Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Den Deijl

Trapbekleding verwijderen in Den Deijl? Van Toor Ontruimingen helpt in Wassenaar met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Den Deijl

IN HET KORT

Wilt u trapbekleding verwijderen in Den Deijl, dan beoordelen wij vooraf het traptype, de bekleding, bevestigingsmethode en het gewenste opleverniveau. Meerdere bekledingslagen, een kwetsbare ondergrond en oudere lijm kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij wat er daarna met de trap gebeurt. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Wassenaar, Voorschoten en Leidschendam helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Den Deijl en de treden vrijmaken

Met trapbekleding verwijderen in Den Deijl helpt Van Toor Ontruimingen om een trap voor te bereiden op nieuwe bekleding, schilderwerk, renovatie of oplevering.

Daardoor vraagt het verwijderen van trapbekleding meer precisie dan het vrijmaken van een vlakke vloer. Daarom spreken wij vooraf af welke onderdelen en resten binnen de opdracht worden meegenomen.

De losgekomen bekleding en afgesproken restmaterialen worden tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd. U houdt daardoor overzicht over de werkzaamheden en de volgende stap.

In Wassenaar helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Wassenaar, Voorschoten en Leidschendam helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

De trap voorbereiden op een nieuwe afwerking

Losse randen en kale plekken kunnen de trap een onverzorgde uitstraling geven. Zo voorkomt u dat oude lagen onder de nieuwe trapbekleding blijven zitten.

De eisen aan de ondergrond verschillen per gekozen renovatiemethode. Volledig schilderklaar of montageklaar opleveren wordt niet automatisch verondersteld.

Bij een verhuizing of oplevering kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebrachte trapbekleding wordt verwijderd. Wij ontvangen daarom graag het voorinspectierapport of de bekende opleverafspraken.

Iedere bekleding en bevestiging vraagt om een eigen aanpak

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij.

  • Wij snijden de bekleding waar nodig in werkbare delen.
  • Afgebroken of diep verzonken bevestigingen kunnen extra behandeling vragen.
  • Daaronder kunnen tape-, lijm- of kleurresten zichtbaar worden.
  • Bevestigingsgaten en verkleuringen kunnen na afloop zichtbaar blijven.
  • Deze resten kunnen kleverig, bros of sterk gehecht zijn.
  • Onder het zichtbare tapijt kan een oudere bekleding of onderlaag aanwezig zijn.

Verlijmde trapbekleding stap voor stap verwijderen

Het materiaal moet per trede, stootbord en zijkant worden losgemaakt. De benodigde tijd hangt af van de lijm, het materiaal en de staat van de trap.

Dit is vooraf niet altijd volledig te voorspellen. Zo kunnen de verwachtingen realistisch worden afgestemd.

Lijmresten van traptreden verwijderen

Sommige resten kunnen worden geschraapt, terwijl andere mechanisch moeten worden aangepakt. Het benodigde resultaat hangt af van wat er daarna met de trap gebeurt.

Schuren, vullen, repareren en schilderen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere voorbereiding nodig is.

Scherpe en uitstekende delen niet laten zitten

Na het lostrekken van het tapijt kunnen scherpe delen uitsteken. Toch kunnen kleine gaatjes en normale montageplekken zichtbaar blijven.

Sommige bevestigingen breken af of zitten diep in het hout verzonken. Zo blijft duidelijk waar verwijderen eindigt en renovatie begint.

Rekening houden met materiaal en bestaande afwerking

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Zo kan de werkwijze op de ondergrond worden afgestemd.

Sterke lijm kan dan een deel van het materiaal meetrekken. Herstel of vervanging van traptreden valt niet automatisch binnen de opdracht.

Verschillende oppervlakken in één planning aanpakken

Dan kan het praktisch zijn om zowel de vlakke vloer als de trap in één planning aan te pakken. Wij maken per ruimte duidelijk welk materiaal en welke bevestiging aanwezig zijn.

Wanneer naast de trap ook andere vloeren moeten verdwijnen, kan vloer verwijderen in Den Deijl op de werkzaamheden aansluiten. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Verlijmde vloerbedekking in hal en kamers combineren

De vlakke vloer vraagt echter om andere hulpmiddelen dan de hoeken en treden van een trap. Zo wordt duidelijk welk opleverniveau per oppervlak geldt.

Wanneer ook kamers of overlopen met vastgelijmd tapijt moeten worden vrijgemaakt, kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Den Deijl worden gecombineerd. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

De trap voorbereiden op de eindinspectie

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. Zo kunnen de bekende eisen direct worden meegenomen.

Moeten ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Den Deijl worden gecombineerd. De trap wordt binnen die planning afzonderlijk en zorgvuldig aangepakt.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Of dit direct kan worden meegenomen, hangt af van de aard en omvang van het werk. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Den Deijl afzonderlijk worden beoordeeld. De trap kan gerichter worden voorbereid op de volgende afwerking.

Oude trapbekleding eerst zorgvuldig beoordelen

Ook kan onder de zichtbare bekleding een eerdere laag aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

Verdacht materiaal kan soms pas zichtbaar worden nadat een deel van de bekleding is verwijderd. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

Afvoer van oude trapbekleding en restmateriaal

Deze worden via de trap, hal en woning naar buiten afgevoerd. Zo blijft u niet achter met stapels bekleding en scherpe bevestigingsresten.

Dit betekent niet automatisch dat de trap volledig glad, stofvrij, hersteld of schilderklaar is. De stoffeerder, schilder of traprenovatiespecialist weet daardoor waarop verder gewerkt kan worden.

De bekleding stap voor stap laten verwijderen

Ook brengen we het aantal treden, stootborden, zijkanten en het gewenste opleverniveau in kaart. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

Bekende kwetsbare onderdelen of verdachte materialen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen bij een praktisch bereikbaar deel en verwijderen de bekleding per trede en stootbord.

Wanneer een extra bekledingslaag, beschadiging of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

De treden en stootborden worden achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Trapbekleding verwijderen goed voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het traptype, aantal treden en soort bekleding. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Het aantal treden en eventuele bordessen.
  • Het type bekleding en de vermoedelijke bevestiging.
  • Welke eisen de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist heeft doorgegeven.
  • Of beschadigingen of losse onderdelen al zichtbaar zijn.
  • Waar de overgang tussen trap- en vloerwerk ligt.
  • Waar het verwijderde materiaal geladen kan worden.
  • Of materiaalonderzoek of eerdere renovatiegegevens aanwezig zijn.
  • Of het werk aansluit op verhuizing, renovatie of oplevering.

Trapbekleding verwijderen in Den Deijl? Laat de trap beoordelen

Heeft u hulp nodig bij trapbekleding verwijderen in Den Deijl voor renovatie, oplevering of nieuwe afwerking? Geef aan hoe de bekleding vermoedelijk is bevestigd, welke lijm- en bevestigingsresten moeten verdwijnen en wat er daarna met de trap gebeurt. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button