Sloopwerkzaamheden in Uithoorn voor verbouwing of renovatie
Wilt u sloopwerkzaamheden in Uithoorn laten uitvoeren, dan stemmen wij vooraf af wat verwijderd moet worden en welke onderdelen behouden blijven.
Bij deze dienst gaat het vooral om gecontroleerde sloop- en demontagewerkzaamheden binnen woningen en bedrijfspanden. Vooraf leggen we duidelijk vast wat wel en niet wordt verwijderd.
Daarom doen wij geen standaardbelofte voordat voldoende duidelijk is wat zich achter of onder de bestaande afwerking bevindt. Wij maken dergelijke aandachtspunten zo vroeg mogelijk duidelijk.
In Uithoorn helpt Van Toor Ontruimingen particulieren, ondernemers en beheerders met gecontroleerde sloop- en demontagewerkzaamheden. Ook elders in Noord-Holland bereiden wij ruimtes voor op renovatie, verbouwing of herinrichting.
Ook in omliggende plaatsen zoals De Kwakel, Kudelstaart en Aalsmeer helpen wij met het verwijderen van keukens, vloeren, vaste inrichting en andere niet-constructieve onderdelen.
Wanneer sloopwerkzaamheden nodig zijn
Een keuken, badkamer of vloer kan verouderd zijn of niet meer passen bij de gewenste indeling. Aannemers en andere vakmensen kunnen daarna verder zonder eerst zelf oude materialen en afval te hoeven verwijderen.
Ook na aankoop van een woning of bedrijfsruimte kan voorbereidende sloop nodig zijn. Zo wordt de ruimte doelgericht teruggebracht zonder onnodig extra sloopwerk.
Dan moeten bijvoorbeeld keukens, sanitair, plafonds, wandafwerking en vloeren in samenhang worden verwijderd. In dat geval kan een woning strippen in Uithoorn beter aansluiten op het volledige project.
Wat wij tijdens de sloopwerkzaamheden verwijderen
Niet ieder onderdeel kan op dezelfde manier worden losgemaakt of uitgebroken. Zo weet u welk resultaat binnen de sloopwerkzaamheden valt.
- Wij halen de bestaande keuken volgens afspraak uit de ruimte.
- Sanitair en andere vaste voorzieningen kunnen worden losgemaakt en verwijderd.
- De gekozen aanpak hangt af van het type vloer en de manier waarop deze bevestigd is.
- Wij verwijderen afgesproken plafondplaten, regels of andere niet-constructieve onderdelen.
- Wij demonteren ingebouwde opstellingen en andere afgesproken vaste inrichting.
- Constructieve wanden worden niet zonder de juiste beoordeling of voorbereiding gesloopt.
- De hoeveelheid en soorten afval worden meegenomen in de voorbereiding en offerte.
Voorbereiden op plaatsing van een nieuwe keuken
Kasten, werkblad, apparatuur en wandafwerking kunnen bovendien op verschillende manieren bevestigd zijn. Zo kan de ruimte praktisch worden voorbereid op de nieuwe keuken.
Moet eerst de oude keuken worden verwijderd voordat de nieuwe geplaatst wordt, dan kunt u kiezen voor een keuken demonteren in Uithoorn. U houdt een ruimte over die klaar is voor de afgesproken vervolgstap.
Sanitair en wandafwerking uit de badkamer verwijderen
Tegels, sanitair en vaste onderdelen zijn vaak stevig verbonden met de ondergrond. Wanneer tijdens het werk onverwachte omstandigheden ontstaan, bespreken we wat dit betekent voor de opdracht.
Gaat het specifiek om een complete natte ruimte, dan kan een badkamer slopen in Uithoorn beter passen. Wij stemmen af welke onderdelen veilig losgekoppeld zijn of door een installateur moeten worden voorbereid.
Oude vloerlagen zorgvuldig uit de ruimte halen
Ook verlijming en de staat van de ondergrond hebben grote invloed op de benodigde inzet. Wij bespreken of alleen de afwerking of ook onderlagen en lijmresten onderdeel zijn van de opdracht.
Wanneer de werkzaamheden vooral gericht zijn op de bestaande vloer, kan vloer verwijderen in Uithoorn rechtstreeks worden ingezet. De hoeveelheid afval en het benodigde materieel hangen af van oppervlakte en materiaal.
Sloopwerk afstemmen op de bestaande ruimte
Daarom is gecontroleerd werken belangrijker dan zo snel mogelijk breken. Zo beperken we onnodige schade en extra herstelwerk.
Ook kan bestaande afwerking loskomen doordat onderdelen met elkaar verbonden zijn. Daarom bespreken we vooraf realistische verwachtingen over de uitvoering.
Installatiewerk onderscheiden van sloopwerk
Niet ieder technisch aansluitpunt mag door een sloopploeg zonder aanvullende bevoegdheid worden aangepast. Daarom bespreken we vooraf welke installaties aanwezig zijn en wie deze loskoppelt.
Toch is niet altijd vooraf volledig vast te stellen wat achter de afwerking aanwezig is. Wij werken daarom stap voor stap en stoppen wanneer een onverwachte installatie invloed heeft op de veiligheid of opdracht.
Eerst laten onderzoeken wanneer twijfel bestaat
Denk aan bepaalde platen, vloerlagen, leidingisolatie, kit, tegellijm of andere toepassingen uit oudere bouwperioden. Wanneer er een redelijke verdenking bestaat, kan eerst een inventarisatie of materiaalonderzoek nodig zijn.
De aanwezigheid van schimmel, chemische resten of onbekende isolatiematerialen kan invloed hebben op veiligheid en afvoer. Wanneer tijdens de werkzaamheden onverwacht verdacht materiaal zichtbaar wordt, leggen wij het werk op dat onderdeel stil.
Puin en oude materialen direct afvoeren
Tijdens sloopwerkzaamheden komen verschillende soorten afval vrij. Zo blijft het pand niet vol liggen met puin en oude onderdelen.
Dat betekent niet automatisch dat de ruimte stofvrij, hersteld of direct afwerkbaar is. Wij leggen daarom vooraf vast welk opleverniveau bij de werkzaamheden hoort.
Een kleine buitenconstructie gecontroleerd verwijderen
Een schuur, overkapping of andere vrijstaande constructie kan bestaan uit hout, steen, plaatmateriaal en dakbedekking. Daarom wordt eerst bekeken hoe de constructie is opgebouwd en welke delen verwijderd moeten worden.
Gaat het specifiek om een oud bijgebouw, dan kan een schuur slopen in Uithoorn beter aansluiten. Zo wordt ook buiten gecontroleerd naar een nette afronding toegewerkt.
Welke informatie wij vooraf nodig hebben
Ook horen we graag wat behouden blijft en welk vervolgwerk na de sloop gepland staat. Zo voorkomen we dat de uitvoering wordt ingepland op basis van verkeerde aannames.
- De grootte, verdieping en bereikbaarheid van de locatie.
- Of het gaat om keuken, badkamer, vloer, plafond, kasten of wanden.
- Waar de grens tussen sloopwerk en bestaande afwerking ligt.
- Of leidingen, gas, water en elektra al veilig zijn losgekoppeld.
- Of eerder onderzoek of een asbestinventarisatie is uitgevoerd.
- Wanneer een aannemer, installateur of nieuwe keukenbouwer verdergaat.
- Hoe het afval uit de ruimte kan worden afgevoerd.
- In welke staat de ruimte na afloop moet worden achtergelaten.
Van inventarisatie naar een voorbereide ruimte
De eerste stap is vaststellen welke onderdelen verwijderd worden en welke delen behouden blijven. Wij leggen vast welke demontage, sloop en afvoer worden uitgevoerd.
Ook moeten persoonlijke spullen en losse inventaris uit het werkgebied verwijderd zijn. Vrijkomend materiaal wordt tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd.
Daarom kunnen aanvullende keuzes soms pas tijdens de uitvoering worden gemaakt. Wij bespreken dit voordat werkzaamheden buiten de oorspronkelijke opdracht worden uitgevoerd.
Ruwe ondergronden en normale sporen van demontage kunnen zichtbaar blijven. Zo kan de volgende vakpartij gericht verder met opbouw, installatie of afwerking.
Sloopwerkzaamheden in Uithoorn? Laat de situatie beoordelen
Wilt u een gratis offerte aanvragen voor sloopwerkzaamheden in Uithoorn? Geef aan om welke ruimte en materialen het gaat, of installaties al zijn losgekoppeld en hoe de locatie bereikbaar is. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.










