Fraud Blocker Skip to content

Woning strippen in Ter Aar

Woning strippen in Ter Aar? Van Toor Ontruimingen helpt in Nieuwkoop met verwijderen, afvoer en een bruikbare basis voor renovatie.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Woning strippen in Ter Aar

IN HET KORT

Bij woning strippen in Ter Aar nemen wij het demonteren, uitbreken en afvoeren van keukens, badkamers, vloeren, wandafwerking en andere afgesproken onderdelen praktisch uit handen. Zo ontstaat een duidelijke en bruikbare basis voor de volgende fase van uw project.

Bij Van Toor Ontruimingen draait woning strippen niet om onnodig grof slopen, maar om gericht verwijderen en een logische aansluiting op de renovatie. Vrijkomend materiaal wordt volgens afspraak afgevoerd en onderdelen die moeten blijven worden vooraf duidelijk aangewezen.

Ook in omliggende plaatsen zoals Nieuwveen, Nieuwkoop en Zevenhoven helpen wij woningen terug te brengen naar een bruikbare basis voor renovatie of nieuwe afwerking. Vraag nu een gratis offerte aan.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Woning strippen in Ter Aar tot een bruikbare basis

Bij woning strippen in Ter Aar leggen wij vooraf vast welke onderdelen weg moeten, wat behouden blijft en hoe de ruimtes worden achtergelaten.

Bij stripwerk worden vaste inrichting, vloer- en wandafwerking en andere onderdelen verwijderd die de renovatie in de weg staan. Zo ontstaat een bruikbare uitgangssituatie waarop een aannemer, installateur of andere vakpartij verder kan.

Ook eventuele leidingen, installaties en asbestverdachte materialen worden als aandachtspunt meegenomen. Wij verwijderen niet zonder beoordeling constructieve onderdelen of risicovolle materialen.

In Nieuwkoop helpt Van Toor Ontruimingen bij het strippen en voorbereiden van woningen voor renovatie, herstel of nieuwe afwerking. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij gecontroleerd verwijderwerk uit.

Ook in omliggende plaatsen zoals Nieuwveen, Nieuwkoop en Zevenhoven helpen wij met het verwijderen van oude keukens, badkamers, vloeren, wandafwerking en andere vaste onderdelen.

Wanneer oude afwerking eerst moet worden verwijderd

Ook bij een volledige renovatie moeten meerdere vakpartijen kunnen starten vanuit een lege en bereikbare basis. Door het voorbereidende werk als één samenhangende opdracht uit te voeren, voorkomt u dat iedere vakman eerst zelf oude onderdelen moet verwijderen.

Wanneer kamers een nieuwe functie krijgen, moet bestaande vaste inrichting soms volledig verdwijnen. Onderdelen die later nog nodig zijn, worden duidelijk buiten de opdracht gehouden.

Soms wordt de woning in fases aangepakt. Daarmee hoeft niet automatisch de volledige woning tegelijk te worden aangepakt.

Welke vaste onderdelen en afwerking kunnen worden weggehaald

Daarom wordt de uitvoering afgestemd op wat daadwerkelijk aanwezig is. Wij onderscheiden losse inboedel van vaste inrichting en constructieve onderdelen.

  • Oude keukeninrichting kan volledig of gedeeltelijk worden gedemonteerd.
  • Wij maken natte ruimtes vrij voor nieuwe installatie en afwerking.
  • De mate van verlijming en de staat van de ondergrond beïnvloeden de uitvoering.
  • Niet iedere lijm- of afwerkingsrest verdwijnt automatisch volledig.
  • Technische installaties worden niet zonder duidelijke instructies verwijderd.
  • Wij verwijderen afgesproken inbouwdelen die de renovatie in de weg staan.
  • Wij slopen geen constructieve wanden zonder de juiste technische beoordeling.
  • Wij verzamelen en verwijderen de materialen die tijdens het stripwerk vrijkomen.

De oude keuken voorbereiden op vervanging

Daarom moet vooraf duidelijk zijn welke technische aansluitingen veilig zijn losgekoppeld. Wij bespreken welke keukenonderdelen volledig weggaan en welke eventueel behouden blijven.

Moet alleen de keuken leeg en verwijderklaar worden gemaakt, dan kunt u kiezen voor een keuken demonteren in Ter Aar. Bij het strippen van meerdere ruimtes wordt de keuken juist als onderdeel van het bredere renovatietraject meegenomen.

Sanitair en tegelwerk zorgvuldig laten verwijderen

Sanitair en tegelwerk kunnen stevig met de ondergrond verbonden zijn. Ook maken we duidelijk dat verborgen schade of vochtproblemen tijdens het werk zichtbaar kunnen worden.

Voor het verwijderen van sanitair, tegels en badkamerinrichting kunt u kiezen voor een badkamer slopen in Ter Aar. Bij een volledige woningstrip wordt de badkamer samen met de overige ruimtes ingepland.

Vloeren verwijderen tijdens het woning strippen

Vooral verlijmde vloerlagen kunnen veel tijd en materieel vragen. Zo weet u in welke staat de ondervloer wordt achtergelaten.

Wanneer vooral de vloer de renovatie blokkeert, kan vloer verwijderen in Ter Aar afzonderlijk worden uitgevoerd. Die onderdelen worden door de volgende vakpartij uitgevoerd, tenzij anders afgesproken.

Behang en oude wandafwerking verwijderen

Oud behang en wandbekleding kunnen de nieuwe afwerking in de weg staan. Het doel is de oude wandafwerking zo ver mogelijk te verwijderen voor het geplande vervolgwerk.

Moeten meerdere kamers vrijgemaakt worden van behang en wandbekleding, dan kan behang verwijderen in Ter Aar als onderdeel van de voorbereiding worden ingepland.

Vaste afwerking verwijderen in plaats van alleen inboedel

Het doel is niet alleen een lege woning, maar een technische en praktische basis voor nieuwe werkzaamheden. De woning kan eerst worden ontruimd en daarna worden gestript.

Moeten meubels, dozen en losse spullen eerst worden verwijderd, dan past een woningontruiming in Ter Aar bij de eerste stap. Daarna zijn vloeren, wanden en vaste onderdelen beter bereikbaar.

Wanneer meer nodig is dan standaard stripwerk

Sommige renovaties vragen om zwaarder of uitgebreider verwijderwerk dan een normale woningstrip. Wij verwijderen niet zonder onderbouwing dragende of stabiliserende onderdelen.

Moeten meerdere zware of vaste onderdelen gecontroleerd worden verwijderd, dan kunnen sloopwerkzaamheden in Ter Aar de passende vervolgstap zijn. Zo blijft de opdracht overzichtelijk en wordt geen onnodig werk uitgevoerd.

Technisch aansluitwerk onderscheiden van verwijderwerk

Niet alle technische werkzaamheden mogen zonder bevoegde installateur worden uitgevoerd. Daarom bespreken we vooraf welke installaties aanwezig zijn en wie deze veiligstelt.

Soms wordt een onverwachte installatie pas zichtbaar nadat de afwerking is geopend. In dat geval stoppen wij op het betreffende onderdeel en bespreken we de vervolgstap.

Oudere bouwmaterialen eerst laten beoordelen

Deze onderdelen mogen niet als normaal sloopmateriaal worden beschadigd of afgevoerd. U ontvangt duidelijkheid wanneer eerst een gespecialiseerde partij nodig is.

Toch kan tijdens het openen van vloeren of wanden onverwacht materiaal zichtbaar worden. Wij leggen het werk op dat onderdeel dan stil.

Vrijkomende materialen praktisch laten verwijderen

Hout, gips, tegels, sanitair, metaal, vloerafwerking en andere bouwmaterialen kunnen niet altijd als één afvalstroom worden verwerkt. De afgesproken materialen worden uit de woning verwijderd en afgevoerd.

Na het verwijderen blijven ruwe wanden, ondervloeren, bevestigingspunten en normale sloopsporen zichtbaar. Herstel, stucwerk, egalisatie en nieuwe afwerking vallen niet automatisch binnen het stripwerk.

Van inventarisatie naar een bruikbare renovatiebasis

De eerste stap is exact vastleggen welke vaste onderdelen en afwerking verwijderd moeten worden. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de afgesproken werkzaamheden.

De werkvolgorde wordt afgestemd op veiligheid, afvoer en bereikbaarheid. Zo blijft voldoende werkruimte beschikbaar.

Wij gaan niet verder dan de vooraf vastgelegde grens zonder overleg. De uitvoering blijft beheersbaar en transparant.

Ruwe ondergronden en zichtbare bevestigingspunten kunnen onderdeel zijn van de renovatiebasis. De volgende vakpartij kan vervolgens gericht verder met installatie, herstel en afwerking.

De renovatie starten vanuit een verzorgde basis

Voor sommige vervolgwerkzaamheden is dat geen probleem, terwijl in andere situaties extra schoonmaak gewenst is. Daarom bespreken we vooraf of alleen bezemschoon of een uitgebreider niveau nodig is.

Wanneer u de ruimtes na afloop extra verzorgd wilt laten reinigen, kan een eindschoonmaak van de woning in Ter Aar daarop aansluiten. De volgende werkzaamheden vormen daarbij het uitgangspunt.

De woningstrip goed voorbereiden

Een goede voorbereiding begint met een overzicht per ruimte van wat verwijderd moet worden. Bij een grotere woning of een complex renovatieplan kan een opname nodig zijn.

  • De verdiepingen en globale omvang van het project.
  • Welke keukens, badkamers, vloeren, wanden of plafonds verwijderd moeten worden.
  • Welke onderdelen absoluut intact moeten blijven.
  • Welke voorbereiding door een installateur nog nodig is.
  • Welke oudere of onbekende materialen in de woning aanwezig kunnen zijn.
  • Welke vervolgwerkzaamheden na het strippen starten.
  • Of er trappen, liften, parkeermogelijkheden of beperkte looproutes zijn.
  • Of bezemschoon voldoende is of aanvullende schoonmaak gewenst is.

Woning strippen in Ter Aar? Laat de werkzaamheden beoordelen

Wilt u een gratis offerte aanvragen voor woning strippen in Ter Aar? Beschrijf via het offerteformulier welke ruimtes en onderdelen verwijderd moeten worden, wat behouden blijft en welke werkzaamheden daarna gepland staan. Daarna ontvangt u een passende en vrijblijvende inschatting van de werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button