Fraud Blocker Skip to content

Schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel

Schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met gecontroleerde sloop, materiaalafvoer en een nette buitenruimte.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel

IN HET KORT

Bij schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel nemen wij het leeghalen, demonteren, slopen en opruimen van de afgesproken constructie praktisch uit handen. Daarbij leggen we duidelijk vast wat volledig weggaat, welke omliggende onderdelen behouden blijven en of vloer of fundering ook worden verwijderd.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf zware wand- en dakdelen hoeft te demonteren, sorteren en afvoeren. Een behouden vloer, fundering of technische aansluiting blijft zichtbaar wanneer verwijdering daarvan niet is afgesproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Krimpen aan de Lek, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het gecontroleerd verwijderen en afvoeren van schuren en andere bijgebouwen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel voor een bruikbare buitenruimte

Wilt u een schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel, dan nemen wij het demonteren, verwijderen en afvoeren van de afgesproken constructie praktisch uit handen.

Het slopen van een schuur vraagt vaak om meer voorbereiding dan alleen het verwijderen van wanden en dakdelen. Zo weet u vooraf welke sloop-, opruim- en afvoerwerkzaamheden binnen de opdracht vallen.

Wij richten ons op gecontroleerde demontage en sloop, zodat de beschikbare werkruimte zo praktisch mogelijk wordt gebruikt. Wanneer fundering, technische aansluitingen of verdachte materialen aanwezig zijn, kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen van schuren, bergingen en tuinhuizen. Ook elders in Zuid-Holland beoordelen wij welke aanpak bij de constructie en bereikbaarheid past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Krimpen aan de Lek, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het slopen en afvoeren van verouderde of overbodige bijgebouwen.

Wanneer het slopen van een schuur nodig is

Een schuur wordt vaak gesloopt omdat de constructie verouderd, beschadigd of niet meer praktisch bruikbaar is. Door de constructie te verwijderen, ontstaat ruimte voor herinrichting, nieuwbouw of een eenvoudiger buitenruimte.

Een leeg en overzichtelijk erf kan aantrekkelijker zijn dan een bijgebouw dat niet meer gebruikt wordt. Daarbij maken we duidelijk welke delen van de schuur en inhoud worden meegenomen.

De partij die daarna verdergaat, moet weten welke ondergrond en ruimte beschikbaar zijn. Niet iedere ondergrond wordt automatisch verwijderd.

Van houten tuinhuis tot gemetselde berging

Schuren en tuinhuizen verschillen sterk in materiaal, formaat en opbouw. Daarom ontvangen wij graag duidelijke foto’s van alle zijden van het bijgebouw.

  • Houten tuinhuizen en bergingen kunnen gecontroleerd worden gedemonteerd of gesloopt.
  • Onbekende of verdachte materialen worden niet zonder beoordeling beschadigd.
  • Steenachtig materiaal is zwaar en kan in grotere hoeveelheden vrijkomen.
  • De bevestiging aan vloer of fundering wordt vooraf bekeken.
  • Glas, dakmateriaal en andere afwijkende materialen worden afzonderlijk beoordeeld.

Wanneer de schuur tegen een woning, garage of andere constructie is aangebouwd, moet duidelijk zijn hoe beide delen met elkaar verbonden zijn. In zulke situaties bekijken we eerst waar de grens van de opdracht ligt.

De schuur eerst leeghalen voordat het slopen begint

Een schuur staat vaak nog vol met tuingereedschap, meubels, fietsen, dozen en andere opgeslagen spullen. U geeft aan welke spullen behouden blijven, naar een andere plek gaan of mogen worden afgevoerd.

Afval, kapotte materialen en niet te behouden inhoud kunnen volgens afspraak worden meegenomen. Daarmee blijft de uitvoering veilig en duidelijk georganiseerd.

Moet niet alleen de schuur, maar ook de omliggende buitenruimte worden leeggemaakt, dan kan een tuin leeghalen in Ouderkerk aan den IJssel worden gecombineerd. Zo wordt alleen weggehaald wat daadwerkelijk onderdeel is van de opdracht.

Wat wij bij het slopen van een schuur uit handen nemen

Wij beginnen met het beoordelen van de schuur, directe omgeving en bereikbaarheid. U hoeft het zware demonteren, breken, dragen en sorteren niet zelf uit te voeren.

  • Wanden, dakdelen en vaste onderdelen worden in een praktische volgorde verwijderd.
  • Losse onderdelen en achtergebleven materialen kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • Hout, metaal, steenachtig materiaal en ander regulier sloopafval worden verzameld.
  • De materialen worden via de afgesproken route uit de tuin afgevoerd.
  • Wij laten geen grote hopen hout, puin of constructiedelen achter wanneer afvoer onderdeel is van de opdracht.
  • Zo weet u waarop de volgende stap in de tuin aansluit.

Bereikbaarheid van de schuur vooraf controleren

Een schuur staat vaak achter op het perceel en is niet altijd rechtstreeks vanaf de straat bereikbaar. Wij vragen daarom vooraf naar de breedte van poorten en doorgangen.

Wanneer de enige route door de woning loopt, is extra voorbereiding nodig. U zorgt dat de route op de uitvoeringsdag toegankelijk is.

Ook de plaats waar een voertuig of container kan staan, speelt mee in de planning. U voorkomt dat belangrijke beperkingen pas op de uitvoeringsdag naar voren komen.

Schuur slopen dicht bij woning, schutting of buren

Een schuur kan direct tegen een erfafscheiding, woning, garage of ander bijgebouw staan. Wij stemmen af welke omliggende onderdelen behouden moeten blijven.

Een beheerste planning en duidelijke werkzone kunnen de overlast wel beperken. Wij horen graag of er afspraken gelden over werktijden of toegang.

Schade aan reeds verzwakte of direct gekoppelde onderdelen kan niet altijd vooraf volledig worden uitgesloten. Daarmee houdt u controle over de omvang van het werk.

Veiligheid gaat voor snelheid tijdens het slopen

Oudere schuren kunnen dakplaten, wandplaten, isolatie of andere materialen bevatten die eerst beoordeeld moeten worden. Daarom ontvangen wij graag duidelijke foto’s van dak, wanden en eventueel aanwezige isolatie.

Een schuur kan jarenlang zijn gebruikt voor opslag van verf, olie of bestrijdingsmiddelen. Wij beoordelen welke onderdelen binnen onze opdracht kunnen worden meegenomen.

Technische aansluitingen vóór het slopen veiligstellen

Een zichtbare schakelaar of afgesloten kraan betekent niet automatisch dat alle leidingen veilig zijn losgekoppeld. Waar nodig moet een bevoegde installateur de aansluiting eerst veiligstellen.

Leidingen kunnen onder de vloer of door wanden lopen en vooraf niet volledig zichtbaar zijn. De vervolgstap wordt eerst met u afgestemd.

Bovenbouw slopen is niet altijd hetzelfde als volledig verwijderen

Na het verwijderen van wanden en dak kan een betonplaat, tegelvloer, gemetselde rand of andere fundering achterblijven. Daarom bespreken wij vooraf of de opdracht alleen de constructie of ook de ondergrond omvat.

Dat kan voldoende zijn wanneer op dezelfde plek opnieuw gebouwd wordt. Wij stemmen het opleverniveau af op uw vervolgstap.

Breder sloopwerk op het perceel laten uitvoeren

De afvoer en inzet kunnen zo in één planning worden opgenomen. Constructieve en technisch verbonden delen vragen afzonderlijke aandacht.

Wanneer de werkzaamheden verder gaan dan één vrijstaande schuur, kunnen sloopwerkzaamheden in Ouderkerk aan den IJssel beter aansluiten. Zo weet u welke werkzaamheden en materialen binnen de offerte vallen.

De vrijgekomen plek verder praktisch afronden

Na de sloop kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij het verwijderen van de constructie horen. Zo kan worden beoordeeld of zij binnen dezelfde planning uitvoerbaar zijn.

Gaat uw vraag verder dan alleen slopen en afvoeren, dan kunnen klusdiensten in Ouderkerk aan den IJssel een praktische aanvulling zijn. Zo hoeft u niet voor ieder klein punt direct een afzonderlijk traject te organiseren.

Schuur slopen bij een ernstig vervuild perceel

De buitenconstructie en de situatie binnen vragen dan om verschillende werkzaamheden en veiligheidsafspraken. Zo blijven de buitenwerkzaamheden en woningontruiming duidelijk van elkaar onderscheiden.

Moeten binnen grote hoeveelheden afval en onbruikbare spullen worden verwijderd, dan kan een vervuilde woning ontruimen in Ouderkerk aan den IJssel afzonderlijk worden ingepland. Zo worden woninginhoud en sloopmateriaal niet door elkaar verwerkt.

Duidelijkheid over constructie, inhoud en bereikbaarheid

Ook horen we graag hoe u de vrijgekomen plek na afloop wilt gebruiken. Op basis daarvan beoordelen we de omvang, materialen en benodigde inzet.

  • Hoe groot de constructie is en waar deze op het perceel staat.
  • De materialen van wanden, dak, vloer en fundering.
  • Welke inhoud nog in de schuur aanwezig is.
  • Of een installateur vooraf nog werkzaamheden moet uitvoeren.
  • De breedte van poorten, gangen en tuinpaden.
  • Welke omliggende onderdelen behouden moeten blijven.
  • Wat u na de sloop met de vrijgekomen plek wilt doen.
  • Binnen welke termijn de werkzaamheden uitgevoerd moeten worden.

Van inventarisatie naar een lege buitenruimte

We beginnen met het beoordelen van de foto’s, afmetingen en aangeleverde informatie. Wij leggen vast welke demontage, sloop en afvoer binnen de offerte vallen.

De schuur en route moeten zo goed mogelijk toegankelijk zijn. Wij beginnen met losse onderdelen en de inhoud voordat de constructie gecontroleerd wordt teruggebracht.

Wanneer onverwachte verbindingen, verdachte materialen of technische aansluitingen zichtbaar worden, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

De plek wordt achtergelaten volgens het overeengekomen opleverniveau. Eventuele vervolgpunten worden duidelijk onderscheiden van het uitgevoerde sloopwerk.

Schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel? Laat de constructie beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor schuur slopen in Ouderkerk aan den IJssel? Vul het offerteformulier in met informatie over de constructie, aansluitingen, ondergrond en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button