Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn? Van Toor Ontruimingen helpt in Voorne aan Zee met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn

IN HET KORT

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn helpt om tapijt, halve maantjes, traplopers en andere bekleding gecontroleerd van treden en stootborden los te maken. Daarbij leggen we duidelijk vast of ook lijmresten, nieten, spijkers, profielen en onderlagen worden meegenomen.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf hardnekkige bekleding, lijm en grote aantallen bevestigingen hoeft te verwijderen en af te voeren. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hellevoetsluis, Oudenhoorn en Vierpolders helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn voor renovatie of oplevering

Wilt u trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn, dan nemen wij het loshalen, verzamelen en afvoeren van de afgesproken bekleding praktisch uit handen.

Tapijt of andere bekleding kan bovendien zijn verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen en latten zijn vastgezet. Daarom spreken wij vooraf af welke onderdelen en resten binnen de opdracht worden meegenomen.

Van Toor Ontruimingen neemt het tijdrovende snij-, trek-, schraap- en opruimwerk zorgvuldig van u over. U houdt daardoor overzicht over de werkzaamheden en de volgende stap.

In Voorne aan Zee helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Hellevoetsluis, Oudenhoorn en Vierpolders helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

Wanneer oude bekleding plaats moet maken

Ook kan de kleur of het materiaal niet meer aansluiten op de vernieuwde inrichting van de woning. Daarna kan worden bepaald welke voorbereiding nodig is voor de nieuwe afwerking.

Lijm, nieten en beschadigingen kunnen de nieuwe afwerking in de weg zitten. Daarom ontvangen wij graag informatie van de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist.

Daarbij kunnen ook latten, profielen, nieten en storende lijmresten als opleverpunt worden genoemd. Wij ontvangen daarom graag het voorinspectierapport of de bekende opleverafspraken.

Welke soorten trapbekleding wij kunnen verwijderen

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij.

  • De hoeveelheid achterblijvende lijm en vezels hangt af van de hechting.
  • Geniete of gespijkerde bekleding wordt samen met de bereikbare bevestigingen verwijderd.
  • Daaronder kunnen tape-, lijm- of kleurresten zichtbaar worden.
  • Bevestigingsgaten en verkleuringen kunnen na afloop zichtbaar blijven.
  • Het gewenste verwijderniveau wordt vooraf afgestemd.
  • Onder het zichtbare tapijt kan een oudere bekleding of onderlaag aanwezig zijn.

Verlijmde trapbekleding stap voor stap verwijderen

Volledig verlijmde trapbekleding laat zich meestal niet als één geheel verwijderen. De benodigde tijd hangt af van de lijm, het materiaal en de staat van de trap.

Sommige delen laten relatief gemakkelijk los, terwijl andere stukken stevig aan hout, beton of plaatmateriaal vastzitten. Wij werken beheerst, maar kunnen niet garanderen dat een oudere of kwetsbare ondergrond volledig ongewijzigd blijft.

De trap voorbereiden op nieuwe bekleding of schilderwerk

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier behandelen. Nieuwe vloerbedekking kan andere eisen stellen dan schilderwerk of een systeem met renovatiepanelen.

Ook na het behandelen van resten kunnen verkleuringen, dunne lijmlagen, bevestigingsgaten en beschadigingen zichtbaar blijven. De volgende vakpartij kan gericht aansluiten op de achtergelaten basis.

Bevestigingsmateriaal zorgvuldig aanpakken

Deze kunnen zich bevinden op de treden, stootborden, zijkanten en in moeilijk bereikbare hoeken. Wij verwijderen bereikbare bevestigingen voor zover dit binnen de afspraken valt.

Sommige bevestigingen breken af of zitten diep in het hout verzonken. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Op hout kunnen krassen, splinters en oude verflagen zichtbaar worden. Daarom bekijken wij vooraf welk materiaal vermoedelijk onder de bekleding aanwezig is.

Bij een trap van plaatmateriaal of een oudere samengestelde constructie kan de toplaag kwetsbaar zijn. Herstel of vervanging van traptreden valt niet automatisch binnen de opdracht.

Trap en aangrenzende vloerbedekking tegelijk verwijderen

De trap blijft daarbij wel een afzonderlijk onderdeel met een andere werkwijze. U hoeft de werkzaamheden niet volledig los van elkaar te organiseren.

Wanneer naast de trap ook andere vloeren moeten verdwijnen, kan vloer verwijderen in Nieuwenhoorn op de werkzaamheden aansluiten. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Verlijmde vloerbedekking in hal en kamers combineren

Soms is niet alleen de trap, maar ook de vloer in aangrenzende ruimtes volledig verlijmd. Wij beoordelen beide onderdelen afzonderlijk en brengen ze samen in één planning.

Voor het verwijderen van stevig vastzittend tapijt op vlakke vloeren past verlijmde vloerbedekking verwijderen in Nieuwenhoorn bij de aanvullende opdracht. Zo ontstaat één duidelijke voorbereiding voor de nieuwe afwerking.

Afstemmen op bekende oplevervoorwaarden

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. Wij ontvangen deze informatie graag vóór het opstellen van de offerte.

Moeten ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Nieuwenhoorn worden gecombineerd. Wij leggen vooraf vast welke praktische werkzaamheden wij uitvoeren.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij standaard trapbekleding verwijderen horen. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Wanneer kleine restpunten rond de trap moeten worden afgehandeld, kunnen klusdiensten in Nieuwenhoorn afzonderlijk worden beoordeeld. De trap kan gerichter worden voorbereid op de volgende afwerking.

Niet ieder materiaal zonder onderzoek bewerken

Aan kleur en uiterlijk kan niet altijd betrouwbaar worden vastgesteld waaruit een oude lijm of afwerklaag bestaat. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Zo blijft de uitvoering verantwoord.

Niet achterblijven met tapijt, profielen en losse resten

Deze worden via de trap, hal en woning naar buiten afgevoerd. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Schuren, repareren, vullen en opnieuw afwerken worden alleen meegenomen wanneer dit uitdrukkelijk is afgesproken.

Van inventarisatie naar een vrijgemaakte trap

De eerste stap is vaststellen om welk type trap en bekleding het gaat en hoe deze vermoedelijk is bevestigd. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

De trap en afvoerroute moeten goed bereikbaar zijn. Na akkoord plannen wij de uitvoering op een passend moment.

Tijdens het werk verzamelen wij de losgekomen bekleding en houden we de omgeving zo overzichtelijk mogelijk. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

Eventuele lijmresten, bevestigingsgaten en beschadigingen worden onderscheiden van het uitgevoerde verwijderwerk. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Trapbekleding verwijderen goed voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het traptype, aantal treden en soort bekleding. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet en afvoer.

  • Of het gaat om een rechte, draaiende, open of gesloten trap.
  • Of sprake is van tapijt, halve maantjes, een traploper of een andere afwerking.
  • Hoe kaal of glad de trap volgens de vervolgvakpartij moet zijn.
  • Of de trap van hout, beton of ander materiaal is gemaakt.
  • Waar de overgang tussen trap- en vloerwerk ligt.
  • Waar het verwijderde materiaal geladen kan worden.
  • Of materiaalonderzoek of eerdere renovatiegegevens aanwezig zijn.
  • Wanneer de nieuwe stoffeerder, schilder of eindinspectie gepland staat.

Trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn? Laat de trap beoordelen

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor trapbekleding verwijderen in Nieuwenhoorn? Geef aan hoe de bekleding vermoedelijk is bevestigd, welke lijm- en bevestigingsresten moeten verdwijnen en wat er daarna met de trap gebeurt. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button