Fraud Blocker Skip to content

Schuur slopen in Bovenkerk

Schuur slopen in Bovenkerk? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met gecontroleerde sloop, materiaalafvoer en een nette buitenruimte.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Schuur slopen in Bovenkerk

IN HET KORT

Wilt u een schuur slopen in Bovenkerk, dan beoordelen wij vooraf de materialen, stabiliteit, inhoud, technische aansluitingen en bereikbaarheid. Verdachte materialen en actieve aansluitingen vragen om afzonderlijke beoordeling of voorbereiding.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf zware wand- en dakdelen hoeft te demonteren, sorteren en afvoeren. Vrijkomend hout, puin en ander afgesproken materiaal worden afgevoerd en de slooplocatie wordt overzichtelijk nagelopen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Haastrecht, Vlist en Bergambacht helpen wij met het gecontroleerd verwijderen en afvoeren van schuren en andere bijgebouwen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Schuur slopen in Bovenkerk voor een bruikbare buitenruimte

Wilt u een schuur slopen in Bovenkerk, dan nemen wij het demonteren, verwijderen en afvoeren van de afgesproken constructie praktisch uit handen.

Een schuur kan uit hout, steen, plaatmateriaal, glas, metaal en verschillende soorten dakbedekking bestaan. Zo weet u vooraf welke sloop-, opruim- en afvoerwerkzaamheden binnen de opdracht vallen.

Wij richten ons op gecontroleerde demontage en sloop, zodat de beschikbare werkruimte zo praktisch mogelijk wordt gebruikt. Wanneer fundering, technische aansluitingen of verdachte materialen aanwezig zijn, kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen van schuren, bergingen en tuinhuizen. Ook elders in Zuid-Holland beoordelen wij welke aanpak bij de constructie en bereikbaarheid past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Haastrecht, Vlist en Bergambacht helpen wij met het slopen en afvoeren van verouderde of overbodige bijgebouwen.

Wanneer het slopen van een schuur nodig is

Houtrot, verzakking, lekkage of achterstallig onderhoud kunnen ervoor zorgen dat herstel niet meer logisch voelt. Zo wordt het werk afgestemd op uw uiteindelijke doel.

Soms is verwijdering bovendien afgesproken met een koper, verhuurder of andere betrokken partij. Wij stemmen de planning af op de overdrachts- of opleverdatum.

Een schuur kan ook plaats moeten maken voor een nieuwe berging, overkapping, aanbouw of andere inrichting. Het gewenste opleverniveau wordt vooraf vastgelegd.

Welke schuren en bijgebouwen wij kunnen verwijderen

Ook geïsoleerde wanden, ramen, dakbedekking en technische voorzieningen kunnen het werk beïnvloeden. Ook informatie over het bouwjaar en eerdere aanpassingen kan helpen.

  • Hergebruik van onderdelen wordt alleen nagestreefd wanneer dit vooraf is afgesproken en praktisch haalbaar is.
  • Wij beoordelen welke platen regulier verwerkt kunnen worden en welke eerst nader bekeken moeten worden.
  • Wij nemen de beschikbare werkruimte en transportroute mee in de inschatting.
  • De bevestiging aan vloer of fundering wordt vooraf bekeken.
  • Daken, deuren, ramen en overige vaste onderdelen kunnen onderdeel zijn van de sloopopdracht.

Wanneer de schuur tegen een woning, garage of andere constructie is aangebouwd, moet duidelijk zijn hoe beide delen met elkaar verbonden zijn. Constructieve aanpassingen aan het hoofdgebouw worden niet automatisch meegenomen.

Duidelijkheid over de inhoud van de berging

Een schuur staat vaak nog vol met tuingereedschap, meubels, fietsen, dozen en andere opgeslagen spullen. Zo worden persoonlijke eigendommen niet onbedoeld tussen het sloopmateriaal verwerkt.

Gevaarlijke stoffen, gasflessen, brandstoffen en andere bijzondere materialen vragen om afzonderlijke afstemming. Niet iedere inhoud kan als regulier afval worden vervoerd of verwerkt.

Voor het verwijderen van tuinmeubels, plantenbakken en andere losse onderdelen past een tuin leeghalen in Bovenkerk bij de aanvullende werkzaamheden. Zo wordt alleen weggehaald wat daadwerkelijk onderdeel is van de opdracht.

Van demontage tot afvoer van het materiaal

Daarna bepalen we in welke volgorde de constructie het beste kan worden verwijderd. Wij verzamelen het vrijkomende materiaal tijdens het werk.

  • Wanden, dakdelen en vaste onderdelen worden in een praktische volgorde verwijderd.
  • Losse onderdelen en achtergebleven materialen kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • De verschillende materiaalsoorten worden waar praktisch nodig gescheiden.
  • Wij houden rekening met poorten, gangen, woningen en andere doorgangen.
  • Wij laten geen grote hopen hout, puin of constructiedelen achter wanneer afvoer onderdeel is van de opdracht.
  • Deze onderdelen worden alleen verwijderd wanneer zij expliciet binnen de opdracht vallen.

Bereikbaarheid van de schuur vooraf controleren

Materiaal moet soms via een smalle poort, zijpad, woning of gemeenschappelijke doorgang worden afgevoerd. Ook trappen, hoogteverschillen en kwetsbare vloerafwerking worden meegenomen.

Stof, vuil en kleine resten zijn bij sloopwerk niet volledig te voorkomen. Daarmee beperken we vertraging en onnodige belasting van de woning.

Ook de plaats waar een voertuig of container kan staan, speelt mee in de planning. Geef dergelijke omstandigheden daarom door bij de aanvraag.

Gecontroleerd werken op een beperkte buitenruimte

Ook beplanting en bestrating kunnen dicht tegen het werkgebied liggen. Waar praktisch mogelijk wordt de schuur van binnen naar buiten of per onderdeel teruggebracht.

Volledig zonder hinder werken is daarom niet realistisch. Zo weet iedereen wanneer de werkzaamheden plaatsvinden.

De staat van de constructie wordt soms pas zichtbaar wanneer dak- en wanddelen worden verwijderd. Daarmee houdt u controle over de omvang van het werk.

Dakbedekking en verdachte materialen vooraf beoordelen

Het bouwjaar en uiterlijk van het materiaal kunnen aanleiding geven tot extra voorzichtigheid. Wij beschadigen geen asbestverdachte materialen zonder de juiste duidelijkheid.

Een schuur kan jarenlang zijn gebruikt voor opslag van verf, olie of bestrijdingsmiddelen. Zo worden veiligheid en afvoer niet pas tijdens de werkzaamheden besproken.

Installatiewerk onderscheiden van de sloopopdracht

Deze voorzieningen moeten veilig buiten gebruik zijn voordat de constructie rondom de aansluitingen wordt verwijderd. Waar nodig moet een bevoegde installateur de aansluiting eerst veiligstellen.

Wanneer tijdens het werk een onbekende voorziening zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Technisch herstel of aanpassing wordt niet automatisch onderdeel van de sloop.

Bovenbouw slopen is niet altijd hetzelfde als volledig verwijderen

Deze ondergrond kan behouden blijven voor een nieuwe schuur, maar soms moet ook de vloer volledig weg. Zo wordt duidelijk in welke staat de plek na afloop wordt achtergelaten.

Wanneer alleen de bovenbouw wordt gesloopt, kunnen bevestigingspunten en vloerresten zichtbaar blijven. Egaliseren, nieuwe bestrating en tuinaanleg vallen niet automatisch onder de sloopopdracht.

Breder sloopwerk op het perceel laten uitvoeren

De afvoer en inzet kunnen zo in één planning worden opgenomen. Constructieve en technisch verbonden delen vragen afzonderlijke aandacht.

Wanneer de werkzaamheden verder gaan dan één vrijstaande schuur, kunnen sloopwerkzaamheden in Bovenkerk beter aansluiten. De uitvoering wordt afgestemd op de gewenste volgorde.

Kleine werkzaamheden na het slopen van de schuur

Ook kan een bestaande poort, schutting of andere buiteninrichting aandacht vragen. Wij bespreken dergelijke wensen bij voorkeur vooraf.

Voor aanvullende praktische werkzaamheden kunnen klusdiensten in Bovenkerk op de sloop aansluiten. Wij leggen duidelijk vast welke afronding onderdeel is van de opdracht.

Schuur slopen bij een ernstig vervuild perceel

Soms staat een schuur op een perceel waar ook in de woning sprake is van ernstige vervuiling of grote hoeveelheden afval. Wij bepalen welke volgorde praktisch en verantwoord is.

Moeten binnen grote hoeveelheden afval en onbruikbare spullen worden verwijderd, dan kan een vervuilde woning ontruimen in Bovenkerk afzonderlijk worden ingepland. U houdt één overzicht over de verschillende onderdelen van het perceel.

Het slopen van de schuur goed voorbereiden

Ook horen we graag hoe u de vrijgekomen plek na afloop wilt gebruiken. Op basis daarvan beoordelen we de omvang, materialen en benodigde inzet.

  • Of het bijgebouw volledig vrijstaand of ergens aan verbonden is.
  • De materialen van wanden, dak, vloer en fundering.
  • Welke inhoud nog in de schuur aanwezig is.
  • Of een installateur vooraf nog werkzaamheden moet uitvoeren.
  • Hoe de schuur bereikbaar is vanaf de straat.
  • Waar de grens van de sloopwerkzaamheden ligt.
  • Wat u na de sloop met de vrijgekomen plek wilt doen.
  • Of de sloop aansluit op verkoop, oplevering, nieuwbouw of tuinaanleg.

De schuur stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we technische aansluitingen, verdachte materialen en de afvoerroute in kaart. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

Eventuele technische aansluitingen moeten volgens afspraak veilig zijn voorbereid. De precieze volgorde hangt af van de stabiliteit en opbouw van de schuur.

Wanneer onverwachte verbindingen, verdachte materialen of technische aansluitingen zichtbaar worden, stoppen wij op dat onderdeel. Zo houdt u controle over omvang, kosten en planning.

De plek wordt achtergelaten volgens het overeengekomen opleverniveau. Zo wordt de opdracht praktisch en netjes afgerond.

Schuur slopen in Bovenkerk met duidelijke afspraken vooraf

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor schuur slopen in Bovenkerk? Geef aan welke materialen aanwezig zijn, of de schuur nog vol staat en hoe de locatie bereikbaar is. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de sloop, afvoer en bruikbare afronding van de buitenruimte.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button