Fraud Blocker Skip to content

Tuin leeghalen in Abtswoude

Tuin leeghalen in Abtswoude? Van Toor Ontruimingen helpt in Delft met spullen, tuinafval en oude materialen afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Tuin leeghalen in Abtswoude

IN HET KORT

Bij tuin leeghalen in Abtswoude nemen wij het sorteren, sjouwen en afvoeren van de afgesproken materialen praktisch uit handen. Daarbij houden we rekening met zware objecten, verschillende afvalstromen en de route tussen de tuin en het transportvoertuig.

Bij Van Toor Ontruimingen draait een tuin leeghalen niet om periodiek onderhoud, maar om daadwerkelijk ruimte en overzicht creëren. Wanneer ook een schuur of andere vaste constructie verwijderd moet worden, kan dit afzonderlijk op het tuinwerk worden afgestemd.

Ook in omliggende plaatsen zoals Delft, Schipluiden en Den Hoorn helpen wij met het leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Tuin leeghalen in Abtswoude voor een overzichtelijke buitenruimte

Wilt u uw tuin leeghalen in Abtswoude, dan verwijderen wij de afgesproken spullen, materialen en het aanwezige tuinafval en voeren we deze praktisch af.

Wij richten ons niet op periodiek snoeien, maaien of het onderhouden van beplanting, maar op het daadwerkelijk vrijmaken van de buitenruimte. Zo ontstaat een praktische werkwijze die aansluit op wat werkelijk in de tuin aanwezig is.

Ook bespreken we of kleine constructies of andere vaste objecten afzonderlijk verwijderd moeten worden. De bereikbaarheid van de tuin en de route naar het transportvoertuig worden meegenomen in de voorbereiding.

In Delft helpt Van Toor Ontruimingen met het opruimen, leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke aanpak bij het perceel past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Delft, Schipluiden en Den Hoorn helpen wij met het verwijderen en afvoeren van tuinafval, losse spullen en oude materialen.

Wanneer een tuin volledig leeggemaakt moet worden

Na verloop van tijd kunnen kapotte tuinmeubels, oude plantenbakken, hout, afval en losse objecten een groot deel van de buitenruimte innemen. U hoeft niet zelf iedere afvalsoort te sorteren en afzonderlijk af te voeren.

Ook na een verhuizing of het vertrek van een huurder kan veel in de tuin achterblijven. Zo worden eigendommen en vaste onderdelen niet zonder duidelijke toestemming afgevoerd.

Ook op foto’s en tijdens bezichtigingen kunnen achtergebleven spullen veel aandacht trekken. Zo sluit de buitenruimte beter aan op de staat waarin de woning wordt aangeboden.

Het verschil tussen een tuin leeghalen en tuinonderhoud

Bij tuinonderhoud draait het meestal om maaien, snoeien, planten verzorgen en het structureel bijhouden van de buitenruimte. Wij maken deze afbakening vooraf duidelijk.

Denk aan reeds afgeknipte takken, bladeren, snoeiresten en ander verzameld tuinafval. Wij nemen niet stilzwijgend iedere vorm van groenwerk mee in de offerte.

Van tuinafval tot kapotte buitenobjecten

Niet alles in de buitenruimte hoeft automatisch te worden verwijderd. Daarmee voorkomen we misverstanden tijdens de uitvoering.

  • Wij verwijderen los tuinafval en reeds verzamelde groenresten.
  • Wij verwijderen afgesproken stoelen, tafels, ligbedden en vergelijkbare spullen.
  • Oude plantenbakken, potten en losse tuinornamenten kunnen worden verwijderd.
  • Wij beoordelen welke delen los liggen en welke nog onderdeel zijn van een vaste constructie.
  • Het gewicht en de bereikbaarheid van deze materialen hebben invloed op de uitvoering.
  • Wij maken onderscheid tussen afval en spullen die nog een bestemming hebben.
  • Wij zorgen dat paden, terrassen en afgesproken delen niet vol blijven liggen met losse resten.

Voorkomen dat bruikbare onderdelen worden afgevoerd

Daarom vragen wij om vooraf zo concreet mogelijk aan te geven wat blijft en wat weg mag. Bij twijfel voeren wij een object niet zonder overleg af.

Ook kunnen spullen eigendom zijn van een huurder, buur of andere betrokkene. Daarom werkt Van Toor Ontruimingen volgens de instructies van de opdrachtgever of aangewezen contactpersoon.

De bereikbaarheid van de tuin vooraf beoordelen

Afval en objecten moeten soms via een smalle poort, zijpad, gezamenlijke doorgang of door de woning worden vervoerd. Wij ontvangen daarom graag foto’s en maten van de volledige afvoerroute.

Kwetsbare vloeren, wanden en deurposten kunnen extra aandacht vragen. Daarmee kan het werk zonder onnodige onderbrekingen worden uitgevoerd.

Vergunningen of parkeerbeperkingen kunnen eveneens van belang zijn. Zo kan de afvoer realistisch worden ingepland.

Binnen en buiten op elkaar laten aansluiten

Een volle of rommelige tuin kan ervoor zorgen dat het gehele perceel minder verzorgd overkomt. Wij stemmen de werkzaamheden af op de geplande fotografie, bezichtiging of sleuteloverdracht.

Moeten zowel woning als buitenruimte representatief worden gemaakt, dan kan een woning verkoopklaar maken in Abtswoude aanvullend worden ingezet. Zo blijven tuinwerk, opruimen en andere voorbereidingen overzichtelijk van elkaar onderscheiden.

Een schuur of tuinhuis uit de buitenruimte verwijderen

Een vaste constructie valt niet automatisch onder het opruimen van losse spullen. Ook moet duidelijk zijn of alleen de bovenbouw of ook de vloer en fundering weg moeten.

Voor het demonteren en afvoeren van een berging of tuinhuis past een schuur slopen in Abtswoude bij de aanvullende werkzaamheden. Zo lopen losse spullen en sloopmateriaal niet onnodig door elkaar.

Wanneer meer nodig is dan alleen losse spullen afvoeren

Dergelijk verwijderwerk kan buiten de normale opdracht voor tuin leeghalen vallen. Wij beoordelen vooraf hoe het object is opgebouwd en met de ondergrond verbonden is.

Voor het verwijderen van kleine constructies en andere vaste delen passen sloopwerkzaamheden in Abtswoude bij het bredere traject. De buitenruimte kan gericht worden voorbereid op de volgende stap.

Verschillende delen van het perceel afzonderlijk aanpakken

Het leeghalen van de tuin lost de situatie in de woning niet automatisch op. Zo blijven woninginhoud en buitenmaterialen duidelijk van elkaar onderscheiden.

Moet naast de tuin ook een zwaar vervuilde woning worden leeggemaakt, dan kan een vervuilde woning ontruimen in Abtswoude afzonderlijk worden ingepland. U houdt daarmee overzicht over het volledige perceel.

Niet ieder afval mag regulier worden afgevoerd

Deze stoffen kunnen niet zonder meer tussen regulier restafval, groenafval of bouwmateriaal worden geplaatst. Zo wordt de uitvoering niet onverwacht onderbroken.

Deze mogen niet zonder beoordeling worden gebroken, verplaatst of als regulier afval worden afgevoerd. Wij voeren geen werkzaamheden uit waarmee mogelijk asbesthoudend materiaal ongecontroleerd wordt beschadigd.

Opruimen is niet hetzelfde als opnieuw aanleggen

Het doel is dat de afgesproken spullen, materialen en afval uit de tuin worden verwijderd. De tuin wordt opgeleverd als praktische basis voor gebruik, verkoop of verdere werkzaamheden.

Ook kan blijken dat tegels beschadigd of beplanting overgroeid is. Herstel, opnieuw bestraten en tuinaanleg vallen niet automatisch onder het leeghalen.

Onze werkwijze bij tuin leeghalen in Abtswoude

Ook brengen we in kaart wat behouden blijft en hoe de tuin bereikbaar is. Zo weet u vooraf waarop de offerte en planning zijn gebaseerd.

De afvoerroute moet toegankelijk zijn en bekende gevaarlijke materialen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen doorgaans met losse en lichte objecten voordat zware materialen worden aangepakt.

Tijdens de werkzaamheden verzamelen en sorteren wij het afgesproken materiaal. Aanvullende werkzaamheden worden niet zonder overleg uitgevoerd.

De tuin wordt achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. Eventuele vervolgpunten worden duidelijk onderscheiden van het uitgevoerde opruimwerk.

Duidelijkheid over spullen, afval en bereikbaarheid

Een goede voorbereiding begint met een overzicht van wat weg mag en welke onderdelen behouden blijven. Op basis daarvan beoordelen we de hoeveelheid, materiaalsoorten en benodigde inzet.

  • Of het gaat om een voor-, achter- of zijtuin.
  • Of het vooral gaat om tuinafval, meubels, hout, steenachtig materiaal of restafval.
  • Of er zware of grote objecten aanwezig zijn.
  • Of er een schuur, tuinhuis of andere constructie verwijderd moet worden.
  • Welke afvalstoffen mogelijk een afzonderlijke verwerking vragen.
  • Hoe de tuin bereikbaar is vanaf de straat.
  • Welke bestrating, beplanting en vaste onderdelen moeten blijven.
  • Binnen welke termijn de tuin gereed moet zijn.

Tuin leeghalen in Abtswoude met duidelijke afspraken vooraf

Heeft u hulp nodig bij tuin leeghalen in Abtswoude en het afvoeren van spullen en materialen? Vul het offerteformulier in met informatie over de spullen, materialen, eventuele constructies en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het opruimen, afvoeren en verzorgd achterlaten van de tuin.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button