Fraud Blocker Skip to content

Tuin leeghalen in Oud Ade

Tuin leeghalen in Oud Ade? Van Toor Ontruimingen helpt in Kaag en Braassem met spullen, tuinafval en oude materialen afvoeren.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Tuin leeghalen in Oud Ade

IN HET KORT

Tuin leeghalen in Oud Ade helpt om achtergelaten spullen, tuinafval, oude materialen en losse objecten uit de buitenruimte te verwijderen. Vaste constructies, gevaarlijke stoffen en asbestverdachte materialen vragen om een afzonderlijke beoordeling.

Wij combineren duidelijke afspraken met een praktische uitvoering die aansluit op verkoop, verhuizing, oplevering of herinrichting. Bestrating, grond en vaste beplanting blijven staan wanneer verwijdering daarvan niet is afgesproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Rijpwetering, Kaag en Hoogmade helpen wij met het leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
5 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Tuin leeghalen in Oud Ade met afvoer en nette oplevering

Met tuin leeghalen in Oud Ade helpt Van Toor Ontruimingen om een volle of rommelige buitenruimte weer overzichtelijk en bruikbaar te maken.

Een tuin leeghalen is iets anders dan regulier tuinonderhoud. Hout, groenafval, restafval en zware objecten kunnen ieder een andere aanpak vragen.

Van Toor Ontruimingen neemt het zware sjouwen, sorteren en afvoeren zorgvuldig van u over. De bereikbaarheid van de tuin en de route naar het transportvoertuig worden meegenomen in de voorbereiding.

In Kaag en Braassem helpt Van Toor Ontruimingen met het opruimen, leeghalen en verzorgd achterlaten van tuinen en andere buitenruimtes. Ook elders in Zuid-Holland bekijken wij welke aanpak bij het perceel past.

Ook in omliggende plaatsen zoals Rijpwetering, Kaag en Hoogmade helpen wij met het verwijderen en afvoeren van tuinafval, losse spullen en oude materialen.

Wanneer een tuin volledig leeggemaakt moet worden

Na verloop van tijd kunnen kapotte tuinmeubels, oude plantenbakken, hout, afval en losse objecten een groot deel van de buitenruimte innemen. U hoeft niet zelf iedere afvalsoort te sorteren en afzonderlijk af te voeren.

De woning kan binnen leeg zijn, terwijl de tuin nog vol staat met afval, meubels en losse onderdelen. Zo worden eigendommen en vaste onderdelen niet zonder duidelijke toestemming afgevoerd.

Ook op foto’s en tijdens bezichtigingen kunnen achtergebleven spullen veel aandacht trekken. Zo sluit de buitenruimte beter aan op de staat waarin de woning wordt aangeboden.

Het verschil tussen een tuin leeghalen en tuinonderhoud

Het resultaat is een vrijere buitenruimte en niet automatisch een opnieuw aangelegde of volledig onderhouden tuin. Zo verwacht u geen hovenierswerkzaamheden die niet binnen de opdracht vallen.

Grote bomen rooien, uitgebreid snoeien en volledige tuinaanleg vragen om een andere vakdiscipline. Zo weet u welk deel van de buitenruimte wij daadwerkelijk vrijmaken.

Wat wij bij tuin leeghalen in Oud Ade verwijderen

Vooraf maken we een overzicht van de spullen, materialen en afvalstromen die uit de tuin moeten verdwijnen. Daarmee voorkomen we misverstanden tijdens de uitvoering.

  • Wij verwijderen los tuinafval en reeds verzamelde groenresten.
  • Wij verwijderen afgesproken stoelen, tafels, ligbedden en vergelijkbare spullen.
  • Wij houden rekening met zware betonnen, stenen of gevulde objecten.
  • Los hout, oude planken en schuttingsdelen kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • Vaste bestrating wordt niet automatisch uitgebroken wanneer alleen leeghalen is afgesproken.
  • Achtergelaten gereedschap, dozen en losse opslagmaterialen kunnen worden verwijderd.
  • Wij zorgen dat paden, terrassen en afgesproken delen niet vol blijven liggen met losse resten.

Eerst bepalen wat behouden moet blijven

In een volle tuin is niet altijd direct duidelijk welke spullen afval zijn en welke nog gebruikt worden. Zo houdt u zeggenschap over de inhoud van de tuin.

Ook kunnen spullen eigendom zijn van een huurder, buur of andere betrokkene. Eventuele toestemming van verhuurder, eigenaar of andere partij moet vooraf geregeld zijn.

De bereikbaarheid van de tuin vooraf beoordelen

Afval en objecten moeten soms via een smalle poort, zijpad, gezamenlijke doorgang of door de woning worden vervoerd. Ook hoogteverschillen, trappen en scherpe bochten zijn belangrijk.

Toch zijn bij het afvoeren van tuinafval en oude materialen stof en vuil niet volledig te voorkomen. Wij bespreken vooraf welke voorbereiding praktisch nodig is.

Vergunningen of parkeerbeperkingen kunnen eveneens van belang zijn. Zo kan de afvoer realistisch worden ingepland.

De buitenruimte verzorgd presenteren

Een volle of rommelige tuin kan ervoor zorgen dat het gehele perceel minder verzorgd overkomt. Door de buitenruimte mee te nemen in de voorbereiding, ontstaat een completer eindresultaat.

Wanneer ook binnenshuis praktische werkzaamheden nodig zijn, kan een woning verkoopklaar maken in Oud Ade op het leeghalen van de tuin aansluiten. De woning kan daarna als geheel verzorgd worden gepresenteerd.

Wanneer een vaste constructie niet kan blijven staan

In een tuin kan een oude schuur, berging of tuinhuis staan die eveneens verwijderd moet worden. Ook moet duidelijk zijn of alleen de bovenbouw of ook de vloer en fundering weg moeten.

Wanneer een oud bijgebouw volledig verwijderd moet worden, kan een schuur slopen in Oud Ade op het leeghalen van de tuin aansluiten. Zo lopen losse spullen en sloopmateriaal niet onnodig door elkaar.

Wanneer meer nodig is dan alleen losse spullen afvoeren

Denk aan gemetselde bakken, zware ombouwen, kleine overkappingen of vast bevestigde onderdelen. Zo voorkomen we dat een vaste constructie als los afval wordt ingeschat.

Voor het verwijderen van kleine constructies en andere vaste delen passen sloopwerkzaamheden in Oud Ade bij het bredere traject. De buitenruimte kan gericht worden voorbereid op de volgende stap.

Wanneer buiten en binnen grote hoeveelheden afval aanwezig zijn

Soms maakt een volle tuin deel uit van een bredere situatie waarin ook de woning ernstig vervuild is. Zo blijven woninginhoud en buitenmaterialen duidelijk van elkaar onderscheiden.

Moet naast de tuin ook een zwaar vervuilde woning worden leeggemaakt, dan kan een vervuilde woning ontruimen in Oud Ade afzonderlijk worden ingepland. U houdt daarmee overzicht over het volledige perceel.

Niet ieder afval mag regulier worden afgevoerd

In een tuin of schuur kunnen verfblikken, olie, accu’s, gasflessen, bestrijdingsmiddelen of andere bijzondere materialen aanwezig zijn. Wij beoordelen welke materialen binnen de opdracht kunnen worden meegenomen en welke een gespecialiseerde afvoerroute vragen.

Foto’s en informatie over herkomst kunnen helpen bij een eerste inschatting. Veiligheid gaat daarbij voor een snelle afronding.

Opruimen is niet hetzelfde als opnieuw aanleggen

Bestaande bestrating, grond, vaste beplanting en andere onderdelen blijven staan wanneer verwijdering daarvan niet is afgesproken. De tuin wordt opgeleverd als praktische basis voor gebruik, verkoop of verdere werkzaamheden.

Na het verwijderen kunnen afdrukken, kale plekken of onderliggende vervuiling zichtbaar worden. Wij maken eventuele zichtbare aandachtspunten duidelijk.

Onze werkwijze bij tuin leeghalen in Oud Ade

De eerste stap is vaststellen welke spullen, materialen en afvalstromen verwijderd moeten worden. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de afgesproken werkzaamheden en afvoer.

De afvoerroute moet toegankelijk zijn en bekende gevaarlijke materialen moeten vooraf worden gemeld. Wij beginnen doorgaans met losse en lichte objecten voordat zware materialen worden aangepakt.

Wanneer onverwachte of verdachte materialen worden aangetroffen, stoppen wij op dat onderdeel. U ontvangt dan duidelijkheid over de mogelijke vervolgstap.

De tuin wordt achtergelaten volgens het vooraf besproken niveau. Zo wordt het leeghalen praktisch en zorgvuldig afgerond.

Duidelijkheid over spullen, afval en bereikbaarheid

Ook horen we graag wat u na afloop met de buitenruimte wilt doen. Bij grote of onoverzichtelijke tuinen kan een beoordeling op locatie nodig zijn.

  • De grootte en indeling van de tuin of buitenruimte.
  • Welke eigendommen of onderdelen behouden moeten blijven.
  • Welke onderdelen eerst gedemonteerd moeten worden.
  • Welke vaste onderdelen onderdeel zijn van een afzonderlijke sloopopdracht.
  • Welke afvalstoffen mogelijk een afzonderlijke verwerking vragen.
  • De breedte van poort, zijpad en andere doorgangen.
  • Waar de grens van de werkzaamheden ligt.
  • Wanneer toegang tot het perceel mogelijk is.

Tuin leeghalen in Oud Ade met duidelijke afspraken vooraf

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor tuin leeghalen in Oud Ade? Vul het offerteformulier in met informatie over de spullen, materialen, eventuele constructies en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over het opruimen, afvoeren en verzorgd achterlaten van de tuin.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button