Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek

Trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek? Van Toor Ontruimingen helpt in Krimpenerwaard met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek

IN HET KORT

Bij trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek nemen wij het snij-, trek-, schraap- en afvoerwerk praktisch uit handen. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de trap wordt achtergelaten.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij wat er daarna met de trap gebeurt. Schuren, repareren, vullen en opnieuw afwerken vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Ouderkerk aan den IJssel, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek met een zorgvuldige aanpak

Bij trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek beoordelen wij vooraf het materiaal, de bevestiging en de staat waarin de treden en stootborden moeten worden achtergelaten.

Tapijt of andere bekleding kan bovendien zijn verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen en latten zijn vastgezet. Daarom spreken wij vooraf af welke onderdelen en resten binnen de opdracht worden meegenomen.

Van Toor Ontruimingen neemt het tijdrovende snij-, trek-, schraap- en opruimwerk zorgvuldig van u over. Wanneer beschadigingen, meerdere bekledingslagen of onverwachte bevestigingen zichtbaar worden, bespreken wij eerst wat dit voor de afronding betekent.

In Krimpenerwaard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Ouderkerk aan den IJssel, Lekkerkerk en Berkenwoude helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

Wanneer oude bekleding plaats moet maken

Losse randen en kale plekken kunnen de trap een onverzorgde uitstraling geven. Zo voorkomt u dat oude lagen onder de nieuwe trapbekleding blijven zitten.

De eisen aan de ondergrond verschillen per gekozen renovatiemethode. Daarom ontvangen wij graag informatie van de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist.

Bij een verhuizing of oplevering kan de verhuurder verlangen dat zelf aangebrachte trapbekleding wordt verwijderd. Wij ontvangen daarom graag het voorinspectierapport of de bekende opleverafspraken.

Iedere bekleding en bevestiging vraagt om een eigen aanpak

Ook de vorm en het materiaal van de trap spelen een rol. Zo kan de bevestigingsmethode beter worden ingeschat.

  • Wij snijden de bekleding waar nodig in werkbare delen.
  • Wij halen afgesproken nieten en spijkers uit de treden voor zover dit praktisch uitvoerbaar is.
  • Daaronder kunnen tape-, lijm- of kleurresten zichtbaar worden.
  • Wij bespreken welke onderdelen behouden of verwijderd moeten worden.
  • Deze resten kunnen kleverig, bros of sterk gehecht zijn.
  • Onverwachte lagen worden niet zonder overleg automatisch meegenomen.

Verlijmde trapbekleding stap voor stap verwijderen

Door de hoeken en korte oppervlakken is dit vaak arbeidsintensiever dan verlijmd tapijt op een vlakke vloer. De bekleding kan tijdens het verwijderen scheuren en vezels op de ondergrond achterlaten.

Sommige delen laten relatief gemakkelijk los, terwijl andere stukken stevig aan hout, beton of plaatmateriaal vastzitten. Wanneer behoud van een specifieke afwerklaag belangrijk is, moet dit vooraf worden aangegeven.

Duidelijke afspraken over het gewenste eindresultaat

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier behandelen. Het benodigde resultaat hangt af van wat er daarna met de trap gebeurt.

Ook na het behandelen van resten kunnen verkleuringen, dunne lijmlagen, bevestigingsgaten en beschadigingen zichtbaar blijven. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere voorbereiding nodig is.

Nieten, spijkers en profielen uit de trap verwijderen

Trapbekleding wordt regelmatig met grote aantallen nieten of kleine spijkers vastgezet. Daarbij werken we zorgvuldig om onnodige beschadiging te beperken.

Volledig uitboren of herstellen kan dan verder gaan dan standaard verwijderwerk. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Daarom bekijken wij vooraf welk materiaal vermoedelijk onder de bekleding aanwezig is.

Sterke lijm kan dan een deel van het materiaal meetrekken. Wanneer onverwachte schade of een zwakke ondergrond zichtbaar wordt, maken wij dit duidelijk.

De trap laten aansluiten op het vloerwerk

In veel woningen loopt dezelfde vloerbedekking vanuit de hal of overloop door naar de trap. Zo kunnen inzet, afvoer en volgorde beter worden voorbereid.

Voor een combinatie van trapbekleding, tapijt, pvc, laminaat of andere vloeren past vloer verwijderen in Krimpen aan de Lek bij de bredere opdracht. Wij leggen per oppervlak vast welke lagen en resten worden meegenomen.

Eén aanpak voor verschillende verlijmde oppervlakken

Daar kunnen dezelfde lijm-, schuim- en vezelresten achterblijven. De werkzaamheden sluiten daardoor praktisch op elkaar aan.

Loopt de verlijmde bekleding door over trap, hal en verdieping, dan kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Krimpen aan de Lek daarop aansluiten. De trap krijgt daarbij de handmatige aandacht die de vorm vereist.

Afstemmen op bekende oplevervoorwaarden

Wat precies moet verdwijnen, wordt meestal tijdens de voorinspectie vastgelegd. De verhuurder of woningcorporatie bepaalt uiteindelijk of de woning wordt goedgekeurd.

Moeten ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Krimpen aan de Lek worden gecombineerd. Zo houdt u overzicht over de verschillende onderdelen van de woning.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Denk aan een resterend profiel, een losse afwerklat of een eenvoudig onderdeel rond de trap. Zo kunnen benodigde tijd en materialen worden meegenomen.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Krimpen aan de Lek afzonderlijk worden beoordeeld. De trap kan gerichter worden voorbereid op de volgende afwerking.

Niet ieder materiaal zonder onderzoek bewerken

Ook kan onder de zichtbare bekleding een eerdere laag aanwezig zijn. Wanneer er een redelijke verdenking bestaat, kan materiaalonderzoek nodig zijn.

Verdacht materiaal kan soms pas zichtbaar worden nadat een deel van de bekleding is verwijderd. Aanvullend onderzoek en gespecialiseerde sanering vallen niet onder reguliere trapbekledingverwijdering.

Niet achterblijven met tapijt, profielen en losse resten

Bij het verwijderen komen stroken tapijt, onderlagen, profielen en andere restmaterialen vrij. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Dit betekent niet automatisch dat de trap volledig glad, stofvrij, hersteld of schilderklaar is. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

De bekleding stap voor stap laten verwijderen

We beginnen met het beoordelen van de aangeleverde informatie en foto’s. Wij leggen vast welke bekleding, bevestigingen en lijmresten worden meegenomen.

Bekende kwetsbare onderdelen of verdachte materialen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen bij een praktisch bereikbaar deel en verwijderen de bekleding per trede en stootbord.

Wij gaan niet verder dan de afgesproken lagen en onderdelen zonder overleg. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de trap na. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij. Bij een onbekende of complexe bevestiging kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Welke delen zoals stootborden en zijkanten eveneens bekleed zijn.
  • Het type bekleding en de vermoedelijke bevestiging.
  • Hoe kaal of glad de trap volgens de vervolgvakpartij moet zijn.
  • Of beschadigingen of losse onderdelen al zichtbaar zijn.
  • Welke andere vloerwerkzaamheden in dezelfde planning plaatsvinden.
  • Of er smalle doorgangen, meerdere verdiepingen of beperkte parkeermogelijkheden zijn.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere lijm of onderlagen.
  • Wanneer de nieuwe stoffeerder, schilder of eindinspectie gepland staat.

Trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek? Laat de trap beoordelen

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor trapbekleding verwijderen in Krimpen aan de Lek? Vul het offerteformulier in met informatie over de trap, bereikbaarheid, gewenste oplevering en planning en voeg duidelijke foto’s toe. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button