Fraud Blocker Skip to content

Vloer verwijderen in Baanhoek (?)

Vloer verwijderen in Baanhoek (?)? Van Toor Ontruimingen helpt in Sliedrecht met loshalen, afvoeren en een duidelijke oplevering van de ondergrond.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Vloer verwijderen in Baanhoek (?)

IN HET KORT

Vloer verwijderen in Baanhoek (?) helpt om bestaande vloerafwerking gecontroleerd los te maken en af te voeren voor renovatie, oplevering of een nieuwe vloer. Vloerverwarming, meerdere vloerlagen en verborgen schade kunnen invloed hebben op de uitvoering.

Bij Van Toor Ontruimingen draait vloer verwijderen niet alleen om zwaar breekwerk, maar vooral om een duidelijke aansluiting op de volgende fase. U houdt overzicht over het gewenste resultaat, terwijl wij het zware uitvoerende werk verzorgen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sliedrecht, Wijngaarden en Hardinxveld-Giessendam helpen wij met het verwijderen en afvoeren van bestaande vloerafwerking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Vloer verwijderen in Baanhoek (?) met een zorgvuldige aanpak

Wilt u een vloer verwijderen in Baanhoek (?), dan nemen wij het loshalen, uitbreken en afvoeren van de afgesproken vloerafwerking praktisch uit handen.

Losliggende delen zijn meestal anders te behandelen dan een vloer die volledig is verlijmd, gespijkerd of in mortel is gelegd. Daarom bespreken wij vooraf welke lagen weg moeten en welk resultaat de volgende vakpartij nodig heeft.

Wij stemmen de uitvoering af op de bereikbaarheid, omliggende ruimtes en andere werkzaamheden die na ons plaatsvinden. U houdt daardoor overzicht over de ruimte en de werkzaamheden die daarna nog nodig zijn.

In Sliedrecht helpt Van Toor Ontruimingen met het verwijderen en afvoeren van bestaande vloerafwerking. Ook elders in Zuid-Holland bereiden wij woningen en bedrijfspanden voor op nieuwe vloeren, renovatie of oplevering.

Ook in omliggende plaatsen zoals Sliedrecht, Wijngaarden en Hardinxveld-Giessendam helpen wij met het verwijderen van losse, verlijmde en uitgebroken vloeren.

Wanneer de vloer plaats moet maken voor nieuwe afwerking

Een vloer verwijderen is vaak nodig wanneer een woning of ruimte wordt gerenoveerd. De nieuwe vloerlegger kan daarna beoordelen welke voorbereiding of egalisatie nodig is.

Een verhuurder of woningcorporatie kan verlangen dat laminaat, tapijt, pvc, parket of een andere eigen vloer uit de woning wordt gehaald. Wij ontvangen daarom graag het inspectierapport of de bekende voorwaarden.

Een vloer kan daarnaast verwijderd worden na lekkage, langdurige slijtage of beschadiging. Eventuele vocht-, scheur- of constructieproblemen worden afzonderlijk beoordeeld.

Iedere vloer vraagt om een eigen werkwijze

Een zwevend gelegde vloer kan meestal in delen worden opgenomen, terwijl verlijmde of gemetselde vloerafwerking intensiever verwijderd moet worden. Zo voorkomen we dat de opdracht op een verkeerde inschatting wordt gebaseerd.

  • Laminaat en andere zwevend gelegde vloeren kunnen worden opgenomen en afgevoerd.
  • Tapijt en andere textiele vloerafwerking kunnen worden losgemaakt.
  • Wij bespreken vooraf of ook lijm- en egalisatieresten behandeld moeten worden.
  • Wij beoordelen de opbouw en de onderliggende vloer voordat de uitvoering wordt bepaald.
  • Wij leggen vooraf vast hoe ver tegel-, lijm- en mortellagen verwijderd moeten worden.
  • Het materiaal kan in stroken of kleinere delen worden verwijderd.

Vooraf duidelijkheid over onderlagen en lijmresten

Bij verlijmde vloeren moet het materiaal mechanisch van de ondergrond worden losgemaakt. Niet iedere lijmlaag hoeft voor iedere vervolgvloer volledig te verdwijnen.

Onder laminaat kan bijvoorbeeld vinyl liggen en onder tapijt kan een oude verlijmde laag aanwezig zijn. Aanvullende lagen worden niet automatisch zonder afstemming meegenomen.

Rekening houden met spijkers, lijm en ondervloer

De bevestiging bepaalt of de vloer in grotere delen kan worden verwijderd of in kleinere stukken moet worden losgemaakt. Ook het gewenste hergebruik speelt een rol.

Voor het losmaken en afvoeren van een bestaande houten vloer past parket verwijderen in Baanhoek (?) bij de werkzaamheden. Wij leggen vast of plinten, tussenvloeren en lijmresten onderdeel zijn van de opdracht.

De tegelvloer voorbereiden op nieuwe afwerking

Plavuizen en andere tegelvloeren zijn meestal stevig verbonden met lijm, mortel of een dekvloer. Volledig vlak of direct legklaar opleveren valt niet automatisch onder het uitbreken van de tegels.

Moet een zware stenen vloer uit de woning of bedrijfsruimte worden gehaald, dan kan plavuizen verwijderen in Baanhoek (?) afzonderlijk worden uitgevoerd. Wij spreken af of alleen de tegels of ook lijm- en mortelresten worden behandeld.

Verlijmde vloerbedekking verwijderen

Het tapijt moet vaak in stroken worden gesneden en mechanisch worden losgemaakt. Daarom ontvangen wij graag informatie van de nieuwe vloerlegger.

Moet een sterk gehechte textiele vloer uit de ruimte worden verwijderd, dan kunt u kiezen voor verlijmde vloerbedekking verwijderen in Baanhoek (?). De daadwerkelijke hechting wordt soms pas tijdens de uitvoering volledig duidelijk.

Vloerafwerking op trap en verdieping combineren

Trapbekleding kan zijn verlijmd, geniet of met latten bevestigd. Daarom wordt vooraf afgesproken welk opleverniveau voor de treden nodig is.

Wanneer de trap onderdeel is van dezelfde vloerafwerking, kan trapbekleding verwijderen in Baanhoek (?) logisch aansluiten. De afvoer kan waar mogelijk met de overige vloermaterialen worden gecombineerd.

De ondergrond na het verwijderen van de vloer

Er kunnen lijmresten, mortel, spijkers, nieten, scheuren, hoogteverschillen of beschadigde egalisatielagen aanwezig zijn. Wij leggen vooraf vast welke resten binnen de opdracht behandeld worden.

De eisen verschillen per nieuwe vloer. Eventuele aanvullende voorbereiding wordt afzonderlijk beoordeeld.

Vloerverwarming en verborgen installaties

Onder een vloer kunnen vloerverwarming, elektra, leidingen of andere technische voorzieningen aanwezig zijn. Bij twijfel kan aanvullende technische beoordeling nodig zijn.

Wanneer tijdens het werk onverwachte kabels, leidingen of verwarmingsdelen zichtbaar worden, stoppen wij op het betreffende onderdeel. Zo blijft de uitvoering verantwoord.

De woning voorbereiden op een grotere renovatie

Ook keuken, badkamer, wandafwerking en andere vaste inrichting kunnen verwijderd moeten worden. Wij leggen per ruimte vast wat weg moet en wat behouden blijft.

Wanneer meerdere ruimtes en vaste onderdelen worden teruggebracht, kan een woning strippen in Baanhoek (?) beter aansluiten. De vloer blijft daarbij een afzonderlijk onderdeel met eigen materiaal en ondergrond.

Wanneer breder sloopwerk nodig is

Dergelijk werk kan buiten de normale opdracht voor vloer verwijderen vallen. Constructieve vloerdelen en dragende onderdelen worden niet zonder technische beoordeling verwijderd.

Gaat de opdracht verder dan vloerafwerking en onderlagen, dan kunnen sloopwerkzaamheden in Baanhoek (?) aanvullend worden beoordeeld. Zo weet u welke werkzaamheden binnen de offerte vallen.

Vloer verwijderen bij opleveren van een huurwoning

Bij het beëindigen van een huurcontract kan de verhuurder verlangen dat eigen vloerafwerking wordt verwijderd. Zo wordt niet automatisch meer of minder verwijderd dan afgesproken.

Moeten ook andere aangebrachte onderdelen en achtergebleven spullen worden verwijderd, dan kan een huurwoning opleveren in Baanhoek (?) worden gecombineerd. Zo houdt u overzicht over de verschillende opleverpunten.

Rekening houden met de woning tijdens het vloerwerk

Ook moeten materialen via gangen, trappen en deuren uit de ruimte worden afgevoerd. Zo kan de uitvoering zonder onnodige obstakels plaatsvinden.

Wanneer het werk in een appartement of gedeeld gebouw plaatsvindt, kunnen regels gelden voor werktijden, liften en afvoer. Wij stemmen onze planning af op de bekende voorwaarden.

De ruimte overzichtelijk opleveren

Ook ondervloeren, plinten en verpakkingsmateriaal kunnen onderdeel zijn van de afvalstroom. Zo blijft de locatie niet vol liggen met verwijderde vloerdelen en puin.

Dit betekent niet automatisch dat de ondergrond stofvrij, vlak of direct geschikt voor de nieuwe vloer is. De volgende vakpartij weet daardoor waarop verder gewerkt kan worden.

Onze werkwijze bij vloer verwijderen in Baanhoek (?)

De eerste stap is vaststellen welk vloertype aanwezig is, hoe dit bevestigd is en welke oppervlakte verwijderd moet worden. Wij leggen vast welke vloerlagen en resten binnen de offerte vallen.

De vloer en afvoerroute moeten goed toegankelijk zijn. Wij beginnen doorgaans bij een bereikbare rand en werken de vloer systematisch terug.

Wanneer een extra laag, verborgen installatie of verdacht materiaal zichtbaar wordt, stoppen wij op dat onderdeel. Aanvullende werkzaamheden worden niet automatisch uitgevoerd.

Na het verwijderen voeren wij de afgesproken materialen af en lopen we de ruimte na. Zo wordt de verwijderfase duidelijk en praktisch afgerond.

Duidelijkheid over vloertype, oppervlakte en ondergrond

Een goede voorbereiding begint met het bepalen van het materiaal, de oppervlakte en de manier waarop de vloer vermoedelijk bevestigd is. Zo voorkomen we dat belangrijke omstandigheden pas tijdens het werk bekend worden.

  • Het type vloer en de totale oppervlakte.
  • Of meerdere vloerlagen boven op elkaar aanwezig kunnen zijn.
  • Hoe kaal of schoon de ondergrond na afloop moet zijn.
  • Welke technische informatie of tekeningen beschikbaar zijn.
  • Of er trappen, liften, smalle doorgangen of lange looproutes zijn.
  • Of de woning of bedrijfsruimte tijdens het werk leeg en toegankelijk is.
  • Welke verdachte vloerlagen of lijmen mogelijk kunnen voorkomen.
  • Wanneer de vloerlegger, aannemer of eindinspectie gepland staat.

Vloer verwijderen in Baanhoek (?)? Vraag nu een gratis offerte aan

Wilt u weten welke aanpak nodig is voor vloer verwijderen in Baanhoek (?)? Vul het offerteformulier in met informatie over de ruimtes, bereikbaarheid, eventuele vloerverwarming en gewenste oplevering en voeg duidelijke foto’s toe. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button