Fraud Blocker Skip to content

Trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp

Trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp? Van Toor Ontruimingen helpt in Zoeterwoude met tapijt, lijmresten en bevestigingen verwijderen.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp

IN HET KORT

Bij trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp nemen wij het snij-, trek-, schraap- en afvoerwerk praktisch uit handen. Zo weet u vooraf welke werkzaamheden onderdeel zijn van de opdracht en hoe de trap wordt achtergelaten.

Voor Van Toor Ontruimingen staat centraal dat u niet zelf hardnekkige bekleding, lijm en grote aantallen bevestigingen hoeft te verwijderen en af te voeren. U behoudt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het tijdrovende uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Zoeterwoude en Gelderswoude helpen wij met het verwijderen en afvoeren van trapbekleding. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp met een zorgvuldige aanpak

Met trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp helpt Van Toor Ontruimingen om een trap voor te bereiden op nieuwe bekleding, schilderwerk, renovatie of oplevering.

Tapijt of andere bekleding kan bovendien zijn verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen en latten zijn vastgezet. Zo weet u welk resultaat u na afloop kunt verwachten.

De losgekomen bekleding en afgesproken restmaterialen worden tijdens de uitvoering verzameld en afgevoerd. Wanneer beschadigingen, meerdere bekledingslagen of onverwachte bevestigingen zichtbaar worden, bespreken wij eerst wat dit voor de afronding betekent.

In Zoeterwoude helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van tapijt en andere trapbekleding. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij trappen voor op renovatie, nieuwe afwerking of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Zoeterwoude en Gelderswoude helpen wij met het verwijderen van verlijmde, geniete en gespijkerde trapbekleding.

Wanneer oude bekleding plaats moet maken

Ook kan de kleur of het materiaal niet meer aansluiten op de vernieuwde inrichting van de woning. Daarna kan worden bepaald welke voorbereiding nodig is voor de nieuwe afwerking.

Ook wanneer u de trap wilt schilderen of voorzien van traprenovatiepanelen moet de bestaande bekleding meestal eerst weg. Wij kunnen het verwijderwerk dan afstemmen op wat die volgende vakpartij nodig heeft.

De voorwaarden verschillen per verhuurder, woningcorporatie en inspectie. Zo wordt duidelijk welk niveau bij de opdracht hoort.

Welke soorten trapbekleding wij kunnen verwijderen

Ook de vorm en het materiaal van de trap spelen een rol. Daarom ontvangen wij vooraf graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij.

  • De hoeveelheid achterblijvende lijm en vezels hangt af van de hechting.
  • Wij halen afgesproken nieten en spijkers uit de treden voor zover dit praktisch uitvoerbaar is.
  • Halve maantjes en losse trapmatten kunnen worden verwijderd.
  • Bevestigingsgaten en verkleuringen kunnen na afloop zichtbaar blijven.
  • Het gewenste verwijderniveau wordt vooraf afgestemd.
  • Onverwachte lagen worden niet zonder overleg automatisch meegenomen.

Hardnekkig tapijt zorgvuldig van de treden losmaken

Volledig verlijmde trapbekleding laat zich meestal niet als één geheel verwijderen. Wij stemmen de uitvoering daarop af.

Ook kan de oorspronkelijke afwerking van de trap gedeeltelijk meekomen. Zo kunnen de verwachtingen realistisch worden afgestemd.

De trap voorbereiden op nieuwe bekleding of schilderwerk

Niet iedere lijmsoort laat zich op dezelfde manier behandelen. Wij ontvangen daarom graag informatie over de geplande vervolgstap.

Schuren, vullen, repareren en schilderen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Wij leggen vooraf vast welke lijm- en bevestigingsresten binnen de offerte worden aangepakt.

Bevestigingsmateriaal zorgvuldig aanpakken

Deze kunnen zich bevinden op de treden, stootborden, zijkanten en in moeilijk bereikbare hoeken. Toch kunnen kleine gaatjes en normale montageplekken zichtbaar blijven.

Ook metalen profielen en latten kunnen met lijm en schroeven zijn bevestigd. Wij bespreken vooraf welke afwerkdelen en bevestigingen moeten verdwijnen.

De ondergrond bepaalt mede de werkwijze

Een houten trap reageert anders op snijden, schrapen en mechanische behandeling dan een betonnen trap. Daarom bekijken wij vooraf welk materiaal vermoedelijk onder de bekleding aanwezig is.

Bij een trap van plaatmateriaal of een oudere samengestelde constructie kan de toplaag kwetsbaar zijn. De vervolgstap wordt eerst met u afgestemd.

Verschillende oppervlakken in één planning aanpakken

De trap blijft daarbij wel een afzonderlijk onderdeel met een andere werkwijze. Wij maken per ruimte duidelijk welk materiaal en welke bevestiging aanwezig zijn.

Wanneer naast de trap ook andere vloeren moeten verdwijnen, kan vloer verwijderen in Zoeterwoude-Dorp op de werkzaamheden aansluiten. De afvoer kan waar mogelijk worden gecombineerd.

Vast tapijt op trap en vloer gezamenlijk aanpakken

Daar kunnen dezelfde lijm-, schuim- en vezelresten achterblijven. Zo wordt duidelijk welk opleverniveau per oppervlak geldt.

Voor het verwijderen van stevig vastzittend tapijt op vlakke vloeren past verlijmde vloerbedekking verwijderen in Zoeterwoude-Dorp bij de aanvullende opdracht. Zo ontstaat één duidelijke voorbereiding voor de nieuwe afwerking.

Afstemmen op bekende oplevervoorwaarden

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder vragen om zelf aangebrachte trapbekleding volledig te verwijderen. De verhuurder of woningcorporatie bepaalt uiteindelijk of de woning wordt goedgekeurd.

Voor een bredere voorbereiding op de eindinspectie past een huurwoning opleveren in Zoeterwoude-Dorp bij het volledige traject. Zo houdt u overzicht over de verschillende onderdelen van de woning.

De trap verder voorbereiden op renovatie

Na het verwijderen kunnen kleine praktische punten overblijven die niet automatisch bij standaard trapbekleding verwijderen horen. Wij bespreken aanvullende wensen bij voorkeur vooraf.

Gaat uw vraag verder dan alleen bekleding en bevestigingsresten verwijderen, dan kunnen klusdiensten in Zoeterwoude-Dorp een praktische aanvulling zijn. Wij maken vooraf duidelijk welke werkzaamheden binnen deze aanvulling vallen.

Niet ieder materiaal zonder onderzoek bewerken

Bij oudere trapbekleding kunnen lijm, platen of onderlagen aanwezig zijn die nader beoordeeld moeten worden. Wanneer er een redelijke verdenking bestaat, kan materiaalonderzoek nodig zijn.

In dat geval stoppen wij op het betreffende onderdeel. Zo blijft de uitvoering verantwoord.

De trap en omgeving overzichtelijk opleveren

Deze worden via de trap, hal en woning naar buiten afgevoerd. Wij nemen deze omstandigheden mee in de voorbereiding.

Een nette oplevering betekent dat de afgesproken bekleding en materialen zijn verwijderd en afgevoerd. Wij leggen vooraf vast welk eindresultaat onderdeel is van de werkzaamheden.

Van inventarisatie naar een vrijgemaakte trap

Ook brengen we het aantal treden, stootborden, zijkanten en het gewenste opleverniveau in kaart. Zo weet u vooraf waarop de planning en prijs zijn gebaseerd.

Voor onze komst moeten losse spullen uit de trap, hal en overloop zijn verwijderd. Wij beginnen bij een praktisch bereikbaar deel en verwijderen de bekleding per trede en stootbord.

Tijdens het werk verzamelen wij de losgekomen bekleding en houden we de omgeving zo overzichtelijk mogelijk. U ontvangt dan uitleg over de mogelijke vervolgstap.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de trap na. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s van de volledige trap en enkele treden van dichtbij. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens het werk bekend worden.

  • Het aantal treden en eventuele bordessen.
  • Of de bekleding verlijmd, geniet, gespijkerd of met profielen bevestigd is.
  • Welke eisen de schilder, stoffeerder of traprenovatiespecialist heeft doorgegeven.
  • Of de trap van hout, beton of ander materiaal is gemaakt.
  • Welke andere vloerwerkzaamheden in dezelfde planning plaatsvinden.
  • De bereikbaarheid van de trap en woning.
  • Of materiaalonderzoek of eerdere renovatiegegevens aanwezig zijn.
  • Of het werk aansluit op verhuizing, renovatie of oplevering.

Trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor trapbekleding verwijderen in Zoeterwoude-Dorp? Geef aan hoe de bekleding vermoedelijk is bevestigd, welke lijm- en bevestigingsresten moeten verdwijnen en wat er daarna met de trap gebeurt. Vraag nu een gratis offerte aan.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button