Fraud Blocker Skip to content

Zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?)

Zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?)? Van Toor Ontruimingen helpt in Molenlanden met leeghalen, afvoeren en nette oplevering.
5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend  en binnen 24 uur reactie.

Zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?)

IN HET KORT

Bij zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?) helpen wij met het sorteren, leeghalen, vervoeren en afvoeren van de aanwezige inboedel. Vooraf bespreken we wat naar familie of een nieuwe woonplek gaat, welke spullen bewaard blijven en wat mag worden afgevoerd.

Bij Van Toor Ontruimingen draait een zorgkamer ontruimen niet alleen om het verwijderen van spullen, maar vooral om overzicht, respect en een nette afronding. Indien nodig kunnen te behouden spullen worden verhuisd en kan aanvullende schoonmaak afzonderlijk worden besproken.

Ook in omliggende plaatsen zoals Giessenburg, Schelluinen en Ottoland helpen wij met het zorgvuldig leeghalen en opleveren van zorgkamers. Vraag nu een gratis offerte aan voor een duidelijke inschatting van de werkzaamheden.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Zij gingen u in Zuid-Holland voor

GOOGLE REVIEWS

Annemiek Van S. profielfoto
Annemiek Van S.
2 maanden geleden
Mike en 'de jongens' hebben in 6 uur tijd het ouderlijk huis na overlijden moeder ontruimd en bezemschoon opgeleverd. Belangrijker nog is de accurate, vriendelijke en respectvolle manier waarop alles gaat. Duidelijke en transparante communicatie zonder fratsen. En respect voor het fysiek zware werk dat zij doen. Dank jullie wel!
Bernd T. profielfoto
Bernd T.
2 maanden geleden
Uitstekende en aardige mensen die kalm en professioneel te werk gaan, tegen een goede prijs. Ze denken mee, zoeken naar oplossingen en komen hun afspraken na. Zeer vakkundig. Bovendien hebben ze ook nog gevoel voor humor. Zeker een aanrader!

Marijke & Bernd
Ronald Van Der H. profielfoto
Ronald Van Der H.
4 maanden geleden
Professioneel bedrijf, met duidelijke afspraken. Ontruiming van woning ging snel en werd keurig volgens afspraak opgeleverd.
Oktay A. profielfoto
Oktay A.
5 maanden geleden
Goede service mensen met ervaring en goede uitleg zelfs voor verhuizen voor je piano
Dea B. profielfoto
Dea B.
5 maanden geleden
Service, doen wat ze beloven en communicatie wat zijn ze hier goed in. Mike van Toor en collega’s top wat jullie hebben gedaan om de 5 kamer eengezinswoning van onze moeder schoon en leeg te maken binnen zeer korte tijd. Heel blij met jullie.
Nicola de R. profielfoto
Nicola de R.
6 maanden geleden
Mike heeft de ontruiming huis ouders volgens afspraak afgehandeld terwijl ik op vakantie was. Alle communicatie heel duidelijk en prettig verlopen. Ook nog een nette prijs dus ik kan alleen maar zeggen, een professioneel bedrijf wat ik zeker zou aanbevelen. Bedankt Mike
Ank G. profielfoto
Ank G.
6 maanden geleden
Wij hadden snel iemand nodig voor een verhuizing naar verpleeghuis en de oude woning moest ontruimd worden. Met Mike afspraken gemaakt en alles is echt top 👍👍 geregeld.
Zo blij met deze vakkundige mensen, alles snel en schoon afgehandeld.
Liza B. profielfoto
Liza B.
6 maanden geleden
Als uitvaartbegeleider wordt mij met regelmaat gevraagd of ik een bedrijf weet dat de nabestaanden kan helpen met het ontruimen en opleveren van een woning. Ik adviseer graag Van Toor! De terugkoppeling van families over hun dienstverlening is altijd heel goed. Er wordt een heldere offerte afgegeven, de medewerkers van Van Toor snappen dat het gevoelig kan liggen met een ontruiming, zeker als er een overlijden aan vooraf is gegaan en er wordt keurig gewerkt. Een aanrader dus!
Lies S. profielfoto
Lies S.
10 maanden geleden
De best wel gecompliceerde ontruiming van een sterk verouderd, slecht onderhouden en overvol appartement zonder lift + bijbehorende overvolle zolder werd door Mike van Toor en zijn team snel, perfect, zeer professioneel en discreet uitgevoerd. Zij werken keihard en weten wat ze doen! Over de persoonlijke communicatie vooraf, tijdens en na de ontruiming zijn wij uiterst tevreden. Dergelijke ontruimingen zijn emotioneel en stressvol, maar Mike en zijn team hebben dit tot een minimum weten te beperken. Dank je wel, Mike & Team!
Als u/je dus een goed en betrouwbaar ontruimingsbedrijf zoekt, kunnen wij Van Toor Ontruimingen van harte aanbevelen!
Irene K. profielfoto
Irene K.
1 jaar geleden
Het huis, de garage en het tuinhuis moesten leeggeruimd worden na overlijden van een familielid.
Dit was een enorme uitdaging voor het team van Mike, alle ruimtes waren overvol. Wij werden er moedeloos van. Maar Mike en zijn team van zes man hebben twee dagen keihard gewerkt. Bij Mike geldt afspraak is afspraak, er wordt duidelijk gecommuniceerd. Mike luisterde goed, dacht mee en werkelijk niets was teveel. Het team bestaat uit vriendelijke mannen die respectvol met de spullen omgaan. De gedachte dat goede spullen een tweede kans krijgen, spreekt ons ook zeer aan. Wij zijn Mike en het team zo ontzettend dankbaar. Wij zijn meer dan tevreden met het resultaat. Wij bevelen ze dan ook van harte aan.

VAN TOOR ONTRUIMINGEN

MEER INFORMATIE

Zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?) met respect voor persoonlijke spullen

Moet u een zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?), dan nemen wij het praktische werk zorgvuldig uit handen en houden we rekening met de planning van de zorginstelling.

In een zorgkamer staan meubels, kleding, documenten en persoonlijke bezittingen vaak dicht bij elkaar. Tegelijkertijd geldt er meestal een duidelijke termijn waarbinnen de ruimte leeg moet worden opgeleverd.

U bepaalt welke spullen behouden blijven, terwijl wij de kamer zorgvuldig leegmaken en voorbereiden op de volgende bewoner.

In Molenlanden helpt Van Toor Ontruimingen bij het zorgvuldig leeghalen en opleveren van zorgkamers. Ook elders in Zuid-Holland voeren wij deze werkzaamheden uit met aandacht voor de bewoners, familie en zorginstelling.

Ook in omliggende plaatsen zoals Giessenburg, Schelluinen en Ottoland helpen wij met het sorteren, leeghalen, afvoeren en netjes opleveren van kamers in verzorgingshuizen en andere woonzorgomgevingen.

Wanneer een zorgkamer moet worden leeggemaakt

Na een interne verhuizing, vertrek uit de zorginstelling of overlijden moet de kamer meestal binnen een afgesproken termijn worden opgeleverd. In iedere situatie moeten persoonlijke spullen worden uitgezocht en moet duidelijk worden welke goederen meegaan of achterblijven.

Soms wilt u eerst zelf door documenten, foto’s, sieraden en andere persoonlijke eigendommen gaan. Zo voorkomen we dat persoonlijke of waardevolle eigendommen tijdens de uitvoering worden afgevoerd.

Wanneer de bewoner verhuist naar een andere woning of zorglocatie, moet een deel van de inboedel mogelijk worden meegenomen. Dan kan senioren verhuizen in Pinke(n)veer (?) aansluiten op het leeghalen van de kamer.

Van zorgkamer naar woningontruiming

Naast de zorgkamer kan er nog een woning of appartement zijn waarin inboedel achterblijft. Voor die woning gelden vaak andere werkzaamheden en opleverafspraken dan voor de zorgkamer.

Voor het verwijderen van de volledige woninginhoud kunt u kiezen voor een woningontruiming in Pinke(n)veer (?).

Na een overlijden kunnen er in de eigen woning nog persoonlijke eigendommen, documenten en meubels aanwezig zijn. In dat geval kan een huis ontruimen na overlijden in Pinke(n)veer (?) beter aansluiten.

Het sorteren, verwijderen en afvoeren van de kamerinhoud

Voordat de werkzaamheden starten, nemen we door welke spullen meegaan, bewaard blijven of mogen worden afgevoerd. Daarbij houden we rekening met de beschikbare termijn, toegang tot het gebouw en eventuele huisregels.

Wij nemen het tillen, demonteren, vervoeren en afvoeren van de afgesproken spullen over. De werkzaamheden worden afgestemd op de bereikbaarheid van de kamer en de regels van de locatie.

  • Wij zorgen dat de kamer binnen de afgesproken omvang wordt leeggemaakt.
  • Persoonlijke eigendommen worden volgens uw instructies verzameld.
  • Grote meubels kunnen uit elkaar worden gehaald voordat ze uit de kamer worden verwijderd.
  • Wij verzorgen de afvoer van de spullen die niet meegaan naar familie of een nieuwe woonplek.
  • De ontruiming wordt zo georganiseerd dat de zorgomgeving zo min mogelijk wordt belast.
  • Na afloop maken we de kamer gereed voor de afgesproken oplevering.

Welke informatie wij vooraf nodig hebben

Vooraf bespreken we de omvang van de inboedel, welke goederen bewaard blijven en wanneer de ruimte leeg moet zijn. Foto’s van de kamer kunnen helpen om de benodigde inzet in te schatten.

  • Of de kamer via een lift, trap of lange gang bereikbaar is.
  • Welke meubels en hoeveel losse spullen aanwezig zijn.
  • Welke persoonlijke bezittingen niet mogen worden afgevoerd.
  • Wat niet meer bruikbaar is en niet bewaard hoeft te blijven.
  • Wanneer de kamer uiterlijk leeg moet zijn.
  • Of aanvullende werkzaamheden na het leeghalen nodig zijn.

De zorgkamer stap voor stap ontruimen

We starten met het bespreken van uw situatie en de afspraken met de zorginstelling. Daarna ontvangt u duidelijkheid over de uitvoering en de manier waarop wij de kamer opleveren.

Na akkoord plannen we de werkzaamheden binnen de beschikbare termijn in. Wanneer we tijdens het werk een belangrijk of onverwacht voorwerp aantreffen, kunnen we hierover contact opnemen.

Gangen, liften en gezamenlijke ruimtes moeten tijdens de werkzaamheden zo goed mogelijk toegankelijk blijven. Zo wordt de kamer efficiënt leeggemaakt en blijft de zorgomgeving ordelijk.

Persoonlijke spullen zorgvuldig behandelen

In de kamer kunnen foto’s, documenten, sieraden en andere bezittingen met persoonlijke betekenis aanwezig zijn. Daarom bespreken we vooraf welke goederen extra aandacht vragen.

Niet over iedere bezitting hoeft direct een definitieve beslissing te worden genomen. Wij kunnen afgesproken goederen verzamelen en apart zetten voor later transport of verdere verdeling.

Hoe de kamer na de ontruiming wordt achtergelaten

De zorginstelling wil de kamer na vertrek meestal snel kunnen controleren en voorbereiden voor een volgende bewoner. Wij stemmen onze werkzaamheden af op de afspraken die u met de instelling heeft gemaakt.

In veel gevallen leveren we de kamer leeg en overzichtelijk op. Aanvullende werkzaamheden worden alleen meegenomen wanneer deze onderdeel zijn van de opdracht.

Wanneer na de ontruiming nog een aanvullende schoonmaak nodig is, kan deze als afzonderlijke vervolgstap worden besproken. Dan kan een eindschoonmaak in Pinke(n)veer (?) op de ontruiming aansluiten.

Praktische hulp met respect voor de situatie

Bij het vertrek of overlijden van een bewoner komen emoties, administratie en praktische zaken vaak tegelijk. Dan helpt het wanneer het zware werk en de praktische organisatie worden overgenomen.

U behoudt zeggenschap over persoonlijke eigendommen en de gewenste afronding. Zo combineren we respect voor de situatie met een concrete aanpak en een duidelijke planning.

Zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?)? Vraag nu een gratis offerte aan

Heeft u hulp nodig bij zorgkamer ontruimen in Pinke(n)veer (?)? Vul het offerteformulier in met informatie over de kamer, bereikbaarheid, planning en gewenste afronding. Zo krijgt u vooraf duidelijkheid over de aanpak, planning en mogelijke aanvullende werkzaamheden.

KOSTENINDICATIE

DienstKostenindicatie
Seniorenontruiming, 1-2 kamers €450-1.200
Appartment, 3-5 kamers€750-2.250
Eengezinswoning, 6-7 kamers €1.500-3.500
Grote woning, 8+ kamers €2.000-5.000
Toeslag bij volle inboedel €250-1.000
Toeslag bij (sterke) vervuiling €250-2.000
Ontruimen met vrachtwagen en 3 ontruimers €100-140 per uur
Vloerverwijdering€2,50-15 per m2
Afvoeren van boedel met vrachtwagen€125-175 per lading
Diverse kluswerkzaamheden (stucen, witten, herstellen)€40-65 per uur

Gratis Offerte Aanvragen

Vrijblijvend – Binnen 24 uur reactie.

5.0
Gebaseerd op 204 beoordelingen

Vragen?

Heeft u vragen? Laat uw telefoonnummer achter en ik bel u tijdens werkdagen binnen 24 uur geheel vrijblijvend terug! Wilt u liever met ons chatten? Klikt u dan rechtsonderin op de WhatsApp-knop.

Call Now Button