische volgorde leeg. Wij houden tijdens de uitvoering rekening met trappen, doorgangen, schuine daken en andere beperkingen.

  • Wij zorgen dat de opslagruimte binnen de afgesproken omvang wordt ontruimd.
  • Persoonlijke bezittingen worden volgens uw instructies behandeld.
  • Wij verplaatsen en verwijderen zowel kleine als omvangrijke spullen.
  • Onhandige objecten kunnen worden gedemonteerd om ze veilig af te voeren.
  • Overtollige inboedel en losse materialen worden uit de woning verwijderd.
  • Wij werken toe naar een ruimte die geschikt is voor de geplande volgende stap.

Veilig leeghalen van moeilijk bereikbare ruimtes

Lage plafonds, schuine daken en kleine doorgangen vragen om een aangepaste werkwijze. De bereikbaarheid heeft invloed op de benodigde tijd, materialen en het aantal medewerkers.

Voorwerpen die lang op dezelfde plek hebben gestaan, zijn niet altijd direct verplaatsbaar. Het doel is een praktische ontruiming zonder schade aan de woning of belangrijke eigendommen.

Bruikbare spullen behouden of laten beoordelen

Tijdens het leeghalen kan blijken dat bepaalde spullen nog bruikbaar of mogelijk verkoopbaar zijn. Zo blijft het onderscheid tussen bruikbare inboedel en afval duidelijk.

Wanneer geschikte goederen niet meer nodig zijn, kan worden bekeken of overname mogelijk is. Voor geschikte goederen bekijken we of inboedel opkopen in Nieuw-Beijerland mogelijk is.

Kleine demontagewerkzaamheden tijdens de ontruiming

Na het verwijderen van de losse spullen kunnen vaste onderdelen achterblijven die niet meer nodig zijn. Zo blijft duidelijk of alleen de losse inhoud of ook aangebrachte inrichting wordt verwijderd.

Wanneer planken, kastdelen of andere onderdelen verwijderd moeten worden, kunnen klusdiensten in Nieuw-Beijerland worden meegenomen. Zo ontstaan tijdens het leeghalen geen onduidelijke verwachtingen over extra werk.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Vooraf bespreken we om welke ruimte het gaat, wat er ongeveer staat en wat na afloop het doel is. Op basis daarvan bepalen we welke medewerkers, materialen en transportmogelijkheden nodig zijn.

  • Waar de opslagruimte zich in of rond de woning bevindt.
  • Welke grote, zware of moeilijk verplaatsbare objecten in de ruimte staan.
  • Wat niet mag worden afgevoerd.
  • Welke praktische obstakels invloed hebben op het verwijderen van spullen.
  • Of aanvullende beschermingsmaatregelen nodig kunnen zijn.
  • Wat u na de ontruiming met de ruimte wilt doen.

Onze werkwijze van inventarisatie tot lege ruimte

We beginnen met het verzamelen van informatie over de ruimte, de inhoud en uw wensen. Ook spreken we af welke spullen worden verplaatst, apart gezet of afgevoerd.

Eerst zorgen we voor voldoende loop- en werkruimte, waarna de overige inhoud wordt verwijderd. Zo wordt de ruimte geleidelijk leeg, toegankelijk en geschikt voor de volgende bestemming.

Als helder is wat mag worden afgevoerd, kunnen wij het uitvoerende werk zelfstandig verzorgen. Het resultaat is een overzichtelijke uitvoering zonder onnodige losse stappen.

Na de ontruiming weer verder met de kelder of zolder

Na het verwijderen van de overtollige spullen wordt de werkelijke ruimte weer zichtbaar. U kunt de ruimte daarna opnieuw indelen, verbouwen of gebruiken voor gerichte opslag.

In de basis verwijderen we de afgesproken spullen en laten we de ruimte toegankelijk achter. U ontvangt een praktische afronding waarop u direct verder kunt bouwen.

Kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor kelder of zolder ontruimen in Nieuw-Beijerland? Geef aan hoe de ruimte bereikbaar is, welke zware of grote objecten aanwezig zijn en hoe deze moet worden achtergelaten. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button