Fraud Blocker Skip to content

Tuin leeghalen in Driehoek

Tuin leeghalen in Driehoek? Van Toor Ontruimingen helpt in Moerdijk met spullen, tuinafval en oude materialen afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Tuin leeghalen in Driehoek

IN HET KORT

Wilt u tuin leeghalen in Driehoek, dan leggen wij vooraf vast wat weg mag, welke onderdelen behouden blijven en hoe de tuin wordt achtergelaten. Daarbij houden we rekening met zware objecten, verschillende afvalstromen en de route tussen de tuin en het transportvoertuig.

Wij combineren duidelijke afspraken met een praktische uitvoering die aansluit op verkoop, verhuizing, oplevering of herinrichting. U behoudt overzicht over wat blijft en wat weggaat, terwijl wij het zware uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Oudemolen, Standdaarbuiten en Noordhoek helpen wij met het leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Noord-Brabant voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Tuin leeghalen in Driehoek voor een overzichtelijke buitenruimte

Met tuin leeghalen in Driehoek helpt Van Toor Ontruimingen om een volle of rommelige buitenruimte weer overzichtelijk en bruikbaar te maken.

Denk aan het verwijderen van achtergelaten spullen, groenafval, kapotte tuinmeubels, plantenbakken, losse materialen en andere onderdelen die niet meer nodig zijn. Hout, groenafval, restafval en zware objecten kunnen ieder een andere aanpak vragen.

Wij stemmen vooraf af welke paden, terrassen, bestrating, schuttingen en vaste onderdelen behouden moeten blijven. Daarmee krijgt u vooraf duidelijkheid over de werkzaamheden en het gewenste opleverniveau.

In Moerdijk helpt Van Toor Ontruimingen met het opruimen, leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Ook elders in Noord-Brabant bekijken wij welke aanpak bij het perceel past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Oudemolen, Standdaarbuiten en Noordhoek helpen wij met het verwijderen en afvoeren van tuinafval, losse spullen en oude materialen.

In welke situaties een buitenruimte vrijgemaakt moet worden

Na verloop van tijd kunnen kapotte tuinmeubels, oude plantenbakken, hout, afval en losse objecten een groot deel van de buitenruimte innemen. Wij stemmen het werk af op de omvang en samenstelling van wat aanwezig is.

De woning kan binnen leeg zijn, terwijl de tuin nog vol staat met afval, meubels en losse onderdelen. Zo worden eigendommen en vaste onderdelen niet zonder duidelijke toestemming afgevoerd.

Ook op foto’s en tijdens bezichtigingen kunnen achtergebleven spullen veel aandacht trekken. De werkzaamheden kunnen worden afgestemd op fotografie, bezichtigingen of de geplande overdracht.

Gericht opruimen in plaats van de tuin onderhouden

Bij tuinonderhoud draait het meestal om maaien, snoeien, planten verzorgen en het structureel bijhouden van de buitenruimte. De werkzaamheden blijven gericht op opruimen, verwijderen en afvoeren.

Los groenafval kan wel onderdeel zijn van het leeghalen. Zo weet u welk deel van de buitenruimte wij daadwerkelijk vrijmaken.

Wat wij bij tuin leeghalen in Driehoek verwijderen

Niet alles in de buitenruimte hoeft automatisch te worden verwijderd. Ook kunnen waardevolle of persoonlijke spullen eerst door u apart worden gezet.

  • Wij verwijderen los tuinafval en reeds verzamelde groenresten.
  • Wij verwijderen afgesproken stoelen, tafels, ligbedden en vergelijkbare spullen.
  • Wij houden rekening met zware betonnen, stenen of gevulde objecten.
  • Wij beoordelen welke delen los liggen en welke nog onderdeel zijn van een vaste constructie.
  • Vaste bestrating wordt niet automatisch uitgebroken wanneer alleen leeghalen is afgesproken.
  • Wij maken onderscheid tussen afval en spullen die nog een bestemming hebben.
  • Restafval en kleine losse objecten worden volgens afspraak verzameld.

Voorkomen dat bruikbare onderdelen worden afgevoerd

Een oude plantenbak, tuinkast of stapel hout kan voor de eigenaar nog een bestemming hebben. Zo houdt u zeggenschap over de inhoud van de tuin.

Ook kunnen spullen eigendom zijn van een huurder, buur of andere betrokkene. Eventuele toestemming van verhuurder, eigenaar of andere partij moet vooraf geregeld zijn.

Materialen via poort, woning of zijpad afvoeren

Afval en objecten moeten soms via een smalle poort, zijpad, gezamenlijke doorgang of door de woning worden vervoerd. Zo kan de benodigde inzet beter worden voorbereid.

Toch zijn bij het afvoeren van tuinafval en oude materialen stof en vuil niet volledig te voorkomen. U zorgt ervoor dat persoonlijke spullen en obstakels uit de route zijn verwijderd.

Een parkeerplek direct naast de tuin maakt een andere werkwijze mogelijk dan een lange looproute. Geef deze omstandigheden daarom vooraf door.

De buitenruimte verzorgd presenteren

Bij verkoop of oplevering telt niet alleen de binnenzijde van de woning. Wij stemmen de werkzaamheden af op de geplande fotografie, bezichtiging of sleuteloverdracht.

Wanneer ook binnenshuis praktische werkzaamheden nodig zijn, kan een woning verkoopklaar maken in Driehoek op het leeghalen van de tuin aansluiten. De woning kan daarna als geheel verzorgd worden gepresenteerd.

Een schuur of tuinhuis uit de buitenruimte verwijderen

In een tuin kan een oude schuur, berging of tuinhuis staan die eveneens verwijderd moet worden. Ook moet duidelijk zijn of alleen de bovenbouw of ook de vloer en fundering weg moeten.

Moet naast de losse spullen ook een vaste buitenconstructie verdwijnen, dan kan een schuur slopen in Driehoek worden gecombineerd. Wij stemmen de volgorde af op bereikbaarheid en veiligheid.

Wanneer meer nodig is dan alleen losse spullen afvoeren

Dergelijk verwijderwerk kan buiten de normale opdracht voor tuin leeghalen vallen. Zo voorkomen we dat een vaste constructie als los afval wordt ingeschat.

Gaat de opdracht verder dan losse spullen en afval, dan kunnen sloopwerkzaamheden in Driehoek afzonderlijk worden beoordeeld. De buitenruimte kan gericht worden voorbereid op de volgende stap.

Verschillende delen van het perceel afzonderlijk aanpakken

Binnen en buiten kunnen grote hoeveelheden afval, onbruikbare spullen en aangetaste materialen aanwezig zijn. Daarom inventariseren we beide delen afzonderlijk.

Wanneer ook binnenshuis grote hoeveelheden afval en vervuilde inboedel verwijderd moeten worden, kan een vervuilde woning ontruimen in Driehoek op het tuinwerk aansluiten. Afval uit de woning en materialen uit de tuin worden volgens de gemaakte afspraken behandeld.

Veilig omgaan met onbekende spullen in de tuin

Deze stoffen kunnen niet zonder meer tussen regulier restafval, groenafval of bouwmateriaal worden geplaatst. Wij beoordelen welke materialen binnen de opdracht kunnen worden meegenomen en welke een gespecialiseerde afvoerroute vragen.

Deze mogen niet zonder beoordeling worden gebroken, verplaatst of als regulier afval worden afgevoerd. Veiligheid gaat daarbij voor een snelle afronding.

Wat na het leeghalen van de tuin achterblijft

Ook verkleuring, verzakking en beschadiging van de ondergrond verdwijnen niet door alleen de tuin leeg te halen. Zo ontstaat geen verschil tussen uw verwachting en de feitelijke opdracht.

Na het verwijderen kunnen afdrukken, kale plekken of onderliggende vervuiling zichtbaar worden. Wij maken eventuele zichtbare aandachtspunten duidelijk.

Van inventarisatie naar een overzichtelijke buitenruimte

Ook brengen we in kaart wat behouden blijft en hoe de tuin bereikbaar is. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de afgesproken werkzaamheden en afvoer.

De afvoerroute moet toegankelijk zijn en bekende gevaarlijke materialen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen doorgaans met losse en lichte objecten voordat zware materialen worden aangepakt.

Wij houden rekening met paden, bestrating en vaste onderdelen die moeten blijven. U ontvangt dan duidelijkheid over de mogelijke vervolgstap.

Bestrating, grond en vaste beplanting blijven zichtbaar wanneer daarover geen andere afspraken zijn gemaakt. U kunt daarna verder met verkoop, overdracht, herinrichting of aanleg.

Duidelijkheid over spullen, afval en bereikbaarheid

Een goede voorbereiding begint met een overzicht van wat weg mag en welke onderdelen behouden blijven. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens de uitvoering bekend worden.

  • Welke delen van het perceel moeten worden leeggemaakt.
  • Welke eigendommen of onderdelen behouden moeten blijven.
  • Of er zware of grote objecten aanwezig zijn.
  • Welke vaste onderdelen onderdeel zijn van een afzonderlijke sloopopdracht.
  • Of er verf, olie, accu’s, gasflessen of verdachte platen liggen.
  • Hoe de tuin bereikbaar is vanaf de straat.
  • In welke staat de buitenruimte moet worden opgeleverd.
  • Of de werkzaamheden aansluiten op verkoop, verhuizing, oplevering of herinrichting.

Tuin leeghalen in Driehoek? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor tuin leeghalen in Driehoek? Beschrijf via het offerteformulier hoe groot de tuin is, wat verwijderd mag worden en welke onderdelen behouden blijven. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het opruimen, afvoeren en verzorgd achterlaten van de tuin.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button