Fraud Blocker Skip to content

Parket verwijderen in Wieldrecht

Parket verwijderen in Wieldrecht? Van Toor Ontruimingen helpt in Dordrecht met houten vloeren, lijmresten en materiaalafvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Parket verwijderen in Wieldrecht

IN HET KORT

Wilt u parket verwijderen in Wieldrecht, dan beoordelen wij vooraf de legmethode, oppervlakte, vloeropbouw en het gewenste opleverniveau. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de ondergrond wordt achtergelaten.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf verlijmd hout, zware vloerdelen en hardnekkige resten hoeft los te maken en af te voeren. Egaliseren, herstellen en het leggen van een nieuwe vloer vallen niet automatisch onder de verwijderwerkzaamheden.

Ook in omliggende plaatsen zoals Dordrecht, ‘s-Gravendeel en Mookhoek helpen wij met het verwijderen en afvoeren van parket en andere houten vloeren. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Parket verwijderen in Wieldrecht met een zorgvuldige aanpak

Met parket verwijderen in Wieldrecht helpt Van Toor Ontruimingen om een houten vloer gecontroleerd te verwijderen als voorbereiding op renovatie, oplevering of nieuwe vloerafwerking.

Parket verwijderen vraagt vaak om meer werk dan op het eerste gezicht zichtbaar is. Wij maken duidelijk onderscheid tussen het parket verwijderen, lijmresten behandelen en de ondergrond herstellen of egaliseren.

Wij werken systematisch per ruimte en houden rekening met plinten, deuren, wanden en andere onderdelen die behouden moeten blijven. U houdt daarmee overzicht over het verwijderwerk en de voorbereiding op de nieuwe vloer.

In Dordrecht helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van parket en andere houten vloeren. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij ruimtes voor op renovatie, oplevering en nieuwe vloerafwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Dordrecht, ‘s-Gravendeel en Mookhoek helpen wij met het verwijderen van zwevend, gespijkerd en verlijmd parket.

Wanneer een houten vloer plaats moet maken

De bestaande houten vloer kan beschadigd, versleten of niet passend bij de nieuwe afwerking zijn. Door het parket eerst gericht te verwijderen, wordt duidelijk welke ondergrond aanwezig is.

Een verhuurder of woningcorporatie kan verlangen dat parket, plinten en bepaalde onderlagen uit de woning worden gehaald. Zo stemmen wij af welke onderdelen daadwerkelijk verwijderd moeten worden.

Bij vocht kan hout bovendien vervormd, opgezwollen of losgeraakt zijn. Vochtmeting, bouwkundig herstel en droging vallen niet automatisch binnen dezelfde opdracht.

Zwevend, gespijkerd of verlijmd parket verwijderen

Een gespijkerde of geniete vloer is verbonden met platen, regels of een houten onderconstructie. Wij beoordelen vooraf welke situatie waarschijnlijk aanwezig is.

  • Zwevend parket kan meestal in vloerdelen of grotere gedeelten worden opgenomen.
  • Wij bespreken vooraf of hergebruik gewenst en praktisch haalbaar is.
  • Gespijkerde houten vloeren vragen om het losmaken van bevestigingen en vloerdelen.
  • Sterke lijmverbindingen kunnen ervoor zorgen dat de vloer in kleinere stukken vrijkomt.
  • De ondergrond kan na afloop hout- en lijmresten bevatten.
  • Aanvullende lagen worden niet zonder afstemming automatisch verwijderd.

Verlijmd parket zorgvuldig laten verwijderen

Volledig verlijmd parket kan zeer stevig vastzitten aan beton, een dekvloer of een egalisatielaag. Daarom maken wij de inschatting op basis van duidelijke foto’s en beschikbare informatie.

Ook kunnen hardnekkige houtvezels en lijmresten achterblijven. Zo sluiten de verwachtingen aan op de technische situatie.

Duidelijke afspraken over hout- en lijmresten

Sommige resten kunnen mechanisch worden geschraapt of gefreesd, terwijl andere een uitgebreidere behandeling vragen. De eisen van de nieuwe vloer bepalen hoeveel lijm verwijderd moet worden.

Parket verwijderen is niet automatisch hetzelfde als de ondergrond volledig kaal, vlak en legklaar maken. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog een vloervoorbereider nodig is.

Vooraf bepalen welke aanvullende vloeronderdelen weg moeten

Onder de houten vloer kunnen folie, platen, schuim, spaanplaat of andere onderlagen liggen. Daarom maken wij vooraf een overzicht van de volledige vloeropbouw voor zover die bekend is.

Bij het verwijderen kunnen bevestigingsgaten, kitresten en beschadigingen aan de wand zichtbaar worden. De verdere wandafwerking kan daarna afzonderlijk worden uitgevoerd.

Rekening houden met wanden, kozijnen en deuren

Soms loopt parket zelfs gedeeltelijk onder vaste inrichting door. Vaste meubels en keukens worden niet automatisch gedemonteerd om onderliggende vloer te bereiken.

Bij mechanisch verwijderen zijn geluid, trillingen en stof niet volledig te voorkomen. Losse spullen worden vóór de uitvoering uit de ruimte verwijderd.

Parket verwijderen bij vloerverwarming

Onder parket kan vloerverwarming of ander leidingwerk aanwezig zijn. Wij verwijderen geen dekvloer of onbekende onderlagen zonder duidelijke afspraken.

De situatie wordt eerst met u en waar nodig een installateur besproken. Technisch herstel wordt niet automatisch door ons uitgevoerd.

Parket verwijderen als onderdeel van een grotere vloeropdracht

Soms ligt parket slechts in één kamer en bevinden zich in andere ruimtes pvc, tapijt, laminaat of tegels. Zo kunnen inzet, materieel en afvoer beter worden voorbereid.

Wanneer het om meerdere soorten vloerafwerking gaat, kan vloer verwijderen in Wieldrecht beter aansluiten. Zo blijft de volledige vloeropdracht overzichtelijk.

De houten vloer opnemen in een renovatieproject

Bij een grotere verbouwing is parket vaak één van meerdere onderdelen die verwijderd moeten worden. Zo kan het parket zonder losse meubels en andere obstakels worden verwijderd.

Voor een bredere voorbereiding op renovatie past een woning strippen in Wieldrecht bij het project. Wij leggen per ruimte vast wat verwijderd en behouden wordt.

Niet iedere houten vloer kan schadevrij worden opgenomen

Sommige houten vloeren zijn mogelijk geschikt voor hergebruik, maar dat is sterk afhankelijk van de legmethode en staat. Dit kan invloed hebben op de benodigde tijd en kosten.

Houten delen kunnen kromtrekken of beschadigen wanneer zij onbeschermd worden opgestapeld. Wanneer geen behoud is afgesproken, worden de verwijderde vloerdelen als af te voeren materiaal behandeld.

Oudere parketvloeren eerst zorgvuldig beoordelen

Ook kunnen onder het parket restanten van een eerdere vloer aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de vloer.

In dat geval stoppen wij op het betreffende gedeelte. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Parketafval en houten vloerdelen laten afvoeren

Bij parket verwijderen komt vaak veel zwaar en volumineus materiaal vrij. Zo blijft u niet achter met stapels hout en los vloermateriaal.

Dit betekent niet automatisch dat de ondergrond volledig vlak, stofvrij of direct legklaar is. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

Wanneer klusdiensten op het parketwerk aansluiten

Of dit direct kan worden meegenomen, hangt af van de aard van de werkzaamheden. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vóór de uitvoeringsdatum.

Gaat uw vraag verder dan alleen parket en lijmresten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Wieldrecht een praktische aanvulling zijn. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een andere partij in te schakelen.

De woning na parket verwijderen schoon laten achterlaten

Bij mechanisch vloerwerk komt stof en fijn vuil vrij. Normaal bezemschoon en een uitgebreide eindschoonmaak zijn verschillende werkzaamheden.

Voor aanvullende schoonmaak na het verwijderen van de houten vloer past een eindschoonmaak van de woning in Wieldrecht bij de afronding. U weet vooraf welke schoonmaak binnen de opdracht valt.

Van inventarisatie naar een vrijgemaakte ondergrond

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

Voor onze komst moeten meubels, dozen en andere losse spullen uit de werkruimte zijn verwijderd. Na akkoord plannen wij de uitvoering op een moment dat aansluit op uw renovatie of oplevering.

Tijdens de werkzaamheden verzamelen wij de verwijderde parketdelen en houden we de ruimte zo overzichtelijk mogelijk. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

Eventuele lijmresten, beschadigingen en hoogteverschillen worden onderscheiden van het uitgevoerde verwijderwerk. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Ook horen we graag welke nieuwe vloer of oplevering na het verwijderen volgt. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet, machines en afvoer.

  • Of het gaat om één kamer, een verdieping of meerdere ruimtes.
  • Of een losliggend deel zichtbaar maakt hoe de vloer is opgebouwd.
  • Of alleen het hout of ook aanvullende lagen moeten verdwijnen.
  • Of lijmresten moeten worden behandeld.
  • Of het parket behouden of hergebruikt moet worden.
  • Of vloerverwarming, leidingen of elektra in de vloer aanwezig zijn.
  • Of er liften, trappen, smalle doorgangen of lange looproutes zijn.
  • Welke verdachte platen, lijmen of ondervloeren mogelijk kunnen voorkomen.
  • Binnen welke termijn het parket verwijderd moet zijn.

Parket verwijderen in Wieldrecht met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij parket verwijderen in Wieldrecht voor renovatie, oplevering of een nieuwe vloer? Vul het offerteformulier in met informatie over de ruimtes, bereikbaarheid, vloerverwarming en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het verwijderen, afvoeren en achterlaten van de ondergrond.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button