Fraud Blocker Skip to content

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek? Van Toor Ontruimingen helpt in Hoeksche Waard met losmaken, lijmresten en afvoer.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek

IN HET KORT

Wilt u verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek, dan beoordelen wij vooraf het materiaal, de verlijming, de oppervlakte en het gewenste opleverniveau. Daarbij leggen we duidelijk vast of ook onderlagen, spijkerlatten, schuim- en lijmresten worden meegenomen.

Wij combineren heldere afspraken met een zorgvuldige uitvoering die past bij de vervolgstap van de ruimte. Egaliseren, herstellen en het aanbrengen van nieuwe vloerafwerking vallen niet automatisch onder het verwijderwerk.

Ook in omliggende plaatsen zoals Strijen, ‘s-Gravendeel en Strijensas helpen wij met het verwijderen en afvoeren van verlijmde vloerbedekking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek en de ondergrond vrijmaken

Wilt u verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek, dan nemen wij het losmaken, verzamelen en afvoeren van de vastzittende vloerafwerking praktisch uit handen.

Vastgelijmde vloerbedekking verwijderen vraagt meestal om meer werk dan het lostrekken van enkele banen. Zo weet u welk resultaat u na afloop kunt verwachten.

Van Toor Ontruimingen neemt het zware snij-, trek-, schraap- en afvoerwerk zorgvuldig van u over. U houdt daardoor overzicht over de uitvoering en de vervolgstap.

In Hoeksche Waard helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van vastgelijmde vloerbedekking. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij woningen en bedrijfsruimtes voor op oplevering, renovatie en nieuwe vloerafwerking.

Ook in omliggende plaatsen zoals Strijen, ‘s-Gravendeel en Strijensas helpen wij met het verwijderen van verlijmd tapijt, naaldvilt en andere vastzittende textiele vloerafwerking.

Wanneer vastgelijmd tapijt plaats moet maken

Verlijmde vloerbedekking verwijderen is vaak nodig wanneer een woning of ruimte wordt gerenoveerd. Door de vloerbedekking eerst gericht te verwijderen, wordt zichtbaar welke ondergrond aanwezig is.

De precieze voorwaarden kunnen per verhuurder en inspectie verschillen. Zo stemmen wij de werkzaamheden af op wat daadwerkelijk gevraagd wordt.

Daardoor kan een ongelijkmatige situatie ontstaan waarbij delen gemakkelijk loskomen en andere stukken stevig vast blijven zitten. Eventuele vervolgwerkzaamheden worden afzonderlijk beoordeeld.

Iedere textiele vloer heeft een andere hechting

Dik tapijt kan anders loskomen dan dun naaldvilt of vloerbedekking met een schuimrug. Zo voorkomen we dat de werkzaamheden op een te eenvoudige inschatting worden gebaseerd.

  • De hoeveelheid achterblijvende vezel- en lijmresten hangt af van de hechting.
  • Daardoor kan extra snij- en schraapwerk nodig zijn.
  • Wij leggen vooraf vast in hoeverre deze onderlaag wordt behandeld.
  • De tegels worden per deel verwijderd, waarna lijmsporen zichtbaar kunnen blijven.
  • Ondertapijt, spijkerlatten en randafwerking kunnen volgens afspraak worden meegenomen.
  • Onder tapijt kunnen vinyl, platen, oude lijmlagen of andere vloerafwerkingen aanwezig zijn.

Sterk verlijmde vloerbedekking mechanisch verwijderen

Het materiaal moet vaak in smallere stroken worden gesneden en vervolgens per gedeelte worden losgemaakt. De benodigde tijd hangt af van de lijmsoort, het materiaal en de staat van de ondergrond.

Een houten vloer vraagt bijvoorbeeld om een andere benadering dan beton of een harde egalisatielaag. Wij beoordelen welke werkwijze praktisch en verantwoord is.

Lijmresten na vloerbedekking verwijderen

Na het verwijderen van verlijmde vloerbedekking kunnen lijmribbels, kleverige lagen, schuim en vezelresten achterblijven. De nieuwe vloer bepaalt hoeveel van deze resten moeten verdwijnen.

Egaliseren, herstellen en opnieuw opbouwen zijn afzonderlijke werkzaamheden. Wij leggen vooraf vast welk niveau binnen de offerte valt.

Plinten, spijkerlatten en onderlagen verwijderen

Deze onderdelen worden niet automatisch allemaal verwijderd wanneer alleen de zichtbare vloerbedekking is afgesproken. Zo blijft duidelijk welke basis na afloop achterblijft.

Bij het losmaken kunnen kleine beschadigingen of bevestigingsgaten in de ondergrond zichtbaar worden. Wij verwijderen de afgesproken onderdelen zo gericht mogelijk.

Rekening houden met wanden, deuren en vaste inrichting

Soms loopt de afwerking gedeeltelijk onder vaste inrichting door. Zo blijven de grenzen van de opdracht duidelijk.

Ook kan een kwetsbare ondergrond tijdens het losmaken plaatselijk beschadigd raken. Losse eigendommen worden vóór de uitvoering uit de ruimte verwijderd.

Voorzichtig werken bij verborgen leidingen

Onder vloerbedekking kunnen elektrische voorzieningen, vloerverwarming of andere technische onderdelen aanwezig zijn. Zo beperken we het risico op beschadiging van technische voorzieningen.

Wanneer tijdens het werk onverwachte kabels, verwarmingsdelen of andere installaties zichtbaar worden, stoppen wij op het betreffende gedeelte. Aanvullende verwijdering volgt alleen na duidelijke afstemming.

Aandacht voor lijm, nieten en bochten op de trap

In veel woningen loopt dezelfde vloerbedekking vanuit een hal of verdieping door over de trap. Ook kunnen lijm- en schuimresten op het hout achterblijven.

Moet naast de vloer ook de trap worden aangepakt, dan kan trapbekleding verwijderen in Mookhoek worden gecombineerd. Wij maken duidelijk onderscheid tussen verwijderen en het opnieuw afwerken van de trap.

Meerdere vloertypen tegelijk laten verwijderen

Iedere vloer blijft daarbij een eigen werkwijze en opleverniveau houden. Wij maken per ruimte duidelijk welke materialen en lagen aanwezig zijn.

Voor een combinatie van tapijt, pvc, parket en andere vloerafwerkingen past vloer verwijderen in Mookhoek bij de bredere opdracht. De afvoer van de verschillende materialen kan waar mogelijk worden gecombineerd.

De vloer voorbereiden op de eindinspectie

De eisen worden meestal vastgelegd tijdens een voor- of eindinspectie. Zo kunnen de bekende opleverpunten direct worden meegenomen.

Moeten naast de vloerbedekking ook andere opleverpunten worden afgehandeld, dan kan een huurwoning opleveren in Mookhoek worden gecombineerd. De verschillende onderdelen worden vooraf duidelijk omschreven.

Vloerbedekking verwijderen als onderdeel van woning strippen

Dan is een logische volgorde belangrijk om dubbel werk en onnodige vervuiling te voorkomen. De woning wordt per fase voorbereid op de volgende werkzaamheden.

Voor een bredere voorbereiding op renovatie past een woning strippen in Mookhoek bij het project. Zo ontstaat één duidelijke renovatiebasis.

Niet ieder onderliggend materiaal regulier verwijderen

Aan kleur en uiterlijk kan niet altijd betrouwbaar worden vastgesteld waaruit een lijm of onderlaag bestaat. Bij een redelijke verdenking kan materiaalonderzoek of een asbestinventarisatie nodig zijn.

De situatie wordt eerst beoordeeld voordat verdere bewerking plaatsvindt. Aanvullend onderzoek en gespecialiseerde sanering vallen niet onder reguliere vloerbedekkingverwijdering.

Afvoer van oude vloerbedekking en resten

Bij het verwijderen van vloerbedekking komt vaak veel volumineus materiaal vrij. Het afgesproken materiaal wordt tijdens en na het werk uit de ruimte verwijderd.

Dit betekent niet automatisch dat de ondergrond volledig vlak, stofvrij of direct geschikt voor een nieuwe vloer is. Herstel, schuren, frezen en egaliseren worden alleen meegenomen wanneer dit uitdrukkelijk is afgesproken.

Fijn stof en normale werkresten laten aanpakken

Het grove materiaal wordt afgevoerd, maar een technisch vrijgemaakte vloer is niet automatisch hetzelfde als een volledig schoongemaakte woning. Normaal bezemschoon en een uitgebreide eindschoonmaak zijn verschillende werkzaamheden.

Moet de woning na het vloerwerk schoon worden opgeleverd, dan kan een eindschoonmaak van de woning in Mookhoek afzonderlijk worden ingepland. De schoonmaak wordt afgestemd op de staat van de ruimtes na het verwijderwerk.

De vloerbedekking stap voor stap laten verwijderen

De eerste stap is vaststellen om welk type vloerbedekking het gaat, hoeveel vierkante meter verwijderd moet worden en hoe sterk de vloer vermoedelijk is verlijmd. Wij leggen vast welke vloerlagen en lijmresten worden meegenomen.

Voor onze komst moeten meubels, dozen en andere losse spullen uit de werkruimte zijn verwijderd. Wij snijden de vloerbedekking waar nodig in werkbare stroken en verwijderen deze systematisch.

Wanneer een extra vloerlaag, verborgen installatie of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

Na het verwijderen voeren wij het afgesproken materiaal af en lopen we de ruimte na. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Duidelijkheid over materiaal, oppervlakte en ondergrond

Om een passende offerte te maken, ontvangen wij graag duidelijke foto’s en informatie over de vloerbedekking. Op basis daarvan beoordelen we de benodigde inzet, hulpmiddelen en afvoer.

  • Het aantal vierkante meters en de ruimtes waarin vloerbedekking ligt.
  • Het type vloerbedekking en de aanwezige rug of onderlaag.
  • Of de vloer volledig of plaatselijk verlijmd is.
  • Welke plinten, spijkerlatten, onderlagen en lijmresten verwijderd moeten worden.
  • Of vloerverwarming, kabels of andere technische voorzieningen aanwezig zijn.
  • De verdieping en bereikbaarheid van de ruimtes.
  • Welke verdachte lijmen, platen of ondervloeren mogelijk kunnen voorkomen.
  • Of het werk aansluit op andere vloer-, ontruimings- of opleverwerkzaamheden.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek? Laat de vloer beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor verlijmde vloerbedekking verwijderen in Mookhoek? Beschrijf via het offerteformulier om hoeveel vierkante meter het gaat, om welk type vloerbedekking het gaat en welke lagen verwijderd moeten worden. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button