Fraud Blocker Skip to content

Kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen

Kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen? Van Toor Ontruimingen helpt in Noordwijk met sorteren, leeghalen, demonteren en afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen

IN HET KORT

Bij kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen nemen wij het sorteren, tillen, demonteren en afvoeren praktisch uit handen. Vooraf bespreken we welke spullen behouden blijven, wat verplaatst moet worden en welke goederen mogen worden afgevoerd.

Bij Van Toor Ontruimingen draait het leeghalen van een opslagruimte niet alleen om spullen verwijderen, maar vooral om overzicht, bruikbare ruimte en een nette volgende stap. Grote meubels kunnen worden gedemonteerd en bruikbare spullen worden volgens afspraak apart gehouden.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk helpen wij met het leeghalen van kelders, zolders en bergingen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen met zorgvuldige afvoer

Bij kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen bespreken we vooraf wat bewaard blijft, wat verplaatst moet worden en welke spullen mogen worden afgevoerd.

Een kelder, zolder of berging lijkt vaak een overzichtelijke ruimte, maar kan door jarenlange opslag veel meer inhoud bevatten dan vooraf wordt gedacht. Van Toor Ontruimingen brengt structuur aan en werkt de ruimte volgens duidelijke afspraken stap voor stap leeg.

Wij houden rekening met persoonlijke eigendommen en voeren alleen af wat volgens afspraak uit de ruimte mag worden verwijderd.

In Noordwijk helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordwijk, Noordwijkerhout en De Zilk helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.

Wanneer een kelder, zolder of berging moet worden ontruimd

Een zolder, kelder of berging wordt vaak ontruimd om opnieuw overzicht en bruikbare ruimte te creëren. Na de ontruiming kan de ruimte weer worden gebruikt voor opslag, werkzaamheden of een andere praktische bestemming.

Ook een verbouwing, verhuizing of woningverkoop kan aanleiding zijn om de ruimte volledig leeg te maken. Wij stemmen de werkzaamheden af op de planning en de staat waarin de ruimte moet worden achtergelaten.

Wanneer ook de woonruimtes, slaapkamers en overige delen van de woning leeg moeten, wordt de opdracht omvangrijker. Voor het compleet leeghalen en opleveren kunt u kiezen voor een woningontruiming in Noordwijk-Binnen.

Een passende aanpak voor een vervuilde kelder of zolder

Soms bevinden zich naast bruikbare spullen ook afval, etensresten of beschadigde materialen in de ruimte. Daarom beoordelen we vooraf of het om een normale ontruiming gaat of dat extra maatregelen nodig zijn.

Een moeilijk toegankelijke en sterk vervuilde ruimte vraagt vaak om aanvullende voorbereiding. Voor een zwaardere situatie kan een vervuilde woning ontruimen in Noordwijk-Binnen de passende vervolgstap zijn.

Wat wij tijdens het leeghalen uit handen nemen

Voordat we starten, bespreken we welke persoonlijke, waardevolle of bruikbare spullen extra aandacht vragen. Ook kunnen afgesproken goederen tijdens de uitvoering apart worden gezet.

Daarna maken wij de ruimte in een praktische volgorde leeg. Daardoor worden looproutes vrijgemaakt en kunnen grote objecten veiliger worden verwijderd.

  • De inhoud van de afgesproken ruimte wordt volgens de opdracht verwijderd.
  • Spullen die behouden moeten blijven, worden apart gezet.
  • Wij verplaatsen en verwijderen zowel kleine als omvangrijke spullen.
  • Grote meubels en vaste opstellingen worden waar nodig gedemonteerd.
  • Wij verzorgen de afvoer van goederen die niet bewaard blijven.
  • Na afloop laten wij de ruimte leeg en toegankelijk achter volgens afspraak.

Lastig bereikbare en zware spullen verwijderen

Lage plafonds, schuine daken en kleine doorgangen vragen om een aangepaste werkwijze. De bereikbaarheid heeft invloed op de benodigde tijd, materialen en het aantal medewerkers.

Voorwerpen die lang op dezelfde plek hebben gestaan, zijn niet altijd direct verplaatsbaar. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding en uitvoering.

Niet alles hoeft automatisch te worden afgevoerd

Oude meubels, verzamelingen en andere opgeslagen eigendommen hoeven niet altijd direct te worden weggegooid. Zo blijft het onderscheid tussen bruikbare inboedel en afval duidelijk.

Afhankelijk van het soort, de staat en de hoeveelheid goederen kunnen aanvullende mogelijkheden bestaan. Dan kan inboedel opkopen in Noordwijk-Binnen een passende aanvulling zijn.

Kleine demontagewerkzaamheden tijdens de ontruiming

In kelders en zolders zijn soms planken, kasten of zelfgemaakte opslagconstructies aanwezig. Eventuele aanvullende werkzaamheden worden afzonderlijk in de offerte opgenomen.

Wanneer planken, kastdelen of andere onderdelen verwijderd moeten worden, kunnen klusdiensten in Noordwijk-Binnen worden meegenomen. De uitvoering wordt aangepast aan het materiaal en de bereikbaarheid van de onderdelen.

Duidelijkheid over inhoud, toegang en gewenste oplevering

Om een passende inschatting te maken, ontvangen wij graag informatie over de ruimte en de aanwezige spullen. Op basis daarvan bepalen we welke medewerkers, materialen en transportmogelijkheden nodig zijn.

  • Welk type ruimte moet worden leeggemaakt.
  • Welke grote, zware of moeilijk verplaatsbare objecten in de ruimte staan.
  • Wat niet mag worden afgevoerd.
  • Of er sprake is van een smalle trap, lage doorgang of beperkte toegang.
  • Of aanvullende beschermingsmaatregelen nodig kunnen zijn.
  • Wanneer de ruimte leeg moet zijn en hoe deze moet worden achtergelaten.

Onze werkwijze van inventarisatie tot lege ruimte

We beginnen met het verzamelen van informatie over de ruimte, de inhoud en uw wensen. Ook spreken we af welke spullen worden verplaatst, apart gezet of afgevoerd.

Na akkoord plannen we de werkzaamheden in en beginnen we met het vrijmaken van de toegang. Wij voorkomen dat verwijderde spullen opnieuw voor obstakels zorgen.

U hoeft niet tijdens de volledige uitvoering aanwezig te blijven wanneer vooraf duidelijke afspraken zijn gemaakt. Het resultaat is een overzichtelijke uitvoering zonder onnodige losse stappen.

Een lege en opnieuw bruikbare opslagruimte

Na het verwijderen van de overtollige spullen wordt de werkelijke ruimte weer zichtbaar. Ook wordt beter zichtbaar of onderhoud, herstel of aanvullende schoonmaak nodig is.

Aanvullende schoonmaak, herstel of demontage wordt afzonderlijk besproken wanneer dit nodig is. Zo voorkomen we dat leeghalen en andere werkzaamheden zonder duidelijke afspraak door elkaar lopen.

Kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen? Gratis offerte aanvragen

Heeft u hulp nodig bij kelder of zolder ontruimen in Noordwijk-Binnen? Vul het offerteformulier in met informatie over de opslagruimte, de inhoud, mogelijke vervuiling en de gewenste planning. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de aanpak, afvoer en afgesproken afronding.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button