Fraud Blocker Skip to content

Schuur slopen in Zonnemaire

Schuur slopen in Zonnemaire? Van Toor Ontruimingen helpt in Schouwen-Duiveland met gecontroleerde sloop, materiaalafvoer en een nette buitenruimte.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Schuur slopen in Zonnemaire

IN HET KORT

Wilt u een schuur slopen in Zonnemaire, dan beoordelen wij vooraf de materialen, stabiliteit, inhoud, technische aansluitingen en bereikbaarheid. Daarbij leggen we duidelijk vast wat volledig weggaat, welke omliggende onderdelen behouden blijven en of vloer of fundering ook worden verwijderd.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf zware wand- en dakdelen hoeft te demonteren, sorteren en afvoeren. Een behouden vloer, fundering of technische aansluiting blijft zichtbaar wanneer verwijdering daarvan niet is afgesproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordgouwe, Brouwershaven en Dreischor helpen wij met het gecontroleerd verwijderen en afvoeren van schuren en andere bijgebouwen. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zeeland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Schuur slopen in Zonnemaire voor een bruikbare buitenruimte

Bij schuur slopen in Zonnemaire beoordelen wij vooraf de opbouw, bereikbaarheid en materialen van de schuur, berging of het tuinhuis.

Het slopen van een schuur vraagt vaak om meer voorbereiding dan alleen het verwijderen van wanden en dakdelen. Wij stemmen de werkwijze af op de constructie en de directe omgeving.

Wij richten ons op gecontroleerde demontage en sloop, zodat de beschikbare werkruimte zo praktisch mogelijk wordt gebruikt. Daarmee krijgt u een realistische aanpak en een duidelijke basis voor de volgende stap in de tuin.

In Schouwen-Duiveland helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen van schuren, bergingen en tuinhuizen. Ook elders in Zeeland beoordelen wij welke aanpak bij de constructie en bereikbaarheid past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Noordgouwe, Brouwershaven en Dreischor helpen wij met het slopen en afvoeren van verouderde of overbodige bijgebouwen.

Wanneer een berging of tuinhuis verwijderd moet worden

Ook kan een oude berging niet meer passen bij de gewenste indeling van de tuin. Zo wordt het werk afgestemd op uw uiteindelijke doel.

Een leeg en overzichtelijk erf kan aantrekkelijker zijn dan een bijgebouw dat niet meer gebruikt wordt. Zo blijft het traject beheersbaar naast de overige werkzaamheden rond de woning.

Een schuur kan ook plaats moeten maken voor een nieuwe berging, overkapping, aanbouw of andere inrichting. Het gewenste opleverniveau wordt vooraf vastgelegd.

Van houten tuinhuis tot gemetselde berging

Ook geïsoleerde wanden, ramen, dakbedekking en technische voorzieningen kunnen het werk beïnvloeden. Daarom ontvangen wij graag duidelijke foto’s van alle zijden van het bijgebouw.

  • Houten tuinhuizen en bergingen kunnen gecontroleerd worden gedemonteerd of gesloopt.
  • Wij beoordelen welke platen regulier verwerkt kunnen worden en welke eerst nader bekeken moeten worden.
  • Wij nemen de beschikbare werkruimte en transportroute mee in de inschatting.
  • Metalen bergingen kunnen worden gedemonteerd en afgevoerd.
  • Daken, deuren, ramen en overige vaste onderdelen kunnen onderdeel zijn van de sloopopdracht.

Wanneer de schuur tegen een woning, garage of andere constructie is aangebouwd, moet duidelijk zijn hoe beide delen met elkaar verbonden zijn. Zo voorkomen we dat een schuur als volledig vrijstaand wordt behandeld terwijl dat technisch niet het geval is.

De schuur eerst leeghalen voordat het slopen begint

Een schuur staat vaak nog vol met tuingereedschap, meubels, fietsen, dozen en andere opgeslagen spullen. Daarom bespreken we vooraf of de schuur leeg wordt aangeleverd of dat wij ook de inhoud moeten afhandelen.

Gevaarlijke stoffen, gasflessen, brandstoffen en andere bijzondere materialen vragen om afzonderlijke afstemming. Daarmee blijft de uitvoering veilig en duidelijk georganiseerd.

Moet niet alleen de schuur, maar ook de omliggende buitenruimte worden leeggemaakt, dan kan een tuin leeghalen in Zonnemaire worden gecombineerd. Zo wordt alleen weggehaald wat daadwerkelijk onderdeel is van de opdracht.

Van demontage tot afvoer van het materiaal

Wij beginnen met het beoordelen van de schuur, directe omgeving en bereikbaarheid. Wij verzamelen het vrijkomende materiaal tijdens het werk.

  • Wanden, dakdelen en vaste onderdelen worden in een praktische volgorde verwijderd.
  • Losse onderdelen en achtergebleven materialen kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • De verwachte hoeveelheid afval wordt meegenomen in de voorbereiding.
  • De materialen worden via de afgesproken route uit de tuin afgevoerd.
  • Wij laten geen grote hopen hout, puin of constructiedelen achter wanneer afvoer onderdeel is van de opdracht.
  • Deze onderdelen worden alleen verwijderd wanneer zij expliciet binnen de opdracht vallen.

Smalle tuinpaden en woningen als afvoerroute

Materiaal moet soms via een smalle poort, zijpad, woning of gemeenschappelijke doorgang worden afgevoerd. Zo kan de uitvoering op de werkelijke route worden afgestemd.

Wanneer de enige route door de woning loopt, is extra voorbereiding nodig. Wij bespreken vooraf wat praktisch beschermd of vrijgemaakt moet worden.

Ook de plaats waar een voertuig of container kan staan, speelt mee in de planning. Geef dergelijke omstandigheden daarom door bij de aanvraag.

Rekening houden met de directe omgeving

Een schuur kan direct tegen een erfafscheiding, woning, garage of ander bijgebouw staan. Waar praktisch mogelijk wordt de schuur van binnen naar buiten of per onderdeel teruggebracht.

Slopen veroorzaakt onvermijdelijk geluid, stof en beweging in de directe omgeving. Eventuele communicatie met buren of andere betrokkenen blijft uw verantwoordelijkheid, tenzij anders afgesproken.

Schade aan reeds verzwakte of direct gekoppelde onderdelen kan niet altijd vooraf volledig worden uitgesloten. Wij werken zorgvuldig en melden onverwachte omstandigheden voordat verder wordt gegaan.

Dakbedekking en verdachte materialen vooraf beoordelen

Het bouwjaar en uiterlijk van het materiaal kunnen aanleiding geven tot extra voorzichtigheid. Wij beschadigen geen asbestverdachte materialen zonder de juiste duidelijkheid.

Een schuur kan jarenlang zijn gebruikt voor opslag van verf, olie of bestrijdingsmiddelen. Geef daarom vooraf door welke materialen of middelen aanwezig zijn.

Elektra en water in of rond de schuur

Een schuur kan beschikken over elektriciteit, verlichting, water, afvoer of andere technische aansluitingen. Waar nodig moet een bevoegde installateur de aansluiting eerst veiligstellen.

Wanneer tijdens het werk een onbekende voorziening zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Zo blijft de uitvoering verantwoord en overzichtelijk.

Bovenbouw slopen is niet altijd hetzelfde als volledig verwijderen

Deze ondergrond kan behouden blijven voor een nieuwe schuur, maar soms moet ook de vloer volledig weg. Daarom bespreken wij vooraf of de opdracht alleen de constructie of ook de ondergrond omvat.

Wanneer alleen de bovenbouw wordt gesloopt, kunnen bevestigingspunten en vloerresten zichtbaar blijven. Wij stemmen het opleverniveau af op uw vervolgstap.

Wanneer meer verwijderd moet worden dan één schuur

De afvoer en inzet kunnen zo in één planning worden opgenomen. Zo blijft de opdracht duidelijk afgebakend.

Wanneer de werkzaamheden verder gaan dan één vrijstaande schuur, kunnen sloopwerkzaamheden in Zonnemaire beter aansluiten. Zo weet u welke werkzaamheden en materialen binnen de offerte vallen.

Wanneer aanvullende klusdiensten aansluiten

Denk aan een losse lat, een achtergebleven bevestiging of een eenvoudig onderdeel dat nog verwijderd moet worden. Wij bespreken dergelijke wensen bij voorkeur vooraf.

Voor aanvullende praktische werkzaamheden kunnen klusdiensten in Zonnemaire op de sloop aansluiten. Wij leggen duidelijk vast welke afronding onderdeel is van de opdracht.

Schuur slopen bij een ernstig vervuild perceel

Het slopen van de schuur lost vervuiling in de woning niet automatisch op. Wij bepalen welke volgorde praktisch en verantwoord is.

Moeten binnen grote hoeveelheden afval en onbruikbare spullen worden verwijderd, dan kan een vervuilde woning ontruimen in Zonnemaire afzonderlijk worden ingepland. U houdt één overzicht over de verschillende onderdelen van het perceel.

Duidelijkheid over constructie, inhoud en bereikbaarheid

Een goede voorbereiding begint met een volledig beeld van de constructie, inhoud en afvoerroute. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens de uitvoering bekend worden.

  • Hoe groot de constructie is en waar deze op het perceel staat.
  • Welke informatie beschikbaar is over bouwjaar en eerdere aanpassingen.
  • Welke inhoud nog in de schuur aanwezig is.
  • Of een installateur vooraf nog werkzaamheden moet uitvoeren.
  • Hoe de schuur bereikbaar is vanaf de straat.
  • Of schuttingen, bestrating, beplanting of andere gebouwen direct naast de schuur staan.
  • Of vloer, betonplaat of fundering ook verwijderd moet worden.
  • Binnen welke termijn de werkzaamheden uitgevoerd moeten worden.

Van inventarisatie naar een lege buitenruimte

De eerste stap is vaststellen welke constructiedelen, inhoud en ondergrond onderdeel zijn van de opdracht. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de voorgestelde uitvoering.

De schuur en route moeten zo goed mogelijk toegankelijk zijn. De precieze volgorde hangt af van de stabiliteit en opbouw van de schuur.

Wanneer onverwachte verbindingen, verdachte materialen of technische aansluitingen zichtbaar worden, stoppen wij op dat onderdeel. U ontvangt dan duidelijkheid over de mogelijke vervolgstap.

De plek wordt achtergelaten volgens het overeengekomen opleverniveau. Zo wordt de opdracht praktisch en netjes afgerond.

Schuur slopen in Zonnemaire? Laat de constructie beoordelen

Heeft u hulp nodig bij schuur slopen in Zonnemaire en het afvoeren van de materialen? Beschrijf via het offerteformulier om wat voor schuur, berging of tuinhuis het gaat en welke onderdelen volledig verwijderd moeten worden. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button