Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats? Van Toor Ontruimingen helpt in Hoeksche Waard met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats

IN HET KORT

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats helpt om tapijt, halve maantjes, traplopers en andere bekleding gecontroleerd van treden en stootborden los te maken. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de trap wordt achtergelaten.

Bij Van Toor Ontruimingen draait trapbekleding verwijderen niet alleen om het lostrekken van tapijt, maar vooral om een duidelijke basis voor renovatie, schilderwerk, nieuwe bekleding of oplevering. Schuren, repareren, vullen en opnieuw afwerken vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Mookhoek, Strijensas en Maasdam helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats met een zorgvuldige aanpak

Bij trapbekleding verwijderen in Steenplaats beoordelen wij vooraf het materiaal, de bevestiging en de staat waarin de treden en stootborden moeten worden achtergelaten.

Tapijt of andere bekleding kan bovendien zijn verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen en latten zijn vastgezet. Na het loshalen kunnen lijm, schuim, nieten, spijkers en andere bevestigingsresten zichtbaar blijven.

Wij werken stap voor stap en houden rekening met trapleuningen, wanden, plinten en andere onderdelen die behouden moeten blijven. U houdt daardoor overzicht over de werkzaamheden en de volgende stap.

In Hoeksche Waard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Mookhoek, Strijensas en Maasdam helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

Wanneer oude bekleding plaats moet maken

Losse randen en kale plekken kunnen de trap een onverzorgde uitstraling geven. Zo voorkomt u dat oude lagen onder de nieuwe trapbekleding blijven zitten.

Ook wanneer u de trap wilt schilderen of voorzien van traprenovatiepanelen moet de bestaande bekleding meestal eerst weg. Daarom ontvangen wij graag informatie van de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist.

Daarbij kunnen ook latten, profielen, nieten en storende lijmresten als opleverpunt worden genoemd. De uiteindelijke goedkeuring blijft bij de ontvangende partij.

Van tapijt tot halve maantjes en traplopers

De manier van verwijderen wordt bepaald door het materiaal en de wijze waarop dit aan de trap is bevestigd. Zo kan de bevestigingsmethode beter worden ingeschat.

  • Wij snijden de bekleding waar nodig in werkbare delen.
  • Geniete of gespijkerde bekleding wordt samen met de bereikbare bevestigingen verwijderd.
  • Daaronder kunnen tape-, lijm- of kleurresten zichtbaar worden.
  • Wij bespreken welke onderdelen behouden of verwijderd moeten worden.
  • Bekleding met een schuimrug kan schuim- en lijmresten op de trap achterlaten.
  • Meerdere lagen trapbekleding worden afzonderlijk beoordeeld.

Wanneer de bekleding niet eenvoudig loskomt

Door de hoeken en korte oppervlakken is dit vaak arbeidsintensiever dan verlijmd tapijt op een vlakke vloer. De bekleding kan tijdens het verwijderen scheuren en vezels op de ondergrond achterlaten.

Ook kan de oorspronkelijke afwerking van de trap gedeeltelijk meekomen. Wanneer behoud van een specifieke afwerklaag belangrijk is, moet dit vooraf worden aangegeven.

Lijmresten van traptreden verwijderen

Na het verwijderen van tapijt kunnen dikke lijmribbels, kleverige lagen, schuim en vezelresten achterblijven. Nieuwe vloerbedekking kan andere eisen stellen dan schilderwerk of een systeem met renovatiepanelen.

Schuren, vullen, repareren en schilderen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Zo weet u of na onze werkzaamheden nog verdere voorbereiding nodig is.

Scherpe en uitstekende delen niet laten zitten

Deze kunnen zich bevinden op de treden, stootborden, zijkanten en in moeilijk bereikbare hoeken. Daarbij werken we zorgvuldig om onnodige beschadiging te beperken.

Ook metalen profielen en latten kunnen met lijm en schroeven zijn bevestigd. Zo blijft duidelijk waar verwijderen eindigt en renovatie begint.

Trapbekleding verwijderen op een houten of betonnen trap

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Zo kan de werkwijze op de ondergrond worden afgestemd.

De staat wordt vaak pas volledig zichtbaar nadat de eerste bekleding is losgemaakt. Herstel of vervanging van traptreden valt niet automatisch binnen de opdracht.

Verschillende oppervlakken in één planning aanpakken

Dan kan het praktisch zijn om zowel de vlakke vloer als de trap in één planning aan te pakken. U hoeft de werkzaamheden niet volledig los van elkaar te organiseren.

Moeten meerdere vloerafwerkingen uit de woning worden gehaald, dan kan vloer verwijderen in Steenplaats in dezelfde planning worden opgenomen. Zo blijft het volledige traject overzichtelijk.

Eén aanpak voor verschillende verlijmde oppervlakken

Daar kunnen dezelfde lijm-, schuim- en vezelresten achterblijven. Zo wordt duidelijk welk opleverniveau per oppervlak geldt.

Wanneer ook kamers of overlopen met vastgelijmd tapijt moeten worden vrijgemaakt, kan verlijmde vloerbedekking verwijderen in Steenplaats worden gecombineerd. Zo ontstaat één duidelijke voorbereiding voor de nieuwe afwerking.

Afstemmen op bekende oplevervoorwaarden

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. De verhuurder of woningcorporatie bepaalt uiteindelijk of de woning wordt goedgekeurd.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Steenplaats bij het volledige traject. De trap wordt binnen die planning afzonderlijk en zorgvuldig aangepakt.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij standaard trapbekleding verwijderen horen. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Voor aanvullende praktische werkzaamheden kunnen klusdiensten in Steenplaats op het verwijderen aansluiten. De trap kan gerichter worden voorbereid op de volgende afwerking.

Oude trapbekleding eerst zorgvuldig beoordelen

Ook kan onder de zichtbare bekleding een eerdere laag aanwezig zijn. Veiligheid gaat daarbij voor het direct afronden van de trap.

In dat geval stoppen wij op het betreffende onderdeel. Wij bespreken welke vervolgstap nodig is.

De trap en omgeving overzichtelijk opleveren

Bij het verwijderen komen stroken tapijt, onderlagen, profielen en andere restmaterialen vrij. Het afgesproken materiaal wordt tijdens en na het werk afgevoerd.

Normale montagegaten, lijmresten, kleurverschillen en beschadigingen kunnen zichtbaar blijven. De stoffeerder, schilder of traprenovatiespecialist weet daardoor waarop verder gewerkt kan worden.

Van inventarisatie naar een vrijgemaakte trap

Ook brengen we het aantal treden, stootborden, zijkanten en het gewenste opleverniveau in kaart. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de werkzaamheden die binnen de offerte vallen.

Bekende kwetsbare onderdelen of verdachte materialen moeten vooraf worden gemeld. Na akkoord plannen wij de uitvoering op een passend moment.

Wanneer een extra bekledingslaag, beschadiging of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de trap na. U weet welke onderdelen gereed zijn en welke werkzaamheden mogelijk nog nodig zijn.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij. Bij een onbekende of complexe bevestiging kan aanvullende beoordeling nodig zijn.

  • Het aantal treden en eventuele bordessen.
  • Of sprake is van tapijt, halve maantjes, een traploper of een andere afwerking.
  • Hoe kaal of glad de trap volgens de vervolgvakpartij moet zijn.
  • Welke bestaande verf- of afwerklagen mogelijk behouden moeten blijven.
  • Waar de overgang tussen trap- en vloerwerk ligt.
  • Waar het verwijderde materiaal geladen kan worden.
  • Het bouwjaar en beschikbare informatie over oudere lijm of onderlagen.
  • Wanneer de nieuwe stoffeerder, schilder of eindinspectie gepland staat.

Trapbekleding verwijderen in Steenplaats met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij trapbekleding verwijderen in Steenplaats voor renovatie, oplevering of nieuwe afwerking? Vul het offerteformulier in met informatie over de trap, bereikbaarheid, gewenste oplevering en planning en voeg duidelijke foto’s toe. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button