Fraud Blocker Skip to content

Kelder of zolder ontruimen in Steenbergen

Kelder of zolder ontruimen in Steenbergen? Van Toor Ontruimingen helpt in Steenbergen met sorteren, leeghalen, demonteren en afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Kelder of zolder ontruimen in Steenbergen

IN HET KORT

Bij kelder of zolder ontruimen in Steenbergen nemen wij het sorteren, tillen, demonteren en afvoeren praktisch uit handen. Vooraf bespreken we welke spullen behouden blijven, wat verplaatst moet worden en welke goederen mogen worden afgevoerd.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf het volledige sorteer-, til- en afvoerwerk hoeft te organiseren. Grote meubels kunnen worden gedemonteerd en bruikbare spullen worden volgens afspraak apart gehouden.

Ook in omliggende plaatsen zoals De Heen, Dinteloord en Nieuw-Vossemeer helpen wij met het leeghalen van kelders, zolders en bergingen. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Kelder of zolder ontruimen in Steenbergen met zorgvuldige afvoer

Moet u een kelder of zolder ontruimen in Steenbergen, dan nemen wij het tillen, demonteren en verwijderen van de aanwezige spullen praktisch uit handen.

Doordat spullen zich geleidelijk opstapelen, kan het lastig worden om nog te bepalen waar u met het leeghalen moet beginnen. Van Toor Ontruimingen brengt structuur aan en werkt de ruimte volgens duidelijke afspraken stap voor stap leeg.

Zo krijgt u weer een toegankelijke opslagruimte zonder zelf al het sorteer-, til- en afvoerwerk te hoeven organiseren.

In Steenbergen helpt Van Toor Ontruimingen met het leeghalen van kelders, zolders, bergingen en andere opslagruimtes. Ook elders in Noord-Brabant voeren wij deze werkzaamheden uit volgens duidelijke afspraken.

Ook in omliggende plaatsen zoals De Heen, Dinteloord en Nieuw-Vossemeer helpen wij met het sorteren, verwijderen en afvoeren van spullen uit kelders, zolders en bergingen.

Wanneer hulp bij een volle opslagruimte uitkomst biedt

U kunt een opslagruimte laten ontruimen wanneer deze zo vol is geraakt dat normaal gebruik niet meer mogelijk is. Na de ontruiming kan de ruimte weer worden gebruikt voor opslag, werkzaamheden of een andere praktische bestemming.

Bij een verhuizing of verkoop mogen dozen en achtergebleven materialen meestal niet in de ruimte blijven staan. Wij stemmen de werkzaamheden af op de planning en de staat waarin de ruimte moet worden achtergelaten.

Blijkt tijdens de voorbereiding dat niet alleen de opslagruimte, maar de volledige woning moet worden leeggemaakt, dan is een bredere aanpak nodig. Dan kan een woningontruiming in Steenbergen beter aansluiten.

Een passende aanpak voor een vervuilde kelder of zolder

Soms bevinden zich naast bruikbare spullen ook afval, etensresten of beschadigde materialen in de ruimte. Foto’s van de ruimte kunnen helpen om de omvang en omstandigheden vooraf beter in te schatten.

Wanneer de vervuiling verder gaat dan een reguliere opruimklus, kan een andere aanpak noodzakelijk zijn. In dat geval past een vervuilde woning ontruimen in Steenbergen beter bij de omstandigheden.

Het sorteren, verplaatsen en afvoeren van de spullen

Voordat we starten, bespreken we welke persoonlijke, waardevolle of bruikbare spullen extra aandacht vragen. U kunt belangrijke eigendommen vooraf meenemen of duidelijk aanwijzen.

Vervolgens nemen wij het tillen, demonteren en verwijderen van de afgesproken spullen over. Daardoor worden looproutes vrijgemaakt en kunnen grote objecten veiliger worden verwijderd.

  • Wij halen zolders, kelders, bergingen en andere afgesproken opslagruimtes leeg.
  • Spullen die behouden moeten blijven, worden apart gezet.
  • Dozen, meubels en losse materialen worden uit de ruimte verwijderd.
  • Onhandige objecten kunnen worden gedemonteerd om ze veilig af te voeren.
  • Niet-bruikbare spullen en afval worden afgevoerd.
  • De opslagruimte wordt gecontroleerd en overzichtelijk afgerond.

Werken met smalle trappen en beperkte doorgangen

Een kelder of zolder is niet altijd eenvoudig bereikbaar. De bereikbaarheid heeft invloed op de benodigde tijd, materialen en het aantal medewerkers.

Bij vochtige kelders kunnen dozen en meubels bovendien zwaarder of beschadigd zijn geraakt. Zo wordt voorkomen dat u zelf onnodig risico loopt bij tillen of transport.

Bruikbare spullen behouden of laten beoordelen

In een opslagruimte kunnen naast afval en overbodige spullen ook nog bruikbare goederen staan. Wij houden deze goederen volgens uw aanwijzingen apart.

Bij verkoopbare meubels of andere bruikbare spullen hoeft afvoer niet altijd de enige oplossing te zijn. Dan kan inboedel opkopen in Steenbergen een passende aanvulling zijn.

Kleine demontagewerkzaamheden tijdens de ontruiming

In kelders en zolders zijn soms planken, kasten of zelfgemaakte opslagconstructies aanwezig. Eventuele aanvullende werkzaamheden worden afzonderlijk in de offerte opgenomen.

Voor kleine demontage- en verwijderwerkzaamheden kunnen klusdiensten in Steenbergen op de ontruiming aansluiten. Zo ontstaan tijdens het leeghalen geen onduidelijke verwachtingen over extra werk.

De ontruiming van de opslagruimte voorbereiden

Vooraf bespreken we om welke ruimte het gaat, wat er ongeveer staat en wat na afloop het doel is. Ook informatie over trappen, verlichting, vocht en doorgangen is belangrijk voor de uitvoering.

  • Of het om een kelder, zolder, berging of andere opslagruimte gaat.
  • Een indicatie van de hoeveelheid opgeslagen spullen.
  • Wat niet mag worden afgevoerd.
  • Of er sprake is van een smalle trap, lage doorgang of beperkte toegang.
  • In welke staat de ruimte en de opgeslagen spullen verkeren.
  • Welke planning geldt voor verbouwing, verhuizing of verkoop.

Onze werkwijze van inventarisatie tot lege ruimte

We beginnen met het verzamelen van informatie over de ruimte, de inhoud en uw wensen. Ook spreken we af welke spullen worden verplaatst, apart gezet of afgevoerd.

Tijdens de uitvoering werken we vanaf een logische startpositie door de ruimte heen. Zo wordt de ruimte geleidelijk leeg, toegankelijk en geschikt voor de volgende bestemming.

Als helder is wat mag worden afgevoerd, kunnen wij het uitvoerende werk zelfstandig verzorgen. Zo behoudt u zeggenschap over uw eigendommen zonder al het zware werk zelf te hoeven doen.

Een lege en opnieuw bruikbare opslagruimte

Door dozen, meubels en losse materialen weg te halen, ontstaat overzicht over de beschikbare ruimte. Ook wordt beter zichtbaar of onderhoud, herstel of aanvullende schoonmaak nodig is.

Wij spreken vooraf af tot welk niveau de ruimte wordt opgeleverd. Zo voorkomen we dat leeghalen en andere werkzaamheden zonder duidelijke afspraak door elkaar lopen.

Kelder of zolder ontruimen in Steenbergen? Vraag nu een gratis offerte aan

Heeft u hulp nodig bij kelder of zolder ontruimen in Steenbergen? Geef aan hoe de ruimte bereikbaar is, welke zware of grote objecten aanwezig zijn en hoe deze moet worden achtergelaten. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de aanpak, afvoer en afgesproken afronding.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button